💕ЕДИН ЗА ДРУГ 💖 Сезон 5 (Тема 2)

  • 47 958
  • 924
  •   3
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 409
Благодаря за темата!
За сега харесвам Мишето и Венци, както и Гергана и Свтозар. За тях гласувах.

# 16
  • Мнения: 47
Тази година двойките са малко по-безлични
Няма толкова харизматична двойка като Димана и Христо - те са ми най-любими от всички сезони
И такива дразнители като Сани и Ванка, и Виктория и Явор

# 17
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Благодаря за темата! Супер е!


Гледах, ама пак ги нямаше победителите Laughing Яко игнор...
Моля за сърчицата в заглавието, плс..

Те май сами си се игнорират Joy

Пингвинчето според мен ще има. Като оредеят още малко. Но чак толкова няма да. Димана и Христо на мен също ми идваха безлични в началото Simple Smile просто някак всички се опитват да държат положение първите седмици. Те неслучайно от предаването правят такива игри да си хвърлят бомби един срещу друг Grinning

# 18
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Благодаря за новата тема, Дизилер!
Даяна и Данчо вчера са станали родители за трети път, Давид се казва момченцето... Жив и здрав да е!

Интересна ще е играта в петък, Мери Попинс пасти да яде. Струва ми се, че ще има такива, които ще се страхуват.

Последна редакция: ср, 06 мар 2024, 09:12 от I.V

# 19
  • София
  • Мнения: 22 948
Благодаря за темата!
Едвам смогвам с всичко, но Един за друг за сега успявам да го следя, макар и някой неща на запис да ги гледам. Grinning

# 20
  • Мнения: 11 017
Гласувах за Галена и Петър, и за Елизабет и Йордан. Като почти всички двойки са ми симпатични. Мисля, че има опция човек да си промени гласа в анкетата., т.е. да си изтрие вота и да гласува отново.

# 21
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Ами във визитката на Йоана и Румен, си имаше коте с което си играеха близначките. Явно си живее в двора и от време на време вътре с децата. Личеше си че е свикнало с тяхните мачкания. Та явно не е да има против животинки. То като поддържаш и проветряваш, къпеш животното, переш му редовно легълцето, няма как да мирише. А моята котка никога не е миришела, това са едни от най-чистите животни, котките. И не, не съм свикнала с  миризмата.

# 22
  • Мнения: 1 484
На мен пък Дарина ми е сладка, но аз не гледам редовно, не знам защо сте ги нарочили. И с мъжа ѝ ми се струва, че имат нещо между ушите Simple Smile А този на Ивана вярно ли е чак такъв ревнивец, какъвто го изкарват разни жълти публикации, на които попадам?
Аз в подобни предавания винаги харесвам най-шумните, най-нахалните и с най-високо самочувствие, особено с покритие, затова  не ми пречи Ивайло на Христина. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 6 983
Аз гласувах за Галена и Пешо, Мишето и Венци и Ивайло и Христина. Последните ги виждам напред в играта, защото той е доста комбинативен и съобразителен, тя също не е глупава и е смела, не е някаква превземка. На следващата игра, се вижда, че се е качила на въздушното колело и не припада колко я е страх и че няма да се качи... Тези, които ги е страх, къде са тръгнали изобщо...??
ИиХ си имат кусури, но откъм игри ще се справят

# 24
  • Мнения: 4 574
Двете ми най-любими двойки са дръпнали напред в анкетата Grinning

# 25
  • Мнения: 11 017
Даяна и Данчо си имат бебе Да им е честито!
Честито и от мен!  През есента ги видях на летище София, бяхме на един гейт за Анталия... отиваха на почивка, явно. Ама докато се сетя за имената им...  (минути наред мислех "ох, тези откъде ги познавам") Grinning

# 26
  • Мнения: 6 184
Алекс Сърчаджиева и тя идеално щеше да пасне за водеща точно на това предаване.

# 27
  • Мнения: 9 057
Благодаря за темата!
О, не и Александра с нейният фалшив патос.
Миришат животните и още как, та нали и всеки човек си има собствен мирис. За протокола, обожавам котки и после кучета.. дребни. 😁
Не мога да разбера що моите любимци полицаите изостават в анкетата. Ако е заради Марго ми то и на други двойки единият партньор е по-несимпатичен. Шегувам се, разбира се, всеки си гласува по симпатии. И ето аз ги пропуснах в гласуването двете С.
Христина не я смятам изобщо за умна.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 983
Моля, моля..не казвам, че Христина е умна, а че не е глупава, което е по-различно. Не ме напряга и в комбинация с Ивайло са в баланс. Не са ми любимци, но засега им давам картбланш.

И аз си имам любимци-котета, имала съм и куче, така че животинките са ми слабост...Но са си и ангажимент, на една почивка е трудно да се отиде, ако няма кой да ги гледа, а хотел за животни не е вариант за мен...там се стресират. Едно е човек да не обича животни и затова да не ги иска, друго е да няма възможност, а и средства да ги гледа.

# 29
  • Мнения: 6 493
Благодаря за темата!

Моите 4 гласа отиват при: Галена и Петър - баланс, Дарина и Денис - скромност, Михаела и Венци  - шегаджии, Христина и Ивайло - опит. Може и да ме разочароват, но за две седмици това е усещането. Симпатяги са двойките тази година, записали са се защото на този етап са един за друг, а някои за да станат популярни. При тези двойки усетих повече подкрепа и по-малко упреци.

Общи условия

Активация на акаунт