Хайде на театър - 11

  • 34 257
  • 560
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 698
Питах я разпоредителката, защото за една вечер 2 пъти ме вдигнаха- такава им била политиката...
Е, страхотна политика, няма що...

# 16
  • Мнения: 402
Давам отзив за Фиеста в НТ. Много ми хареса този движенчески спектакъл, за първи път гледам нещо такова, беше много нестандартно. Въздейства ми особено поради факта, че се играе в един от коридорите на Народния, публиката е около актьорите, които чрез танци пресъздават сюжета на пиесата. Музиката не беше по моя вкус, но пък тя е беше в основата на това представление. Бих го препоръчала на всеки, който в отворен към нещо по-различно, но същевременно е от хората, които харесват Народния театър заради атмосферата му. За мен винаги там усещането е много по-различно, от който и да е друг театър. Ако не се играеше там, не знам дали щеше толкова да ми хареса.

# 17
  • Мнения: 263
Капан за самотен мъж гледахме с приятелка, хареса ни. Излизайки от залата след представлението дочух и други хора да хвалят постановката.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 926
Да ви припомня ли миналият месец как ме вдигнаха в Народния 20 минути след началото, за да седнат закъснелите...
А защо изобщо пускат закъснелите?
Да заключат вратите като почне представлението и край на влизанията...
Много повече ме дразнят тези в зала България, като почнат да се точат...в Операта предлагам е същото

# 19
  • София
  • Мнения: 1 531
"Стъпка по стъпка" мнооого ми хареса. Чудесна за посещение по женски, а и не само.

Дъщеря ми ходиха от учлилище на "Българи от старо време", но не е впечатлена.

Очаквам края на месеца за "Театър, моя любов". Малко се притеснявам как ще понесе на мъжа ми като е с 4 актриси, но ще видим.

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 465
Theatro отсам канала, 04.2024 г. - ЧАМКОРИЯ

# 21
  • Мнения: 461
Вторник сме на Мая Бежанска и Филип Аврамов с “Образцов дом” , любима моя двойка.

Искам да изкажа и мнение за последният ми театър “Отчаяни съпрузи” - изобщо не ми хареса. По принцип съм хората, които трудно се разсмиват и тоя тип стенд ъп изобщо не ми допада. Най-забавен ми беше Даниел Пеев , всичко друго беше слабо. Лично мнение - Бойко Кръстанов ми е изключително скучен , изобщо не знам как има самостоятелна постановка.

# 22
  • Мнения: 46
Да препоръчате нещо от репертоара на Театър София?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Да дам мнението си за "Срещи в сряда". На мен ми хареса, лека, приятна постановка. За разпускане. Посмях се добре. Но играта на Йоана Буковска не ми хареса, много напъване и викане.
Края на март имам билети за "Нашенец" и нямам търпение, а има много време до тогава.

# 24
  • Мнения: 355
"Отчаяни съпрузи" и на мен не ми хареса. Глупотевини, общо-взето.
"Театър, моя любов" беше чудесно за мен, но бях в женска компания. Мъж не знам дали ще е на същото мнение:)
Моля някой, който е гледал, да коментира представлението с Теодора Духовникова и Захари Бахаров, за което се завихри скандал тези дни...

# 25
  • софия
  • Мнения: 25 465
Коментира се няколко пъти в предишната тема.
Търсачката на форума пак е проработила.

# 26
  • Мнения: 355
Благодаря! Върнах се и прочетох... Без да съм гледала спектакъла, веднага си помислих, че Бахаров няма особено основание да обвинява комисията по повод неноминирането на Духовникова.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 202
Гледах моноспектакъла на Весела Бабинова "Пистолет в торнадо". Безспорен талант, силно присъствие на сцената. Тематиката е актуална, но далечна от мен. Не ме развълнува така, както други моноспектакли, които съм гледала.

# 28
  • софия
  • Мнения: 25 465
Не съм чела какъв е скандалът, но ми звучи като този с Раян Гослинг и Марго Роби. "Барби" ме забавлява, Марго Роби е супер готина, но Ема Стоун отвява глави и сравнявайки ги, ясно е защо едната е номинирана, а другата не.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 680
Освен Ема Стоун, която наистина отвява глави в тази роля, веднага след нея и преди Марго се нарежда и Лили Гладстон от Убийците на цветната луна, а казват, че и Кери Мълигън прави страхотна роля в Маестро, тя била звездата в него, не Брадли Купър (още се каня да го гледам). Другите два филма с номинации за най-добра актриса не съм гледала, но Марго Роби доста има да почака за номинация, мисля, иначе е много сладка.
Отивам да чета за Бахаров/Духовникова. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт