Бебето плаче при хранене

  • 1 091
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте Мами, Бебето ми е почти на 2 месеца храни се изцяло на адаптирано мляко (хип) вече 3-ти ден отказва да се храни, сложа ли шишето в устата започва да плаче да мята с ръце и спира да се храни, нормално ли е бебе на 2 месеца да се изнерви или ядоса незнам точно как да се изкажа 🤭 притеснена съм и се чудя какво да правя храни се само когато спи някоя Мама има ли е такъв проблем? И още нещо, Заспива много трудно, след баня заспива за 1 час и от 22:00 до 3:00 сутринта е будна и не спира да плаче

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Как е с изжожданията, газове има ли? А рефлукс?

# 2
  • Мнения: 105
Коремче го мъчи най вероятно  колики, най изявени са вечер и виж за афтички в устата

Последна редакция: ср, 21 фев 2024, 12:32 от yodibi

# 3
  • София
  • Мнения: 13 143
Провери и биберона - дали не пуска твърде много и да го задавя или пък твърде малко и да иска големи усилия от малкото човече.

# 4
  • Мнения: 150
Моето е по голямо ,но 3-4 дни бяхме в шок.
Като види биберона рев и не иска да яде .
Но от лъжичка прояде ,и стигнахме до извода  ,че трябва да и добавям бисквитка в млякото и кашата и го изпива .
Пробвайте и вие купете спец бисквитки от бебешки мгз ще ви препоръчат .
Сега с наслада яде .

# 5
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Моето е по голямо ,но 3-4 дни бяхме в шок.
Като види биберона рев и не иска да яде .
Но от лъжичка прояде ,и стигнахме до извода  ,че трябва да и добавям бисквитка в млякото и кашата и го изпива .
Пробвайте и вие купете спец бисквитки от бебешки мгз ще ви препоръчат .
Сега с наслада яде .
Съветвате да храни бебе на 2 месеца с "бебешки" бисквити?

# 6
  • Мнения: 150
Ооо не видях месеците извинявам се .

# 7
  • Мнения: 63
Колики, неподходящ биберон , твърде превъзбудено .
Моето бебче така на тези месеци , реве та се къса уж трябва да яде ,но не ядеше . Почвам да приспивам успокоява се и още докато е в мен давам шишето , хапва си и заспиваше.
Надявам се да сте намерили решение 😘

# 8
  • Мнения: 4
Здравейте , и дъщеря ми имаше такъв проблем . Когато й давах млякото се късаше ат рев.. налагаше се до обикалям стаята хранейки я - за да може да поеме мляко . Оказаха се силни колики . Водих я на боуен и всичко отихна

Общи условия

Активация на акаунт