Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 37 232
  • 559
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 531
Миналата година сложих за първи път само гневна и много добре ми се получи. После подновихме, но този път сложихме и чело и веждите ми се смъкнаха, клепача висна, сложи и в опашките на веждите уж за отваряне на окото и в пачи крак но нищо не се получи там. Чакам сега да пусне и да сменя доктора.

# 16
  • Мнения: 2 189
Слагала съм ботокс 2 пъти, в гневна бръчка и около очите, бях на около 40 г. След това правя мезотерапии само. Открих, че като си правя серия процедури микронийдълинг през зимата, челото ми се изглажда. Околоочната зона също се повлиява много добре. Основно го правя с домашен уред, но ако направя процедурата в салон ефектът е още по-добър. Ако някой се притеснява от ботокса, може да пробва и да прецени дали му харесва ефекта.
Единствено с годините, вече се забелязва смъкване на веждите и клепачите, но за там решението е друго. Да видим кога и изобщо дали.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 09:13 от alex_jp

# 17
  • Мнения: 1 936
Аз започнах с ботокса преди година. Имам финни линии само на челото, нямам гневна , нямам и пачи крак. За сега слагам само на чело и гневна. Около 10-11 единици ми слагат. Гледам обаче , че други доктори работят с протоколи от 50-60 единици, някой да ме светне , защо?
@ivka_smile, сподели после как е минало при Присадашка

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
На 47 години съм и слагам ботокс на чело и около очите от 2-3 години, като правя процедурите два пъти годишно, през 6 месеца. Доволна съм, особено около очите, защото там имам ясно изразени мимически бръчки, които с годините се задълбочават. Само с кремове и терапии не става😉

# 19
  • Мнения: 148
Благодаря за новата тема a.l.e.n.a Flowers Hibiscus
Аз сложих ботокс миналата година месец май, като отидох само за гневна, но т.к ходя на кок и с открито чело, което често несъзнателно бръчкам( но пък към момента е без явно изразени линии) - моята лекарка ми предложи да сложим на няколко места, високо горе в челото до линията на косата. Получи се страхотен ефект, защото веждите ми съвсем леко се повдигнаха(премерено и естествено, без да изглеждам учудена), челото спря да се бръчка и това намали със сигурност 5 години от възрастта ми( 48 тогава).  Като цяло при мен се получи едно спокойно, ненапрегнато, нестресирано лице Simple Smile . Към днешна дата се вижда, че ботокса мe е отпуснал, но ще подновя края на юни, заради предстоящо важно за мен събитие през юли.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 11:09 от Anelia Dimitrova 649961

# 20
  • София
  • Мнения: 479
Благодаря за новата тема Алена! Flowers Hibiscus

Ботокса за мен е една е най-хубавите процедури. Слагам от няколко години на цяло чело и около очите. Пробвала съм при Михайлов, Денкова, Чилингирова и сега последно преди седмица при Георгиевски. Доволна съм и не смятам да спирам, слагам 2 пъти годишно.

Последният път при Георгиевски забелязах, че около очите стана страхотно /там положението беше доста зле - много емоции, родих миналата година/, но челото не ме е хванало напълно. Имам мимика над веждите, която ме дразни. На ретуша ще искам и там да сложим, освен това ми препоръча да сложа хармоника. Имам слабо лице и продълговато лице, изморена съм - с малко бебе съм, но не искам допълнителен обем, а само стягане и блясък на кожата. Смятате ли, че ще го постигна това с хармоника?

Бях решила да направя Морфеус, но Георгиевски ми обясни че нямам нужда-имам мазна, тежка и плътна кожа и нямало смисъл.

Искам някаква процедура за стягане и избистряне, освежаване на кожата, чета ви редовно и съм наясно горе доло с процедурите, но споделянето на личния ви опит е безценно.

# 21
  • Мнения: 12 993
Аз съм оревала орталъка тука и както знаете опитът ми е злополучен 😅🫣
Свръх реакция имам към ботокса независими от дозите, начин на поставяне и специалиста, резулататът е свръх отпускане на мускулите спадане на челото и веждите, сърдит вид, а веднъж и отоци на клепачите в първият месец и половина.
Слагала съм при Ванеска, Каляшева и Трендафилова. Бейби дози съм пробвала, различни методи на поставяне и не и не.
Може би ще се престраша да опитам при Присадашка, много ми я хвалят за ботокс.
Но то вероятно проблемът е в мен, нещо не ми понася ботокса. А не виждма как да се справя с бръчкането на челото, мимики правя като говоря от дете, дъщеря ми на 22 също има бръчки на челото.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 989
Слагам ботокс от почти 10 години на чело и глабела. Подновявам на 10-12 месеца.
Днес съм на ретуш.
След броени дни навършвам 48, в пачи крак още не съм слагала. Според докторката нямам нужда там.

# 23
  • Мнения: 1 148
Не съм слагала досега, но мисля, че съм закъсняла, тъй като вече имам видими мимически бръчки. На 43 съм.

# 24
  • Мнения: 84
На 47 години съм, от 5-6 години слагам ботокс на трите зони през 6-7 месеца и съм много доволна от резултата. Това е една от процедурите, от които наистина виждам резултат.

# 25
  • Мнения: 120
Преди месец и половина ми сложиха ботокс за първи път.3 зони и съм доволна.
Имам лека мимика ,както пожелах.
Смятам че е много важно доктора да знае какво прави и къде да боцне за да "повдигне" каквото трябва да се повдига.
Моя приятелка(не в България) я бяха направили мумия-бетон и ме наплаши точно преди час ми.бяха и сложили и над устната за "липфит"ако така се казва и беше много зле .
Слушах подкаста в който Георгиевски обяснява за ботокса и мисля следващия път да отида при него.

# 26
  • Мнения: 205
От 3 години слагам ботокс в масетери поради хипертрофия, вследствие бруксизъм. Веднъж досега в гневна бръчка, която смятам да подновя. На 40 г. съм, челото все още няма нужда, но ще преговарям за пачи крак, че там мисля е вече време.

# 27
  • Мнения: 7 586
Благдоаря за новата тема !🌸🙏🏼
Слагам Ботокс и съм много доволна .☺
Аз за н-ти оът ще помоля за препоръка за процедура за бръчки под очи . Колебая се между juvelok, restyline vital light или неоперативна блефаропластика .

# 28
  • Мнения: 751
Благодаря за темата. Ако мога и аз да се включа.
Нищо не съм.слагала и правила досега. Мисля че е време но пусти страх. А и мисля по време на бременността не е препоръчително или бъркам 💐

# 29
  • Мнения: 116
Благодаря за новата тема! Средата на януари сложих ботокс (чело, гневна и пачи крак) за втори път при Ванеска, но мисля, че не ме хвана както първият път, а към момента сякаш нямам изобщо нищо. Отчитам като своя грешка това, че отново не попитах нито кой е продуктът, нито колко единици ми е сложила за 400 лв. Първият път ме хвана по-добре и държа повече за същите пари. Тя не позволява по-скоро от 6 месеца от предното поставяне, затова сега се чудя изобщо как ще изкарам дотогава. Иначе смятам, че ботоксът е истинско вълшебство!

Общи условия

Активация на акаунт