💕ЕДИН ЗА ДРУГ 💖 Сезон 5 (Тема 2)

  • 47 965
  • 924
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 8 819
гледай подкаста, Дени с тези корекции по лицето, нищо не е останало от естествената Дени. Не става за водеща, не знам кой я избра, но дето се вика, гостите сами си задават въпросите и си отговарят, няма ли някой време да и говори в ухото като на Гала?
Два микрофона сложили, но имат проблем със звука, като им е официален подкаст, да и ударят едно рамо...

Светозар като бивш  спортист си каза - искахме да поставим троен рекорд, най-голям залог, три поредни имунитета и най-голяма седмична сума.  

Не им е бил лесен живота и на двамата, отрасли с един родител, Светослав се занимава с ремонтиране на жилища с цел продажба, а тя си спретнала бизнес с букетите, но само след като се погрижи за децата, вечер.
Хареса ми, че е упорит, не са ми ставали винаги нещата, но той продължавал, нали е вложил пари, няма как. Каза някои истини за брокерската професия

# 916
  • София
  • Мнения: 6 983
Дени няколко пъти не можа да си довърши изречението/въпроса..Някакси й увисват думите без завършеност, малко конфузно се получава, беден речник и невъзможност да намери правилната дума най-вероятно..
По принцип я харесвам от ИВ, има си плюсове, но като водеща, нещо не е подходяща.

# 917
  • Мнения: 4 408
Сега гледам предпоследния епизод.
Тая Сияна, егати късмета. Само избира по картинки, Светльо плаща. Все още имам едно на ум за него, но - леле, какво вижда в тази жена?!?!? Хубаво някой назад беше писал, че с такава прахосница, нормално да не й казва колко печели.

Полицаите са ми силно антипатични от самото начало, дори без видима причина. Все по-анти ми стават. Да, казали сте вече - когато друг плаща всички разходи, и по 3 почивки на месец може.

Не съм гледала още отпадането на Гери и Светозар. Но жалко. Любими ми бяха, доколкото изобщо имам любимци от този сезон. Изглеждаха ми достойни за победители.

# 918
  • Мнения: 4 574
От жените най-антипатична ми е Маргарита, още от представянето във визитката.

Има нещо грубо и махленско в излъчването и държанието й, което ме напряга и като я дават с тези физиономии, които прави -  идва ми да сменя канала.

Скрит текст:
Сияна в началото също ми беше в минуса, но сега не ме дразни ( визирам чисто като присъствие, вече за другите неща - всичко сте казали и съм на същото мнение ).

Галена - явно съм от малкото, които не й симпатизират - изкуствена, пренавита, мрънкаща, лигава ми е. Мъжът й - винаги ми изглежда все едно всеки момент ще заспи, толкова инертен и пасивен, струва ми се, че е вътре само заради жена си и грам не му се занимава.

Ивайло и Ивана - най-нелогичната за мен двойка, интересно ми е какви са курсовете, за които отиват 2 хиляди лева на месец 🤷🤔  Няма лошо мъжът да гледа жена си, ама на него хем не му е приятно, хем го прави 🤯

Харесвах Ивайло и Христина и Гери и Светльо, жалко че отпаднаха.

От наличните в къщата нямам изявени фаворити, безлични са ми като двойки, по отделно има хора, които ме забавляват, но положението е скучновато.
Хората сме много различни във вкусовете и възприятията си явно.

Харесвам много Маргарита, която ми е някаква готина, освободена, секси, бойна мацка, неподлежаща на опитомяване, приемаща се напълно такава, каквато е. Необичаща сутиените Joy

Но изобщо не харесвах Христина, която ми е флегма. Нажилена като от оси в лицето, силиконови цици, и всичко това в опити да се прави на млада и красива за по-малкия си мъж. Единственият живец, който показа, бяха няколко злобни коментара. И до там.

# 919
  • Мнения: 11 017
Сега си пуснах пак частта с Ивайло и Ивана: "Буреносец"? Какво е това животно Grinning Тя не прави разлика с "броненосец"?  Учудва се, че "анаконда" не е бозайник?

Ивайло не знае какво е "ехидна"?

# 920
  • Мнения: 8 819
Гергана каза, че те си пасвали най-много с Елисавета/Йордан. ?? , полицаите били комбина с Венци/Михаела.??

Тепърва ще видим кой с кого, но наистина трябват и коалиции да те спасят. 
Останаха ли хора за физическите игри, или то няма такива вече...
Аз чакам и игри за съобразителност и логика.

# 921
  • Melmak
  • Мнения: 3 011
Telesilla, Маргарита точно не е пример за жена, която се приема такава, каквато е. Имаше едно място, на което казваше, че непрекъснато е на диета и гладува, искала Крис да й казва постоянно колко е слаба като комплимент, а не колко е красива.

Иначе ми харесва, че е бойна в игрите и си дава зор. Физическите повече й се отдават.

# 922
  • Мнения: 382
Гергана каза, че те си пасвали най-много с Елисавета/Йордан. ?? , полицаите били комбина с Венци/Михаела.??

Ами Гергана беше в една стая с Елизабет и Йордан, а полицаите - с Венци и Михаела. Така че  е нормално да са станали близки. Те Г. и Св. и в предаването го казаха - като имаха имунитет заедно с Галена и Петър и гледаха играта за двойки, се питаха един друг с кого са най-близки и Г. и Св. обясниха, че Ели и Йордан са им съквартиранти, разбират се много и т.н. Та явно е останало така, то е нормално предвид това, че излязоха рано.

# 923
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Мисля, че коалирането е една напълно нормална ситуация във всяка група от повече хора. И в повечето случаи се случва съвсем естествено. Подобно нещо се наблюдава още от групите в детската градина Simple Smile Така че надали всички го правят с цел да бъдат подкрепени в някакъв момент, както онези отвратителните пътешественици от миналата година Радина и Петър.

# 924

Общи условия

Активация на акаунт