Дългото чакане след трансфер – тема 110

  • 26 679
  • 773
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 135
Честит празник на всички в групата🙂
Аз ММ не го оставих да ходи да ми купи подарък.Малко ми е кофти,че знам какво ще  му сервирам отново,и се чувствам гузно да ми купува нещо.Иначе днес ПМС не е чак толкова силно изразен.Пак били,но не е нетърпимо като вчера.

# 31
  • Мнения: 1 391
Честит празник на всички в групата🙂
Аз ММ не го оставих да ходи да ми купи подарък.Малко ми е кофти,че знам какво ще  му сервирам отново,и се чувствам гузно да ми купува нещо.Иначе днес ПМС не е чак толкова силно изразен.Пак били,но не е нетърпимо като вчера.

А-а недей да се отказваш толкова бързо. Може да излезе, че ти си изненаданата. Flowers Four Leaf Clover 3 Е. ти върнаха, нали? Имаш големи шансове.

Скрит текст:
Прати човека поне едно цвете да ти купи. Relaxed

# 32
  • Мнения: 3 135
Не,две.Дано да не съм права.За 31г единствената имплантация,която съм имала,е при извънматочната🙃.Ама то тогава изобщо не беше уцелило мястото,та болките и течението бяха 2 месеца и не е добра база за сравнение.Иначе имам и някакви странни вибрации ниско долу.Все едно съм глътнала телефон и звъни периодично😁

# 33
  • Мнения: 374
Честит 14-ти февруари момичета! Никакво отписване до кръвен, казвам аз 🍀 🤞

На мен ми е 4-ти ден след трансфер. Чакам си мирно и кротко и се опитвам да не го мисля. Решила съм, кръвен на 9-ти ден. Коремът вече ми е на нищо и три четвърти от инжекцийте, та ако не се е захванало, поне малко бодене да си спестя.

# 34
  • Мнения: 62
Няма да се отказвам, но мисля още днес да пусна кръвен тест, поне да знам. Иначе си е цикъл при мен. Интересно е, че имах положителен тест, не знам какво може да се е объркало.
Няма смисъл да чакам до утре.
Сега направих пак тест, преди кръвния да видя, и отново има втора чертичка, може ли три теста да бъркат? Много ми е чудно! Да не би всичко да се случва, защото пия аспирин протект? Ще пиша пак по-късно следобед като излезе резултата от кръвния!

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 11:11 от miki8713

# 35
  • Мнения: 1 391
Няма да се отказвам, но мисля още днес да пусна кръвен тест, поне да знам. Иначе си е цикъл при мен. Интересно е, че имах положителен тест, не знам какво може да се е объркало.
Няма смисъл да чакам до утре.

Успех, Мики! Flowers Four Leaf Clover Ще чакам радостни новини! Flowers Four Leaf Clover

# 36
  • Мнения: 374
Мики, дано има добри новини!
В предишната тема имаше оплакали се от прокървяване със заподозрени аспирин, фраксипарин/клексан.
На мен лично ми е изписан фраксипарин/клексан, без да имам тромбофилия.

# 37
  • Мнения: 21
И аз днес 7ми ден от трансфера на 5 дневно ембрионче - направих пиклив тест - 100% е отрицателен.
Зацапване днес още нямам - сякаш отшумя, но и имплантация няма.
А си мислих че е хубав знак зацапването на 5-6 ден.
За мен се оказа подигравка...Писна ми...

# 38
  • Мнения: 1 762
Здравейте! Тази седмица направих подарък на любимия мъж с едно хубаво ЧХГ на 10-ти ден след трансфер. Днес затвърди резултата. Друг подарък за Св. Валентин не съм подготвила. Ходя си на работа и така не усетих как минаха дните до теста. ТSH е малко по-високо и вчера бях на ендокринолог да ми даде нова доза. Иначе за тромбофилията съм редовна с инжекциите от ден 1 на трансфера.

# 39
  • Мнения: 21
Не,две.Дано да не съм права.За 31г единствената имплантация,която съм имала,е при извънматочната🙃.Ама то тогава изобщо не беше уцелило мястото,та болките и течението бяха 2 месеца и не е добра база за сравнение.Иначе имам и някакви странни вибрации ниско долу.Все едно съм глътнала телефон и звъни периодично😁
и аз така бях, като вибрации отдолу

# 40
  • Мнения: 1 391
И аз днес 7ми ден от трансфера на 5 дневно ембрионче - направих пиклив тест - 100% е отрицателен.
Зацапване днес още нямам - сякаш отшумя, но и имплантация няма.
А си мислих че е хубав знак зацапването на 5-6 ден.
За мен се оказа подигравка...Писна ми...

Какъв ентусиазъм имате, хора. Не се ли боите, че ще си докарате нерви с тези пикливи тестове?
 Аз съм от хората, които пият много вода и често ходят по-малка нужда. Дори и нощем ставам по веднъж поне. Бих си помислила за пиклив само, ако първо видя някое тлъсто, мазно число на кръвния. Иначе мога да си представя как изглежда отрицателен пиклив тест и без да се тествам.

# 41
  • Мнения: 26
Наистина е най- добре без домашни тестове, че много се разочароваме и започват филмите… А отностно “вибрациите” аз имам нещо подобно в яйчниците, между вибрации, гъделичкане..сякаш ще ми идва 🤯

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 454
anichka.bs, честитооо! Heart
Помня те от предишна тема, май имахте доста замразени ембриончета, ако не бъркам? Сега правихте ЗЕТ, нали? 1 ли върнахте или повече?

# 43
  • Мнения: 26
Момичета, вие първия ден на трансфера броите ли го за първи или следващия? Навсякъде противоречиви мнения, а забравих да попитам в клиниката..

# 44
  • Мнения: 62
Това е резултата, имало е имплантация, но явно е започнало да пада. Много е ниско.

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 15:28 от miki8713

Общи условия

Активация на акаунт