Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 37 260
  • 559
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Момичета,  имате ли някакви наблюдение за вливките и техните ефекти? Разгледам от доста време тези вливки с NAD +, но ми се иска и лично мнение да чуя от някой.

Аз правих разни коктейли, но не толкова за бюти, колкото за клетъчното стареене и детокс.

# 46
  • Мнения: 5 712
Днес си сложиш ботокс: чело, гневна и пачи крак в Дерма акт.
Ще видим колко ще издържи.
Някой слагал ли ботокс в шията?

# 47
  • Мнения: 552
Днес си сложиш ботокс: чело, гневна и пачи крак в Дерма акт.
Ще видим колко ще издържи.
Някой слагал ли ботокс в шията?
Аз слагам, но е по скоро превантивно за да не се "свлича" лицето. Няма резултат уау както е при други зони. Нещата трябва да са доста зле за да се види резултат там.
Днес или утре ще слагам, стига да се види добре ще кача снимки Simple Smile
С много слаб врат съм и тънка кожа, наредих поетапно конци и доста се стегна, кожата от суха стана еластична и прибрана и направи колаген, отделно сложих и течен колаген 2 мл. Всичко се вдигна.

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 08:30 от Bug_Developer

# 48
  • Там където
  • Мнения: 793
Bug_Developer какъв е този течен колаген? Дали помага и за назолабиални и марионетни бръчки?

# 49
  • Мнения: 552
Bug_Developer какъв е този течен колаген? Дали помага и за назолабиални и марионетни бръчки?
Едни ампулки, тип бустери, но е за тънка кожа, слабо лице, може би ще направи обем. А за бръчки, може би зависи от дълбочината им.
Hyafilia® M се използва за моделиране и хармонични корекции за лек обем, за видими линии и средно дълбоки бръчки, при тънка кожа.
Слага се 3 пъти през месец за да има ефект и да се задържи

# 50
  • Мнения: 109
Д-р Филиана Филипова в гр
 Варна има добра промоция на скинбустера Juvederm Vilite 1мл. за 350лв. Имате ли мнение за нея?

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Не, но имам мнение за Волайт, който абсолютно нищо не прави, особен след месец, все едно нищо не е слагано 🙂

# 52
  • Мнения: 41
Като говорим за ботокс, какво е мнението ви за Бокотюр? Мисля да го пробвам, защото от Диспорт правя алергия

# 53
  • Мнения: 8 763
Да живее ботоксс, това е!
И аз мисля така.
Споделям мнението ти, Малика. Hug


Даниела, как разбрахте че правите алергия от Диспорт?

# 54
  • Мнения: 71
Като говорим за ботокс, какво е мнението ви за Бокотюр? Мисля да го пробвам, защото от Диспорт правя алергия

И аз реагирах на ботокс от друга марка със симптоми които наподобяват алергична реакция и изгаряне, но не се повлияха от противоалергично. Докторката ми каза, че било реакция към продукта, а не алергична реакция. Още се чудя какво всъщност означава "реакция към продукта", какъв друг тип реакции съществуват.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Алергичната реакция е реакция на имунната система. Реакцията на свръхчувствителност е по друг механизъм и първопричина. Това, разбира се, няма значение за вас, вас ви интересува, че не ви е понесло поради някаква причина.

# 56
  • Мнения: 3 529
Момичета, от известно време чета за фейслифтинг, но цялостен хирургичен ми звучи плашещо, обмислям от конците със зъбчета - би трябвало да опънат лицето и врата (както се опъва плат, така си го представям) но колко време ще държи? Боли ли? Променя ли лицето?

Четох и за блефаропластика, но ме е бъзе.

От проблеми свалих едни пет килограма и изведнъж остарях

# 57
  • Мнения: 378
Като говорим за ботокс, какво е мнението ви за Бокотюр? Мисля да го пробвам, защото от Диспорт правя алергия
аз посл. път сложих такъв,леко по-парещ е при инжектирането,в гневна и в брадичката хвана доста бързо,в пачия крак ми е драмата на мен,до сега никой не е успял да ми блокира бръчките в тази зона задоволително,просто стават по-омекотени.

# 58
  • Мнения: 552
Днес направих Нефертити с ботокс, аз си виждам резултат, но на снимки не се вижда добре. Опитахме се да направим колаж, но не личи разликата. При движение се вижда, че няма "въжета" и гушата е прибрана (нямам гуша, но пак се вижда прибиране) Сложих и на гневната ботокс и напълних марионетните с RRS през канюла. Харесвам резултата Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 11 989
Ал, родителите ми са на близо 80 години и преди по-малко от година се подложиха на блефаропластика на горен клепач. Резултатът и при двамата е повече от Уау. Споделиха, че няма страшно или болезнено. Майка ми дори заспала по време на операцията с местна упойка.
Само трябва да се предвиди около седмица поне с големи слънчеви очила, които да крият гледката.

Общи условия

Активация на акаунт