Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 75 815
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 243
2019 е било. Ходих да си търся снимките от въпросното ни пътуване, за да потвърдя Simple Smile

# 46
  • France
  • Мнения: 12 572
Може. Имам спомени, че ММ отиде някъде в командировка и аз гледах сериите сама. Боже, какво хубаво време беше. Как се объркаха после нещата, не успявам да разбера.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 551
Честита баба Марта! Flowers Hibiscus

Или "Честит ден на бяло-червената бабка", както казва Пантата.

Тили, гуш! Идеята на Сиросче е добра - да предадеш нататък.

Новата свекърва сигурно още си почива от вчерашните емоции. Дорче, сладък свекървенски живот ти желая!

# 48
  • Мнения: 8 783
Аууу, Мид, страхотна мартеничка! Пожелавам си една такава!
    Ей ме на, или както казват тук Те ме те!
 

Последна редакция: пт, 01 мар 2024, 10:44 от марулета

# 49
  • Мнения: 5 707
Честита Баба Марта!

Подадох документите на Беболина за училище с бучка на гърлото и свито сърце! Дано да е за добро!

Възможно ли е цистит да се получава от студени крака?

# 50
  • Мнения: 8 783
Сиси, стискам палци и се надявам да е за добро!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 9 551
Сис, Hug Разбирам те, но вярвам, че всичко ще е наред.

# 52
  • Мнения: 1 898
Избирам 31.03

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Добро утро Simple Smile

Честита Баба Марта и от мен!

Хора, разплакахте ме колко много сте мислили за нас, трогната съм, благодаря ви от сърце за всички разкошни пожелания. Наполезних колкото можах и после му свърши пауъра на копчето, но благодаря на всички, благодаря!!!

Познали сте правилно двойката, ще пусна линка ей сегичка. Нямаме още официални снимки, даже и телефонски нямам.

Сватбата беше разкош, много по-хубаво отколкото си го представях. Като се посъбера, ще разкажа някои  моменти.

Последна редакция: сб, 02 мар 2024, 13:22 от Dorchester

# 54
  • Мнения: 7 243
Дорчиии Simple Smile
Прекрасни са и младоженците, и вие! Чудесни млади хора, наистина различни, стилни Heart Да са много щастливи, да се обичат и подкрепят!

# 55
  • Мнения: 7 749
Аууу! Каква страстна целувка вътре в ритуалната!!!  ❤❤❤

Избирам си 25-ти.
Сама не зная защо. Точно тази цифра я няма никъде, за да изскочи току тъй в подсъзнанието ми, но се появи. Така че ѝ давам шанс!

# 56
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Много сте хубави,Дорчи!И аз забелязах страстната целувка в ритуалната.Да са все така страстни и привлечени един към друг младите!

# 57
  • Мнения: 5 707
Дорч, прекрасни са! Да са ти живи и здрави , и нека винаги са така щастливи и влюбени! Ти също си много елегантна!
Ще взема да се замисля за следващия 29 февруари да се бракувам официално и в родината!

Моята мартенска дата е избрана по рождение Heart Eyes - 18!

# 58
  • Мнения: 18 473
Страхотни младоженци и страхотна свекърва! Heart Eyes

Сис, по-добре търси причината с изследване. Студени крака едва ли. Циститът е възпаление. Възможно е при паднал имунитет нещо хронично да се активира, но то си е било вече там.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аз гледах Дорч по БНТ 1 Simple Smile България в 60 минути, с Векилска ...там повече говореше младоженката.
Оообаче управителката на ритуалната зала кърти с визия Stuck Out Tongue Winking Eye  Пу-пу!

Общи условия

Активация на акаунт