Стани богат - тема 20

  • 16 979
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 25 620
Тук май падна здраво подсказване...

# 661
  • Мнения: 36 489
Той трябваше да пробва с всеки град и което му звучи познато - това е.

# 662
  • Мнения: 40 931
Добра идея. Без съмнение е чувал и щеше да му светне. То и Ники Кънчев му подсказа.

# 663
  • София
  • Мнения: 1 773
Няма да обявя вечерта като продължение на спектаклите в чест на Деня на театъра. Но пак имаше драматични моменти. Този път главно в ущърб на "състезателите". Както и да е. Има нещо по-важно и ще имам молба към всички тук:

Имаме съфорумец, който тия дни сяда на стола. Негово право е да пише/не пише - затова и аз няма да кажа нищо повече, освен, че е силен играч. И му желая късмет и успех, но и удоволствие - от все сърце.
Хрумна ми такова подобие на подкрепа. Понеже е инкогнито (засега), кликвайте "полезното" под последното изречение в мнението ми - това ще са пожеланията ви за него! (Е,, ако ви допада идеята...)
Човече, разбий ги и се изкефИ максимално! Стискаме ти палци!

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 12:25 от EmBrother

# 664
  • Мнения: 56
Понеже си водя нещо като статистика, днес за първи път знаех/елиминирах всички въпроси.
В интерес на истината и не бяха кой знае колко сложни, особено за хора които имат афинитет към куизовете.
Съвременна българска литература, музика/шоубизнес, география/обичаи, история/културология, кино, шах, дизайн/интериор...
Не отричам и че са ми силни теми повечето от тях.

Жената
Странна птица малко ми се видя, по начало ми допадат по-сериозни играчи(разбира се, това е шоу и не трябва да си сухар, но пък и вятърничевото отношение на моменти също ме вбесява).
Нямаше и кой знае колко устойчиви знания, но каквото такова.
Хубаво е, че поне успяхме да видим по-високите въпроси.

Мъжът
Рано започнаха да го притискат с привидно не толкова сложни, но коварни/специфични въпроси, които несъответстват на ниво 1000 и 1500 лв., което е двоен стандарт от страна на редакторите, но това е положението.


П.П.
Успех на поредния съфорумник(по думите на EmBrother), който ще участва в предаването!

# 665
  • Мнения: 26
Успех и късмет на съфорумеца ни! Ще стискам палци и ще се моля за хубави въпроси на всеки, който има куража да участва!
Искрено съжалявам, че не мога да се включвам и да коментирам в реално време. Но пък ми излизат в главата други питанки и се надявам някой да ми отговори.

- Вярно ли е, че сме единствената държава в света, която излъчва 5 дни в седмицата, както казаха днес? (от коментарите ви разбрах, че има хора, които го следят и в чужбина).

- Има ли други държави, които са премахнали помощ от публиката?

- Навсякъде ли в света времето на тел. жокера е 30 сек.? (в съседна нам страна е 45 сек. и им остава време да се питат... какво са готвили днес Satisfied)

- Последно - навсякъде ли е премахната втората сигурна сума (т.н. възглавница)?

# 666
  • София
  • Мнения: 27 181
Жената: Хавра чек ; между Бионсе и Джъстин се колебаех, не го знаех категорично ; някак си индийците и прах веднага го свързвам по един абсурден начин, но браво на жената. Браво на телефонния жокер. Идеален въпрос за телефонен жокер впрочем. Музейон-Александия при 50 на 50 мъдър избор. Ее, последния въпрос беше лесен: Пурпурен цвят. Жалко. Като цяло отлична игра на жената. Браво. Много добри 3000 лв.
-
Мъжът: произвеждане разбира се. Елементарен въпрос. Как може мъж на такава възраст да не го знае. Тц тц тц. Тук е Венеция, пфф.

# 667
  • Мнения: 5 700
Няма да обявя вечерта като продължение на спектаклите в чест на Деня на театъра. Но пак имаше драматични моменти. Този път главно в ущърб на "състезателите". Както и да е. Има нещо по-важно и ще имам молба към всички тук:

Имаме съфорумец, който тия дни сяда на стола. Негово право е да пише/не пише за това - затова и аз няма да кажа нищо повече, освен, че е силен играч. И му желая късмет и успех, но и удоволствие - от все сърце.
Хрумна ми такова подобие на подкрепа. Понеже е инкогнито (засега), кликвайте "полезното" под последното изречение в мнението ми - това ще са пожеланията ви за него! (Е,, ако ви допада идеята...)
Човече, разбий ги и се изкефИ максимално! Стискаме ти палци!
Освен EmBrother, и друг съфорумец ли има, който ще участва, че не съм разбрала?

# 668
  • София
  • Мнения: 1 773
Поне по моите сведения след 1.1.2024 (не са клюки - писма на "лични" и др.контакти): моя милост - изл. сл.първата 10-дневка на април. По това време има още 1 (инкогнито тук). Road N17 ни съобщи сам - вероятно месец/месец и половина сл.10 април, както му рекли и като отчитам "разрядката" след моя запис. Днес на запис е още 1 (инкогнито за форума ни, но пише).
От това, което чета из темите - имаме поне половин дузина (активни) вече участвали преди 1.1.24.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 12:28 от EmBrother

# 669
  • Мнения: 3 509
Майстора трябва да е.

# 670
  • Мнения: 9 037
Майстора.

# 671
  • Мнения: 3 509
EmBrother, ти ще участваш в играта ли? Браво, поздравления!

# 672
  • Мнения: 36 489
Какъв адекватен жокер, браво!

Минас Тирит. Не съм сигурна дали наистина се пише така.

# 673
  • Мнения: 19 015
Да де, ама беше лесно. Зимата в Южното полукълбо е обратно на тази в Северното.

# 674
  • Мнения: 36 489
Що не каза кой е кралят? Арагорн.

Общи условия

Активация на акаунт