💕ЕДИН ЗА ДРУГ 💖 Сезон 5 (Тема 2)

  • 48 494
  • 924
  •   1
Отговори
# 900
# 901
  • софия
  • Мнения: 25 624
Е! Сложили снимка на едни, а пишат за други.
Сигурно, за да ни объркат.

# 902
  • Мнения: 1 808
"Журналисти"!

Много симпатична двойка ми беше напусналата.

# 903
  • Мнения: 9 451
Аз мисля, че Галена и Петър ще спечелят. Какво ме води към тази логика, Петър е бивша "звезда" на Нова тв, а както си спомняте Виктория също беше кадър на телевизията. Нямам нищо напротив до спечелят Галена и Петър. Харесвам ги.


PS: Виктория, Явор и Карито са рекламни лица на Спа хотел Марково. Само заради тях няма да посетя хотела, все така антипатични са ми тези тримата.

# 904
  • Мнения: 3 765
Каква звезда е Пешо? От преди 10 години и за това да му дадат наградата? Глупости! Ако спечелят, ще е заради тях като двойка.

# 905
  • Мнения: 9 451
Каква звезда е Пешо? От преди 10 години и за това да му дадат наградата? Глупости! Ако спечелят, ще е заради тях като двойка.

А Виктория кои години е била адреналинка? Горе-долу пак толкова.
Не мога за кажа, че с Явор бяха силна двойка, просто продукцията ги буташе.

# 906
  • Мнения: 47
Днес сутринта го гледах.
Много жалко - Гери и Светьо са много симпатична и силна двойка. Много рано си тръгнаха, дано ги върнат да си доиграят игрите.
Има слаби двойки за напускане - Ели и Данчо, Петя и Дилян, Дари и Денис са симпатични, защото са скромни, но не са силни в игрите, Михаела и Венци също особено не са, също София и Тишо и Йоана и Румен не са особено приятни, за Сияна не говорим ...
Данчо и Ели ми изглеждат като младата версия на Ванката и Сани - тя все се чуди как да му угоди и не му вижда недостатъците и как се държи с нея.
За разделила се двойка и аз не вярвам, че Ивана и Иво ще останат още дълго- може да има привличане и общи неща, но ми прави впечатление, че тя много се разплаква, а нямаше да е така, ако всичко беше наред

# 907
  • Мнения: 723
Абсолютно продукцията буташе Явор и Виктория. Та те нямаха и една нормално изиграна игра с въпроси, постоянно имаха различия в отговорите, личеше си, че искат тотално различни неща от живота и никой не искаше да направи компромис, поне това демонстрираха. Ако не бяха “обрали” Криси и Арти в единствения възможен момент, нямаше и до финала да стигнат. Но и тук, както и в други предавания, продукцията решава кога какво да дава като предимство и се получава въпросното “бутане”.

# 908
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Сега доколкото разбрах вече няма да има спасяване от играта за двойки, нали? Беше само за първите 3 седмици?

# 909
  • Мнения: 8 922
не се знае, продукцията си решава

# 910
  • Мнения: 3 765
Каква звезда е Пешо? От преди 10 години и за това да му дадат наградата? Глупости! Ако спечелят, ще е заради тях като двойка.

А Виктория кои години е била адреналинка? Горе-долу пак толкова.
Не мога за кажа, че с Явор бяха силна двойка, просто продукцията ги буташе.

Не значи, че щом Виктория е била бутана от продукцията, непременно ще бутат и Пешо. Едната двойка няма нищо общо с другата. Виктория и Явор може да са имали по-дълбоки връзки, а Пешо и Галена да нямат такива. Не може да се съди по това, че Пешо е участвал едно време някъде си и сега това ще му се отплати.

# 911
  • Мнения: 905
На мен лично ми е чудно защо снимат винаги зимата?
На игрите на вън първите играят на светло, последните играят на тъмно, тъй като се стъмва в 16ч.
Навлечени, опаковани с шапки.
Би било много по-хубаво ако е топло. "Фермер търси жена" беше снимано в края на лятото, началото на есента и определено беше по-романтично и приятно.

