Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 75 823
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
И аз мислех друго, ама...майка пита кога си идвате, свеки пита кога ще идвате, и... Head Band ММ вика, ако искаш да ги обиколим пак и тва е...
Обаче синкото уж има да учи, та и това как да стане идея нямам. М да...

# 31
  • Мнения: 3 795
Как те разбирам...Не сме си ходили от НГ , а и рожденици имахме и имаме..
Пфффффф

# 32
  • Мнения: 12 129
Скрит текст:
Честита Баба Марта! Да сте здрави, устремени, румени и засмени!
Аз нали не съм зимно чедо, чакам с нетърпение пролетта и лятото най-вече.То при нас пролетното време ще е къде май месец, ама нищо-важното е че наближава и че зимата поне календарно свършва.
ММ ми вдигна кръвното, зарадо битови проблеми-ама по-късно ще се оплача.
Мартениците са купени, днес ще раздават в училище моите.
Аз ще взема 14-ти,ама сЯ по тукашно време или българско ще гадаем или по там , където е хубаво?Grinning
Това е хубавото на сводката, когато я води Добри, че при нея винаги е хубаво времето. За сега аз поддържам статистиката и я чакам да се включи.

# 33
  • Мнения: 6 299
И ние ще пътуваме.Ще наглася после багажа,напазарувам, следобед подбирам домочадието,и изчезваме.Лошото е,че нашите са в Пловдив,и като отидем,ни печка ще гори,ни бобец ще къкри.Но пък баба утре е рожденичка,и ми се иска да я изненадаме.Та,на буркани и кутийки ще я караме тази вечер 😁.Е,май ще изтормозя и Скъпия,да е дежурен на скарата 🤭

# 34
  • Мнения: 906
Честита Баба Марта! Здраве и късмет във всеки дом!
При нас вали и фучи, хич не е пролетно.
Залагам на 20-ти аз.

# 35
  • Мнения: 8 783
И аз отдавна не съм си ходила на Плевен, дъщеря ми се опитва да накара нашите да дойдат малко тук, да погледат Кати.Ама те нещо се дърпат - хем много им се иска, хем май не им се мърда от дома.
    Момичета, има ли някоя от вас от Карлово? Децата са си харесали кола там, да питам дали знаете нещо за автокъщата.
   Избирам си 15.03.

# 36
  • Мнения: 18 473
Избирам си 29.03.

# 37
  • София
  • Мнения: 10 330
Избирам 17.03!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ренко, и баба ти ли е в града?
То и аз кат ида не къкри нищо на печката, поне не като в детството, ама заради нашите...

Мен ме пишете на 28-ми, баща ми има РД тогава.

# 39
  • Мнения: 6 299
Мисте, родителите ми си имат там отделна къща.Баба на село си живее,роднините са там всяка седмица.Но "у нас си",сме си само ние.Татко от както се пенсионира, повече време живее там,от колкото в града.Но вчера се прибра,и заради нас следобед пак поема натам, вместо утре 🤭.Той е като децата,обича си режима и рутината,а сега това го поизнервя 🤣

# 40
  • Мнения: 7 243
Честит Баба Марта! Да сме здрави!
Кло, благодаря за темата! Да е пълна с повече похвали и по-малко оплаквания.
Дати ли избираме? 28-ми за мен, моята дата.

И ние ще пътуваме, трябва да мина да накупя разни неща. МУ се е уговорил със сто човека за сто неща, тежка програма се очертава.

Тили, гуш.

Сериалът е Есента на демона, продължение на Дяволското гърло. Нещо не съм баш ентусиазирана от първия епизод, но ще гледам, де.

# 41
  • София
  • Мнения: 18 703
Честита баба Марта.


Избирам 13 дата
Здраве.

# 42
  • France
  • Мнения: 12 572
ДобрЮтро
Спомням си, че ми беше харесало дяволското гърло. Освен секс сцената с Карамазов и Духовникова. Много прашасала ми дойде сценографията. Но не успях да видя последния епизод. И после го свалиха от платформата.

Тили, прегръщам те. За съжаление нищо не мога да ти кажа като утеха, самата аз не намирам. Самата мисъл (а тя е почти постоянна) ми навява болезнен хлад в гърдите.

# 43
  • Мнения: 7 243
Мид, чудна мартеница Simple Smile
Фил, гушки и на теб.

И аз не гледах последния епизод на Дяволското гърло - пътувахме тогава и бяхме в чужбина. Губят ми се разни неща, но основното уж знам. Но онази родопска магия си я спомням съвсем ясно Heart Търново също е красиво, имаше много хубави кадри в снощния епизод, но аз все търсех онова родопското.

# 44
  • France
  • Мнения: 12 572
Коя година го даваха, че не помня? Май вече се бяхме преместили в Париж.

Общи условия

Активация на акаунт