На ДВАНАДЕСЕТИ клас сме по средата, всички варианти да претеглим на везната.

  • 45 956
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 878
Няма по-подходяща дата за мен. Тогава е изпитът за НПМГ и ще имам огромна  нужда да изляза.

Ние няколко дни обикаляме за обувки и изглежда, че ще ходи боса на бала. Аз съм ок с това.

За изпращането ми каза, че в Испанската родителите не са поканени. Някой може ли да потвърди? Аз много искам да отида...

# 691
  • София
  • Мнения: 12 129
Изпращането е за децата, на мен и през ум не ми е минавало да ходя и нямам спомен в нашата тема някой да е споменавал миналата година, че ще ходи.. За дипломирането бяхме официално поканени.

# 692
  • София
  • Мнения: 4 023
Изпращането е за децата, на мен и през ум не ми е минавало да ходя и нямам спомен в нашата тема някой да е споменавал миналата година, че ще ходи.. За дипломирането бяхме официално поканени.

И аз така!

# 693
  • Мнения: 6 780
Знае ли  някой кога ще стане ясно за броя на местата в различните специалности в СУ? И колко на колко са момичета и момчета?
Миналата година проекта на решение на МС е приключено на 5 юни.
Няма открит все още проект. Срокът е 1 месец за обществено обсъждане.
Може да следите статуса на документа в сайта на Министерски съвет.
А и сега със служебно правителство, няма да е скоро според мен.

# 694
  • Мнения: 11 962
Според заповед на МОН за организация на ДЗИ списъкът за разпределение по сгради следва да се обяви до 16.май. Дали се е случвало да се обяви по-рано от крайната дата ? Ако имате по-големи деца, колко време преди първия изпит са били обявявени местата?

Само един ден преди изпита по БЕЛ ми се вижда много малко за организация за запознаване с училището и ако ще трябва да организираме превозване.

# 695
  • Мнения: 250
Аз, ако успея този път да го запиша за последните дни, преди изпитите, на интензивно рисуване, ще съм в София на 01.06. Ако ли не, изпитите са на 10,12, 14 юни, все някой от дните ще съм в София. Та може би ще мога да се включа и аз.
Иначе голяма конспирация този курс по рисуване в УАСг 😡 разочаровах се малко, как всичко друго се обявява, а това не. След като разбра от приятелите за априлската ваканция, се обадих и се оказа, че места няма. Сега буквално дебна за последния. Що се отнася за броя деца, били стотици, нямало как да ги поберат...
Относно курсът по рисуване в УАСГ - СМ ходи на ускорения през априлската ваканция. Записах го началото на март  и ми казаха, е са останали само няколко места. Били са шест пълни зали с поне 20+ деца. Не знам как е било минали години, но тази явно напливът е голям. СМ ще пробва архитектура в НБУ, той реши , че това може да му хареса март. Неговите решения били спонтанни. Казах му , че спонтанно може да стане само касиер в Лидл😂. Но важното е да сме живи и здрави и догодина ще има университети, не е като след 7 клас.!

# 696
  • София
  • Мнения: 3 871
viara_iv, august74, а как става записването за курса по рисуване? Вчера гледах в сайта им, но имаше само един тел. номер, разбира се на който никой не отговори. И доколкото разбрах такива курсове се организират няколко пъти през цялата година или бъркам? На тях може ли да се запишат и по - малки ученици? Дъщеря ми иска да учи архитектура и ми се ще от сега да започне подготовката й по рисуване, но все още не мога да се ориентирам къде да я запиша. Казаха ми, че е най - добре при преподавател от УАСГ, но как и към кого да се обърна, като никой не познавам 🙄

# 697
  • София
  • Мнения: 6 123
Изпращането е за децата, на мен и през ум не ми е минавало да ходя и нямам спомен в нашата тема някой да е споменавал миналата година, че ще ходи.. За дипломирането бяхме официално поканени.
Ама те различни мероприятия ли са?
Лелеее, спешно трябва да търсим трети тоалет. 🤣

Лейди, аз и в близост до вас знам хубава кръчма от просташки тип. КолА няма да ти трябва, можеш да прекалиш с кОлата. И сенчест двор има.

# 698
  • Мнения: 936
Спунк, ако на дипломирането са с тоги, отдолу може и с работен гащиризон 😂

# 699
  • София
  • Мнения: 12 129
Изпращането е за децата, на мен и през ум не ми е минавало да ходя и нямам спомен в нашата тема някой да е споменавал миналата година, че ще ходи.. За дипломирането бяхме официално поканени.
Ама те различни мероприятия ли са?
Лелеее, спешно трябва да търсим трети тоалет. 🤣
Joy
Различни са, да. Изпращането се прави в училище преди матурите. Дипломирането е чак юни, когато дипломите са готови. По принцип то е по-официалното събитие, там се канят родители. Но май не всички гимназии раздават тъжествено дипломите. В Испанската го правят във Военна академия, децата са в тоги, има официални гости, държат се речи, хвърлят се шапки... За там не сме купували тоалет, заради тогите. На изпращането беше с бледорозов костюм с панталон.

# 700
  • Мнения: 1 482
И аз да се запиша за срещата. На 31-ви съм на бал, но 01-ви е ОК Wink
Дано само не ви изпусна като предишния път  Sad Ако публикувате във ФБ има шанс да си видя нотификацията Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 6 123
Не упражних контрол аз, кая се.

Първият път нали беше в ковидно време, по някаква съкратена процедура минахме.

# 702
  • Мнения: 130
И аз бих се включила с удоволствие на 1ви

# 703
  • Мнения: 936
Значи датата е 1ви … да видим заведение тогава. А моментът с тогите е запомнящ се без съмнение. Засега за 1АЕГ и испанската само съм чела да го практикуват. Сигурно има  и други … При нас вече мина на края на основното - първият випуск на напредничав директор… Шоуто беше голямо, а маляците яко се забавляваха!

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 14:15 от saffron

# 704
  • София
  • Мнения: 12 129
И 2АЕГ правят официално дипломиране с тоги.

Общи условия

Активация на акаунт