На ДВАНАДЕСЕТИ клас сме по средата, всички варианти да претеглим на везната.

  • 46 407
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 202
За 26-ти мисля че е ясно че ще се завлечем. Пък и нали някой трябва да ги откара след това от училище до ресторанта.
На 21-ви може и да ми е скучно като се замисля, ама нали да бъде овековечена завършващата. Покана и аз нямам, но аз последните 3 години не съм получила нищо изпратено по пощата.
Че то и на 17-ти съм го писала "шофьорски" на ММ. Сутринта вероятно ще я джитне до матурата, после вероятно ще я вземе, за да се прибере по-бързо да отдъхне, да се изкъпе, облече  и хайде на вечерята. В колко свършва тази вечеря и ще правят ли нещо след това - нямам идея. Както казах днес си вкарах 3-те дати в телефона.

# 676
  • Мнения: 10 638
Какво има на 21 и 26 май?
Нашият бал е на 25. Никъде няма да го карам, ще си ходи пеша, на 50м е ресторанта баладжийския. Не се събират в гимназията, защото е на другия край на майната си. В деня на бала няма да го закачам за нищо.
Паралелно сме канени и на бал на кумовете на щерката на същия ден, та може и кръстосано да ги изпращаме.
На 24 и 26 ще тържествуваме с родата и с приятели
В училище нямам намерение да ходя, нито за изпращане, нито за дипломи. На матури по изпити си ходи сам.
Отвратително ми беше навсякъде да ме мъкнат нашите едно време. Сега питам иска ли - не иска. И не питам повече.

# 677
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
В плевенския медицински са се видели в чудо. На предварителните изпити са се явили над 900 кандидати, които биха спорили за 100 места. Випускът ни е доста голям Simple Smile

# 678
  • Мнения: 39 613
Поздравления за ученолюбивите деца.
И аз няма да присъствам на изпращането им в училище. Дори не чакам покана.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 735
.... Випускът ни е доста голям Simple Smile

Определено набор 2005 е големичък
Имам спомен ,че когато аз родих в Шейново за 24 часа се родиха 30деца.....
Първия набор, по мои спомени беше и с проблем за намиране на ДГ в София..... после в 1 клас....
Ако върви така и в УНИ- тата ще е проблем.....
Satisfied

# 680
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Ооо ДГ... мили спомени. SunglassesТогава беше първото кандидатстване през системата и беше на принципа - кой превари, той завари. 😊  Класираха по пореден номер на подадените заявления. Тази драма беше само за деца, които от чиста ясла се местеха в ДГ, като моя син.

# 681
  • Мнения: 4 190
Следващите набори са много по-големи. 2008 и 2009 мисля, че са рекордьорите.

# 682
  • Мнения: 10 638
И тук-някой 2006 добавка към випуска 😇
Унита има за всички… повече са местата от децата.

# 683
  • Мнения: 91
Знае ли  някой кога ще стане ясно за броя на местата в различните специалности в СУ? И колко на колко са момичета и момчета?

# 684
  • София
  • Мнения: 1 356
Да се отразя, че още съм жива. Засега.
За бала са купени обувки и чанта. Костюмът и ризата се шият. Как изглеждат и кога ще станат, нямам представа. На първата проба миналата седмица изпаднах в културен шок. Понеже едва успях след 40 мин да си намеря място за паркиране, почти бяха свършили пробата и "се били разбрали" с щерката. Наложи се леееко да тропна по масата, че без аз да съм видяла, разбирането не важи и пак тръгна да се облича. По-добре да не бях искала да гледам. Панталонът за проба беше от плат, с който не бих си измила и прозорците (така се правело Flushed), сакото беше само 1 тропосан ръкав, а ризата - само яка и маншет. Наистина се потресох. Колебая се дали да ида на следващата проба или да си запазя душевното равновесие, поне докато не кажат "Готов е костюма, идвай да доплащаш".
На изпращането на 13.05 благоволи да ни покани (мен и баба ѝ), та даже и малката космата топка. Ама то сигурно, за да има кой да я закара...
За бала пак аз ще я карам. Отказаха се от лимузина. Само дето не знам къде трябва да возя - от нас до Невски, до училище или не, до ресторанта, до пиано-бара? Ама все ще разбера някой ден...
За събирането на близки организирах резервация един ден след бала в едно ресторантче (препоръчано ми преди време от Спунк Flowers Hibiscus), което много харесваме.
Да се похваля - миналата седмица бяхме в Бурата. Тя шофира и мама наааай-после успя да изпие един коктейл спокойно Laughing (тези, които ме познават, ще разберат какъв напредък е това)
Така като гледам, ние преди края на май няма да можем да се съберем, та мислете за нещо като 31.05 или 01.06. Че "и Асан е човек" .

# 685
  • Мнения: 955
Напълно одобрявам сбирка след баловете. 31  или 1 са ми ОК. Лейди, направо резервирай ресторантчето, което харесвате и двете със Спунк за една от двете дати 😁.

# 686
  • София
  • Мнения: 5 411
На 1. 06 Съм ок.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 583
Аз, ако успея този път да го запиша за последните дни, преди изпитите, на интензивно рисуване, ще съм в София на 01.06. Ако ли не, изпитите са на 10,12, 14 юни, все някой от дните ще съм в София. Та може би ще мога да се включа и аз.
Иначе голяма конспирация този курс по рисуване в УАСг 😡 разочаровах се малко, как всичко друго се обявява, а това не. След като разбра от приятелите за априлската ваканция, се обадих и се оказа, че места няма. Сега буквално дебна за последния. Що се отнася за броя деца, били стотици, нямало как да ги поберат...

# 688
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 473
Ама на 01.06 вечерта, нали? Че е ден на детето и аз имам едно малко вкъщи, което само дето не драска на календара дните до тогава. 😂

# 689
  • София
  • Мнения: 1 356
Izida, разбира се, че за вечерта. Все пак си е денят на детето. Всичко до 18 ч е за малките.
Ресторантът е Garden house. Води се пицария, но има много други неща и коктейли, които се опитвам да не  пропускам.
Ако ви е ОК, кажете, и ще запазя маса за 1.06 от 18 ч

Общи условия

Активация на акаунт