Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 96

  • 19 324
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 43
Здравейте. Имам малко специфично питане. На някоя мама получавал ли се е ректален дискомфорт след абразио? Чувства се като тежест и е адски неприятно. Стана след кюретажа. Мислех, че е от кистата ма яйчника, махнах я, пак е там дискомфортът. Започвам да мисля, че докторът нещо е оплескал. Ама, ако е перфорирал черво... Само това ли ще са симптомите?

Здравейте, постоянна ли е тази болка или в определени моменти? При мен миналата година след абразиото имаше болка при ходене по голяма нужда, доста специфична, не мога точно да я опиша, даже понякога беше пронизваща за секунди, бях се притеснила, че нещо е засегнато и че така ще бъде оттук нататък, но месец след това отшумя. Не съм се консултирала с доктор за това, защото премина. Надявам се и при вас да отшуми бързо. Успех!

# 736
  • Мнения: 118
Здравейте. Имам малко специфично питане. На някоя мама получавал ли се е ректален дискомфорт след абразио? Чувства се като тежест и е адски неприятно. Стана след кюретажа. Мислех, че е от кистата ма яйчника, махнах я, пак е там дискомфортът. Започвам да мисля, че докторът нещо е оплескал. Ама, ако е перфорирал черво... Само това ли ще са симптомите?

Здравейте, постоянна ли е тази болка или в определени моменти? При мен миналата година след абразиото имаше болка при ходене по голяма нужда, доста специфична, не мога точно да я опиша, даже понякога беше пронизваща за секунди, бях се притеснила, че нещо е засегнато и че така ще бъде оттук нататък, но месец след това отшумя. Не съм се консултирала с доктор за това, защото премина. Надявам се и при вас да отшуми бързо. Успех!
Много е странно. Усеща се като тежест. Отделно, при някаква възбуда, ако ми се случи, усещам пак там натиск, а не както си трябва по принцип. Преди операцията за кистата ми дадоха свещичка за прочистване, изпитах огромни болки от позивите. Иначе нямам кръв, но е много странно, сякаш вътре в подуто, дори не мога да го обясня.

# 737
  • Мнения: 43
Здравейте. Имам малко специфично питане. На някоя мама получавал ли се е ректален дискомфорт след абразио? Чувства се като тежест и е адски неприятно. Стана след кюретажа. Мислех, че е от кистата ма яйчника, махнах я, пак е там дискомфортът. Започвам да мисля, че докторът нещо е оплескал. Ама, ако е перфорирал черво... Само това ли ще са симптомите?

Здравейте, постоянна ли е тази болка или в определени моменти? При мен миналата година след абразиото имаше болка при ходене по голяма нужда, доста специфична, не мога точно да я опиша, даже понякога беше пронизваща за секунди, бях се притеснила, че нещо е засегнато и че така ще бъде оттук нататък, но месец след това отшумя. Не съм се консултирала с доктор за това, защото премина. Надявам се и при вас да отшуми бързо. Успех!
Много е странно. Усеща се като тежест. Отделно, при някаква възбуда, ако ми се случи, усещам пак там натиск, а не както си трябва по принцип. Преди операцията за кистата ми дадоха свещичка за прочистване, изпитах огромни болки от позивите. Иначе нямам кръв, но е много странно, сякаш вътре в подуто, дори не мога да го обясня.

На ваше място бих се консултирала с доктор за тази болка. Да не стане по-зле, ако го усещате постоянно. А веднага след абразиото ли се появи болката или известно време след това?

# 738
  • Мнения: 118
След това, да. Добре, какво пък може да се обърка в ректума, като бъркат в матката...не мога да разбера...

# 739
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 446
Усещането сигурно е от шийката. Те са залепени почти. Или може и хемороид да е и да няма общо.

# 740
  • Мнения: 118
Много е странно, на 18ти ми беше абразиото, а сега в сряда лапароскопията за кистата. Усещането се засилва като сядам. Все едно на нещо се набивам. Пълен отврат. Иначе пък, като ме боли, усещам болката навътре, сякаш от самия ректум, не е като при хемороиди. Там болката си е баш накрая и е доста разпознаваема. Не знам какво е оплескал лекарят, уж шийката е добре, при лапароскопията са огледали и матката. Всичко е наред, ама бях при друг лекар. Този с абразиото... Уж с опит, но не бих повторила.

# 741
  • Мнения: 94
Здравейте дами, имах аборт м. Февруари след консултация с АГ и направени изследвания решихме да възобновим опитите за бебе, не знам точно как да го кажа, но след като ММ свърши в мен два последователни дни и имах странна болка в долната част на корема като придърпване и сякаш леко към яйчника дали някой е имал нещо подобно дали трябва да ходя пак на АГ, като скоро бях и всичко беше наред

# 742
  • Мнения: 262
Здравейте дами, имах аборт м. Февруари след консултация с АГ и направени изследвания решихме да възобновим опитите за бебе, не знам точно как да го кажа, но след като ММ свърши в мен два последователни дни и имах странна болка в долната част на корема като придърпване и сякаш леко към яйчника дали някой е имал нещо подобно дали трябва да ходя пак на АГ, като скоро бях и всичко беше наред
Аз имам разни яйчникови болежки около овулация, но не знам дали говорим за едно и също. Ако не минава или пък се променя и засилва и проточва тая болка, аз бих отишла на лекар.

# 743
  • Мнения: 94
Не се засилва, не е и постоянна ама все пак малко се притесних, точно по край овулацията съм може би е и зареди това, благодаря

# 744
  • Мнения: 262
Не се засилва, не е и постоянна ама все пак малко се притесних, точно по край овулацията съм може би е и зареди това, благодаря
Ако изчезне след очакваната дата за О, вероятно има общо.

# 745
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 446
Ако не си правила секс 2-3 месеца може и мускулна треска да е Simple Smile

# 746
  • Мнения: 262
Ако не си правила секс 2-3 месеца може и мускулна треска да е Simple Smile
Това ми беше второто предположение Stuck Out Tongue Winking Eye

# 747
  • Мнения: 43
Здравейте, замислих се сега дали след аборт (кюртаж или медикаментозен) е необходимо да се прави цветна снимка?

# 748
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 532
Здравейте, замислих се сега дали след аборт (кюртаж или медикаментозен) е необходимо да се прави цветна снимка?
не, аз имам цветна снимка в Надежда след поредният Аборт, просто искат

# 749
  • Мнения: 774
На тези от вас, които имат аборт и организмът сам се е справил, кога ви казаха, че може да започнете опити?
П.П Ще коментирам с моя лекар след първия цикъл, но ми е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт