“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №1

  • 54 362
  • 1 353
  •   3
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 225
То пък танците са един "хит" и те. Предаване, което 2 пъти вече го спираха след мижави сезони и го извадиха сега от нафталина, заради провала на Сървайвър миналата година. Те така си ги ротират през няколко години, едни изчезват, после се връщат като ги забравят хората.

Чакам да видим сега кой първи ще подхване The Traitors или The Floor в нашенски варианти, въпреки, че форматът им не е за нашите ширини. Тука ако не правиш по 4 часа на седмица от предаване не става. Все пак парите са кът (при цена от 10 000 за 30 сек. реклама...)

# 1 321
  • Мнения: 817
А за догодина- по косъм от косата Халваджиянова, 🤣 за всеки победител- тъй де, да си имат за вечен спомен🙃 В случай, че свърши/всичко се случва/, по косъм от снахата Алекс - но само от косата, от преждата- не😉
Ох , верно….това с автобиографичната книга на Халваджиан чак не знам как да го коментирам ….парвенющина и проява на лош вкус….Айде с виното иди/дойдИ …да си пийне победителят … да речем .🤨

Ще си пийне и после...четеш и ревеш Joy за книгата говоря
Ох ! Разсмяхте ме ! Много!

# 1 322
  • España
  • Мнения: 1 273
Владо Зомбори чак не знам какво ще прави с цял наръч от една и съща книга ….чудя се камина дали има в къщи ….

# 1 323
  • Мнения: 83
Владо Зомбори чак не знам какво ще прави с цял наръч от една и съща книга ….чудя се камина дали има в къщи ….
Може накрая да ги раздаде на някои от последователите си.JoyJoyJoy Едва ли му трябва повече от една книга, но дори да си остави една, то и тя му е много.JoyJoyJoy

# 1 324
  • Мнения: 2 280

Чакам да видим сега кой първи ще подхване The Traitors или The Floor в нашенски варианти, въпреки, че форматът им не е за нашите ширини…..
The Traitors да не е нещо като Къртицата? На мен то много ми харесваше.

# 1 325
  • Мнения: 1 018
Владо Зомбори чак не знам какво ще прави с цял наръч от една и съща книга ….чудя се камина дали има в къщи ….
Има, има си камина човека. Замина тиража...Joy
Скрит текст:

# 1 326
  • Мнения: 225

Чакам да видим сега кой първи ще подхване The Traitors или The Floor в нашенски варианти, въпреки, че форматът им не е за нашите ширини…..
The Traitors да не е нещо като Къртицата? На мен то много ми харесваше.

Подобно е да, но не баш същото. По модела на играта Мафия е направен формата. Отново Холандски (както почти всички) и миналата година беше първия сезон и в Щатите и имаше успех. Сега гледам, че набързо са го лицензирали в 20+ страни.

# 1 327
  • Мнения: 14 672
Цитат
В капките гледам, че съвсем през просото го раздават. Няма го този хъс за победа, който го имаше в първите сезони. Върви някак вяло - епизод да мине, друг да дойде и до там.
Що да си дават зор?Както и да се представят ще си вземат уговореният хонорар.Някои се окъпят за кратко в слава след като са ги извадили от нафталина и така до другият път.Скучновато и изтъркано.Другата седмица пак ще има:
Повей,повей ветре.Rolling Eyes Много ми е неприятна тази песен.

# 1 328
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 509
Не знам къде се е скатал Халваджиян, но този сезон е апотеоз на посредствеността, простотията и неспособността. Нищо не е дори на прилично ниво: нито участниците, нито журито, нито водещите.
На мен щеше да ми е неудобно, ако бях продуцент на подобен бълвоч. Тази година не гледам формата защото е скучен, еднообразен, безинтересен и обиден за зрителя. Вчера гледах, но това ще е за последно. От началото на формата тази година хвърлях по едно око на изпълненията на запис и с превъртане, вчера си калих нервите за последно. Жалко защото формата е страхотен. Много се надявам тази година рейтинга да е много надолу, за да се отрезви екипът на “великия” продуцент!

# 1 329
  • Другата България
  • Мнения: 37 578
Засега рейтингът е доста добър, дори предаването води по рейтинг сред всички формати и сериали.
Дяволо ги е публикувал в спамочата.  
Но това е защото няма конкуренция в този ден по това време.

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 22:09 от Merri_An

# 1 330
  • Мнения: 225
Засега рейтингът е доста добър, дори предаването води по рейтинг сред всички формати и сериали.
Дяволо ги е публикувал в спамочата.  
Но това е защото няма конкуренция в този ден по това време.

Линк?

# 1 331
  • Другата България
  • Мнения: 37 578
Засега рейтингът е доста добър, дори предаването води по рейтинг сред всички формати и сериали.
Дяволо ги е публикувал в спамочата.  
Но това е защото няма конкуренция в този ден по това време.

Линк?
На темата ли?
Ето.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1593358.new#new

# 1 332
  • Мнения: 14 672
Цитат
Не знам къде се е скатал Халваджиян, но този сезон е апотеоз на посредствеността, простотията и неспособността. Нищо не е дори на прилично ниво: нито участниците, нито журито, нито водещите.
На мен щеше да ми е неудобно, ако бях продуцент на подобен бълвоч
Да и накрая пак ще излезе на сцената и ще обяви,че това е най-добрият сезон,или нещо подобно.Винаги става така.

# 1 333
  • Мнения: 2 280

Чакам да видим сега кой първи ще подхване The Traitors или The Floor в нашенски варианти, въпреки, че форматът им не е за нашите ширини…..
The Traitors да не е нещо като Къртицата? На мен то много ми харесваше.

Подобно е да, но не баш същото. По модела на играта Мафия е направен формата. Отново Холандски (както почти всички) и миналата година беше първия сезон и в Щатите и имаше успех. Сега гледам, че набързо са го лицензирали в 20+ страни.
Къде го излъчват американския?

Тази година ми направи впечатление, че за първи път журито не каза, че ще бъде най-добрия сезон с най-добрите участници. Но то щеше да е подигравка иначе.

# 1 334
  • Мнения: 3 730
Пълна трагедия беше снощи. Как на журито им се изкриви устата да дадат на Мара 10 точки, акъла не ми го побира. Беше ми неудобно да я гледам и слушам и то не заради голотиите. Такова дъно е тази жена - и като пеене, и като поведение, и като визия.
Просто в тазгодишния сезон е хвани единия, удари другия. Имам малко повече свободно време и ги гледам, иначе щях да съм ги зарязала до сега.

Общи условия

Активация на акаунт