Хайде на театър - 11

  • 34 297
  • 560
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 355
Търсих информация за актьорите в спектакъла на Морфов и не открих. Нали са нови?

# 46
  • Мнения: 188
Търсих информация за актьорите в спектакъла на Морфов и не открих. Нали са нови?
Аз някъде мернах, че от старите ще останат само Камен Донев, Светлана Янчева, Рени Врангова и Валери Йорданов. Останалите ще бъдат нови, но явно са изненада. Салонът и сцената на Театро са доста по - малки, явно ще е нов по - камерен вариант на спектакъла, след като директора на Народния не го слага в програмата, въпреки търсенето.

# 47
  • Мнения: 23
Днес закупихме билети за "Портокал с часовников механизъм". Моля за отзиви

# 48
  • Мнения: 8 939
Дойдох в театър Натфиз на представлението "Пате, пате, гъсок". 
Публиката е на сцената, може би 30-40 седалки, изградени на сцената.
По средата много имах нужда да отида до тоалетната.  Изчаках да стане тъмно и  да има музика и излязох. И друг път ми се е случвало.
Мислих да се върна и да гледам  права отстрани. Да, ама не ме пуснаха повече да вляза.
Тъпото е, че якето ми е на седалката.
За първи път ми де случа да ида на театр и да не ме пуснат след тоалетна  и друг път се е случвало да изляза, виждала съм много хора да ходят до тоалетна.
Не знам какво са кажа, сигурно са прави, но на мене ми е тъпо.

# 49
  • Мнения: 22 908
Е как може!!!Аз също често излизам до тоалетна.Не защото искам, а не издържам.

# 50
  • Мнения: 8 939
Не знам, изумена съм, ядосана и потресена.
Приятелката ми го гледа до края, каза че е единственото хубаво представление, което е гледала от дълги време.  Много й е харесало. Аз седях във фоайето, чаках си якето и слушах мрънкането на гардеробиерките как не било допустимо да се ходи до тоалетната, да съм ходила преди това, ректорът,  деканът и важни гости имали вътре, щяла съм са ги притесня, актьорите също. Казах им, че ще стоя права, няма да сядам, не, скърцал паркета. В другите театри можело, защото били ремонтирани, а тук бе може.
Ще им пратя един имейл утре на Натфиз.

# 51
  • Мнения: 22 908
Обезателно! Това е недопустимо.Аз разбирам мотивите, но все пак сме хора.

# 52
  • Мнения: 8 939
И аз това ги попитах, не е ли човешко,  не им ли се е случвало? Отговорът беше, ама как така, ходи се преди представление?!
И другото, което ме потресе е, че залата Е заключена. Не можеш да излезеш, не можеш да влезеш.

# 53
  • Мнения: 22 908
А това би трябвало да е забранено по изисквания за безопасност.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 603
Здравейте, препоръчайте ми моля някоя хубава смешна постановка, искаме да отидем с колежките, но да е през седмицата.

# 55
  • софия
  • Мнения: 25 465
Малоумна история в НАТФИЗ. От една страна всички сме хора и невинаги посещенията в тоалетната могат да се планират. И на мен не ми е приятно някой да минава, когато си се загледал, но е човешко, още повече си щяла да застанеш отстрани. Освен това нямат право да заключват залата по изисквания за ПАБ.

# 56
  • Мнения: 8 939
Да, както казах, много внимавах да не притеснявам актьорите и публиката и да изляза между две сцени, когато беше тъмно и имаше силна музика. През хората не съм минавала, защото мястото ми беше накрая.

И все пак за това представление има много добри отзиви, идете да го гледате.

Здравейте, препоръчайте ми моля някоя хубава смешна постановка, искаме да отидем с колежките, но да е през седмицата.

Аз досадникът
Горката Франция
Не се сещам в момента, но в Сълза и смях и Сатиричния има доста комедии.

# 57
  • Мнения: 24 349
Да попитам и тук, че никой не ми отговори.
Билети, закупени от евентим, трябва ли да се принтират?

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 465
Няма значение откъде са купени. Въпросът е мястото, където е ивентът, дали има устройства за четене на електронни билети.
Провели в сайта а театъра/сградата.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 680
Вече нищо не принтирам, никъде не съм имала проблем. Щом има баркод се очаква да имат устройство, въпреки че последният път за мююзикъл в НДК имаше един човек на вратата само, с вид на охрана и нямаше устройство, който дори не проверяваше билетите.

Някой вече гледа ли Отблизо - предлагат ми билет за него и се чудя? Харесвам филма и не искам да се разочаровам.
И Пистолет в торнадо - Звънче, ти нали щеше да ходиш, имаш ли вече отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт