Жена ми е бременна

  • 3 034
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Детето ми пиеше хедонин и золофт и бе като парцал от тях...Назначиха му генетично изследване и то показа,че изобщо не бива да ги приема.А на бременна жена не искам и да си представя как се отразяват(а на детето вътре в утробата ѝ дори ме е страх да си помисля как се отразяват тези медикаменти)...

# 31
  • Мнения: 11
Детето ми пиеше хедонин и золофт и бе като парцал от тях...Назначиха му генетично изследване и то показа,че изобщо не бива да ги приема.А на бременна жена не искам и да си представя как се отразяват(а на детето вътре в утробата ѝ дори ме е страх да си помисля как се отразяват тези медикаменти)...
Психиатъра ни каза, че няма опасност и като мине в 6-ти месец да спрем хедонина, а золофт не знам ще се консултираме.

# 32
  • Мнения: 7 417
Съжалявам, за това което ти се случва, но дете от жена, с такава диагноза е нож с две остриета.
Трябва й постоянна грижа от психолог и психиатър.
Дано се справите и детето да няма проблеми.

# 33
  • Мнения: 11
Съжалявам, за това което ти се случва, но дете от жена, с такава диагноза е нож с две остриета.
Трябва й постоянна грижа от психолог и психиатър.
Дано се справите и детето да няма проблеми.
Дано и благодаря

# 34
  • Мнения: 1 403
Аз бих си имала едно на ум да оставям малко дете и жена на хапчета сами по цял ден, докато аз съм на работа. Да бяхте пробвали първо с бебе коте или куче. Детето е голяма отгоеорност, човек с лабилна психика трудно би я понесъл лесно. Дори за психически здрави жени си е изпитание. Да не говорим ,че повечето хора, които пият такива лекарства обикновено не ги пият редовно, защото не им харесват. Има голяма разлика между това да се радваш и да харесваш деца и това да имаш свое собствено, което е с теб 24/7 (поне е началото) и си отговорен за него.

Общи условия

Активация на акаунт