# 912
  • Мнения: 3 765
Зависи екипите кога са свободни за снимки. В кой тв сезон ще се излъчва - пролет или есен. Примерно според мен есенния сезон е зает с друга програма и не са склонни да сменят излъчване на Един за друг да е тогава. Лятото повечето май не снимат, защото почиват. Евентуално да снимат есента и да се излъчи на пролет, но пък тогава не знам колко свободни снимачни екипа има, защото едва ли зад всяко предаване има отделен снимачен екип. Според мен не са много и един екип снима няколко предавания. НОВА нямат друго романтично предаване и явно искат да се конкурират с бТВ, за това е фиксирано за пролетния сезон. Миналата година се застъпваха някои дни с Ергенът, но сега са решили да се разминат, което е супер. И опциите кога да се снима не са много. Някаква такава логика вкарвам аз, но не мога да я обясня много добре 😃
Освен снимачния екип, има и монтажен екип. Това е доста трудоемка задача - да изгледаш всичко, да прецениш кое и как да монтираш и да се вместиш в зададените минути/часове. Спомням си, че миналата (даже по-миналата) година Павката и Ицака, които снимаха Къщата на инфлуенсърите имах сериозен проблем с монтажа - нямаха хора, а записите и камерите бяха много, съответно и материала за преглеждане.
Със сигурност имат сериозни причини да снимат зимата. Едва ли им е приятно да прекарват по цял ден зимата навън и да завършват по тъмно някои от игрите.

# 913
  • Мнения: 349
От жените най-антипатична ми е Маргарита, още от представянето във визитката.

Има нещо грубо и махленско в излъчването и държанието й, което ме напряга и като я дават с тези физиономии, които прави -  идва ми да сменя канала.

Сияна в началото също ми беше в минуса, но сега не ме дразни ( визирам чисто като присъствие, вече за другите неща - всичко сте казали и съм на същото мнение ).

Галена - явно съм от малкото, които не й симпатизират - изкуствена, пренавита, мрънкаща, лигава ми е. Мъжът й - винаги ми изглежда все едно всеки момент ще заспи, толкова инертен и пасивен, струва ми се, че е вътре само заради жена си и грам не му се занимава.

Ивайло и Ивана - най-нелогичната за мен двойка, интересно ми е какви са курсовете, за които отиват 2 хиляди лева на месец 🤷🤔  Няма лошо мъжът да гледа жена си, ама на него хем не му е приятно, хем го прави 🤯

Харесвах Ивайло и Христина и Гери и Светльо, жалко че отпаднаха.

От наличните в къщата нямам изявени фаворити, безлични са ми като двойки, по отделно има хора, които ме забавляват, но положението е скучновато.

# 914
  • Мнения: 11 198
Изгледах епизода едва снощи. На коя дума се запъна Ивана и не можа да се сети? Дума, чието значение не знаеше? Някой помни ли? Доста ме учуди това.
След надписите дадоха кадри как Дилян не знае думи от рода на "артикулирам" и "лапсуси", та Емо го взе за мезе Grinning За него е ясно, ама за Ивана...
Дори и да е сбъркано... Не пускайте такива линкове. Не съм кликвал, но видях по уеб адреса и прочетох заглавието по този начин. Има тема за спойлери. В първия пост на тази тема има молба с червени букви, да не се издава какво става напред.
Поне от НОВА май няма да дават късната емисия, та ще си продължат изцяло предаванията Simple Smile
Те по принцип нямат късна емисия през уикенда.
Имам чувството че през 10 Мин пускат реклами, връх на наглостта след двете новинарски емисии... ще осъмнем докато разберем коя двойка си тръгва
Нормално, наваксват. Трябва да има 12 мин. реклама на час, грубо казано  2х6 мин. + авторекламите и анонсите ,та става 2х8 някъде... на час Grinning Дългите "извънредни" емисии са изкльопали от времето за реклами, та после са си наваксвали Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт