“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №1

  • 54 379
  • 1 353
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 1 005
Не знам къде се е скатал Халваджиян, но този сезон е апотеоз на посредствеността, простотията и неспособността. Нищо не е дори на прилично ниво: нито участниците, нито журито, нито водещите.
На мен щеше да ми е неудобно, ако бях продуцент на подобен бълвоч. Тази година не гледам формата защото е скучен, еднообразен, безинтересен и обиден за зрителя. Вчера гледах, но това ще е за последно. От началото на формата тази година хвърлях по едно око на изпълненията на запис и с превъртане, вчера си калих нервите за последно. Жалко защото формата е страхотен. Много се надявам тази година рейтинга да е много надолу, за да се отрезви екипът на “великия” продуцент!
Още ли не е излязъл на сцената да обяснява как участниците прекрасно се справяли, както прави всеки сезон? Или този път и на него не може да му се обърне езика да каже на черното бяло?

# 1 336
  • Мнения: 2 395
На Мара да не и дават дума да продумва между техните коментари (на водещите), че така избухва глупостта и...

# 1 337
  • Мнения: 3 730
Тя и без да говори си личи. Пред асансьора беше само: Рачеее, рачиии, мммм, Рачееее. Две думи на кръст няма в речника си.

# 1 338
  • Мнения: 1 809
Не знам на фб страницата седят ли негативните коментари или ги трият? То ние тук като пишем все тая. Ама ми се струва, че и на лично да му пишем, пак ще е все тая

Колкото до Марчето- не слушам чалга, но има певици, които с кеф бих гледала - Ивана например- винаги ми е била различна и доста умна.

Някой каза, че над 65 + нямат интерес към предаването, но и под 25 нямат. Дъщеря ми /на почти 20/ влезе  на първи епизод и каза наистина изненадана- Как е възможно, кой го гледа това и как не е спряно?

Последна редакция: ср, 13 мар 2024, 10:06 от Nil desperandum!

# 1 339
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Защо Християна и Рачков казаха, че не може да я направят по-черна, като Ъшър, защото недавали?
Някакви правила ли има ?

Тази вечер бях за Джилката.
Зомбори ме изуми как пя.

Много се смях, когато Рачков каза на Джулката, че ако влезе в Ергена, ще го спечели.

# 1 340
  • Мнения: 4 492
Сигурно за да не ги погнат пак за расизъм и "blackface".

# 1 341
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Ама, той Ъшър е доста черен ! Да прилича на него, ама да не е същия цвят Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Друг път погвали ли са ги за расизъм?

# 1 342
  • Мнения: 4 492
Да. Имаше драма около Михаела Маринова, когато имитираше изпълнителката на песента "Jerusalema"
Някакво видео, как и махат грима беше стигнало в Америка и имаше доста хейт в профила и. Евгения Джаферович пък май си беше детективирала инстаграма за кратко.

А може и просто да внимават с какво мажат Христиана заради бебето

# 1 343
  • София
  • Мнения: 23 017
И аз, доколкото разбрах е по медицински причини. Не може да я гримират, не може да танцува, не може да имитира 90% от изпълнителите, заради бременността, с какъв акъл са се съгласили взаимно на това- не знам. 🤦‍♀️

# 1 344
  • Мнения: 1 018
И така до финала ли ще я бутат с перцето?

# 1 345
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Разтърсих се и прочетох за какво иде реч...
Направо "ми падна шапката", от толкова изкуствено създадени скандали...

# 1 346
  • Мнения: 50
Ама яки хейтъри сте вие...

# 1 347
  • София
  • Мнения: 23 017
Специално за моя коментар- бих казала, че имам реална преценка, за разлика от участник и продуцент. 😃

# 1 348
  • София
  • Мнения: 1 894
Когато нещо се повтаря до безкрай с едни и същи познати муцуни (плюс губивремето с водещите) - то си заминава. Понеже у нас 3-те прод.колектива (а.к.а. "гениите на ТВшоата") нямат даже плаха конкуренция и са биз-бизе с телевизиите - или това ще си гледаме, или изневиделица ТВмама ще скръцне някому със зъби и... може и да се появи пореден прекопиран формат с предполагаем успех (като случая с Фермата след последния сезон). Ще видим.
Мара трябваше да й дадат палмата, когато се отвори с Лили Иванова - но пък всеки трябва да получи и книгата на Маги, ще ги извъртят всички на топа поне по веднъж.
Зомбори трябва да спечели тази година. По определени причини би трябвало да съм за Наско. Емблематичен вокал е, в хубава активна банда - но... пее като себе си.
Освен това (въпреки напомнянията на Фънки, че е за имитации), аз предпочитам да печели артист с труд по песните, а не певец с удачен артистизъм.
Според мен, ще има и Капки '13; но се надявам после - или да го спрат (друго ново, вероятно подобно), или да направят сезон с абсолютно непознати обикновени хора, след някакъв каст.
И да, съм за повече български песни - но не едни и същи парчета на едни и същи изпълнители.

# 1 349
  • Мнения: 5 953
Hands Plus1  Добавям към последното изречение: И не на "изпълнители" от рода на Мила Роберт.

Общи условия

Активация на акаунт