ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 107 515
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 2 535
  • Мнения: 7 644
Aз не съчувствам грам на Надя , на синхрони само гадости излизаха от устата.

# 2 536
  • Мнения: 3 651
То този сезон май само гадости се говорят по синхрони. Онази да паднела зад борда, другата с хеликоптера…
Не защитавам Надя, абсолютно неутрална ми е. На визия умерено симпатична, поне не е клонинг. Но аз наистина проспах защо е така недолюбвана. Чета ви и разбирам с какво е правила кофти впечатление, аз явно съм проспала наистина да ме издразни. Чувам сред момичетата вътре коментари от типа “не ме кефи как гледаш” и тн. Някакво ново ниво на идиотия е това тип пияни селянки в долнопробна дискотека. Били си обсъждали с Йоана другите. Все едно другите не правят и те това по цял ден в различни групички.

# 2 537
  • Мнения: 1 005
Това със злобния поглед на Надя от кривите, нацупени уста на Горджъса звучи просто парадоксално. Гледам я и нея на едни безумни сесии по бански, но с чорапогащи, токче и яке и се чудя наистина ли си вярва или прави някакъв несръчен опит за самоирония тази кандидат-сценаристка, гримьорка или каквато там е.

# 2 538
  • Мнения: 2 395
Тази (горджъса) ми е най-нелепата от всички там, дори на фона на Габриела, дето един Господ знае за какво е влязла, психоложката с инвитрото и пияндурката! Толкова противна на вид и проста на акъл жена.
https://www.instagram.com/reel/C32HDwjNmrl/?utm_source=ig_web_co … =MzRlODBiNWFlZA==

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 22:07 от dia4ti

# 2 539
  • Мнения: 13 006
Момичето с резюмето, браво за усилията, страхотна работа! Ако го бях видяла щеше да мис спестиш едни 3 часа:)) По- грамотна си от 100% от всички участващи в шОЛОто, така че не бой се😅❤🙏

# 2 540
  • Мнения: 694
Надежда ми е малко подводен камък.Незнам толкова наивна и добра ли да е?!Не мисля,струва ми че играе роля на агънце кротко.

# 2 541
  • Мнения: 3 651
Аз като цяло съм против коментари “тая как гледа”. Издават страшно плиткоумие. Едно е човек са си го мисли, друго е да го ползва като аргумент за конфронтация с някого. Ми като те дразни как гледа, не я гледай. Не е 2кв.м. това имение, макар ме за следващи сезони и на това няма да се изненадам.
Надя явно се е видяла в чудо с тия нападки и е стигнала до оправданието “аз така си гледам”, за което пак я дъвкаха скандалджийките. Зорлем ще ѝ направят фенска маса покрай останалите кофти момички. То от началото моята теория е, че Надя е тазгодишния опит за Елена. Колко ще е сполучлив не знам, аз на Елена не бях фенка.

# 2 542
  • Мнения: 334
Надежда ми е малко подводен камък.Незнам толкова наивна и добра ли да е?!Не мисля,струва ми че играе роля на агънце кротко.
И на мен така, говори за някакъв огън в нея, та да видим.

# 2 543
  • Мнения: 3 651
Очаквам в края на сезона да видим грозен сблъсък между Нани и Маги и тогава да си покаже рогцата. Ама е само хипотеза засега.

# 2 544
  • Мнения: 97
Извинявам се, че се връщам към твърде дъвканата тема, но тази мома не може да е имала паник атака. За съжаление съм преживявала нееднократно това вследствие на сериозен стрес и симптомите са: пулс 140 и нагоре, задух, стягане на гръдния кош, буца в гърлото, завиване на свят, потене на крайниците, изтръпване, пищят ти ушите, главата ти се пръска, вие ги се свят, имаш чувството че умираш или получаваш инфаркт, съответно страхът направо те сковава. Няма физиологична причина, сърцето е здраво. Започват внезапно и почти винаги непровокирано, случвало ми се е и  през нощта да се събудя от това. Няма как околните да не забележат, изглежда драматично, първия път викнаха 112. Симптомите при инфаркт са почти същите. В това състояние не можеш да говориш с някого, да пушиш, пиеш или ревеш. Няма как да вървиш или правиш друго, и едновременно тайно да те сполети паник атака. Всичко различно от описаното, не е ПА - поне според лекарите. Явно е модерно, та всеки втори твърди, че има такива, но истинските не са толкова разпространено явление. Подозират генетично предразположение в комбинация със стресов фактор.

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 01:46 от NOmerci

# 2 545
  • Мнения: 3 616
Стига с тези паник атаки. За тях в миналото думата беше хистерия…

# 2 546
  • Мнения: 3 651
Съвсем очаквано, от малоумния сценарии произтекоха всякакви изповеди кой, кога, колко ПА е имал. Ми да, модерно е, защото се предизвиква от стрес. Да си в реалити предаване определено е стресово. Хората даже затова влизат, за да си тестват психиката на стрес. Алеко някой питал ли го е дали има ПА 😃

# 2 547
  • Мнения: 334
Ми да си кажа честно, аз ако бях на негово място щях да избягам с двеста при тези моми, и Тушев нямаше да ме открие.😂

# 2 548
  • Мнения: 2 395
Това с пулс 180 не е паник атака, а ритъмно нарушение и не е задължително да имаш сърдечен проблем за него. Друга е причината, но не ми се обяснява сега. Някои специални за целта действия и Ритмонорм вкарват в норма сърдечния ритъм.

# 2 549
  • Мнения: 5 524
Мими каза, че Вики имала често срещи (пейка) с Алеко. Явно някои са изрязани. Значи не е чак толкова луда.

Общи условия

Активация на акаунт