“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №2

  • 38 532
  • 834
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 965
А това видяхте ли го? Много си е повярвал великият продуцент. 😂😂😂 Финалът на Капките на живо в Арена София. Билети за
за възторжените почитатели, само 40 лв. 😃
https://grabo.bg/kapkite-0vm9m8
Божке, кой заблуден ще даде пари. Виждам, че е настъпил масов хаос и билетите се разграбват като топъл хляб! Цели 97 човека са си купили билети! Потресаващо!
Наистина летят в облаците някои хора...
Предпочитам Зомбори да направи 10 превплъщения, ще е по-интересно, тогава с радост ще си купя билет.

# 16
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Тогава и аз бих се жертвала.....Joy

# 17
  • Мнения: 3 623
Много пъти ми се е искало дало отида да гледам на живо. Без значение от парите. Но точно сега, на този каст - мерси!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 983
Може да се наложи да сменят Армеец със зала 1 в НДК, Веско ще ги уреди..Евентуално нея може да напълнят..до половината..

# 19
  • Мнения: 5 442
Благодаря за темата.

# 20
  • Мнения: 5 698
Е, то няма за кой друг да гласувам, освен за Зомбори.
Това сериозно ли е, че финалът ще бъде в Арена София?
Да пускат билетите, че народът ще се изпотрепи да купува....Joy

# 21
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Сериозно е, два поста по-нагоре има и линк.

# 22
  • Мнения: 696
Пускането на билети за продажба е сериозен знак за това, какво се случва. Ефектът, за съжаление, е обратен. И аз колко години дебна за покани, сега не бих отишла. Кого да гледам - Мичка или Панайот? Не, благодаря!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема!
И от мен глас за Влади Зомбори, то няма кой. Други години каква конкуренция имаше, ехе... Наистина ли мислят, че ще напълнят Арената?!

# 24
  • София
  • Мнения: 7 876
Според мен в Арената ще има и други изпълнители (например победители и участници от предишни сезони, а защо не и бългрски певци, които да пеят заедно с тези които ги имитират и т.н.).

# 25
  • Мнения: 4 409
Например Михаела Маринова Trollface

# 26
  • Мнения: 469
Погледнах от любопитство схемата на Арена София за финала на Капките, която са дали, и според нея залата е почти разпродадена Rolling Eyes Значи за всеки влак си има пътници, а в тази тема сме се събрали най-големите критици на формата Smile

# 27
  • Мнения: 541
Не е разпродадена, тези редове са дали на Грабо. Ползват повече от един дистрибутор.

# 28
  • София
  • Мнения: 12 409
Ох, посмях се с финала на живо в Арената. Какви оптимисти са Халваджянови.
В анкетата гласувах за Наско, след това ми е Зомбори.

# 29
  • Мнения: 1 516
Силно се надявам по някое време Панайот да се разсърди, да напусне или да го напуснат🙂, на негово място да влезе актуална звезда?!😵💫, не е задължително да може да пее… нещо от ИГ виреещите инфлуенсъри… Само така има вероятност да дойде някой ентусиаст в Арената😆
Благодарности за темата🌺

Общи условия

Активация на акаунт