МНОГОДЕТНИ МАМИ 9

  • 12 426
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Цвете, честит рожден ден и от мен! Много щастие, късмет и любов!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquetАди   на Goki Mama       newsm59
Иван   на Demetra
      Gift
 bdbaloniБъдете живи и здрави!Весел празник    bigdance2 newsm18 Tada  ura
............а в клюкарника се разписах...в темата за Димитрина  #Cussing out

# 32
  • Мнения: 186
Милички, много пишете, обичам да ви чета, а от къде толкоз време?
   bouquet    bouquet    bouquet  Честито на рождениците !!!!!!    bouquet    bouquet
Ади и Иван, да сте мнооогоооо щастливи и обичани!!!!!
Честито и на Секстет !   bouquet
Хелла, съжалявам за преживяванията ти.Дано се оправят нещата, ти трябва да се успокоиш.Горе главата!
Момичета, и нашия батко смята ученето за маловажно.Аз пак се обвинявам, оставила съм ги сами да си учат.Голями са за да им вися на главата  #Cussing out  , но им давам да разберат, че не ми е все едно какви оценки разписвам.Защото все аз имам това удоволствие за татко им остават хубавите оценки.
Ако има още болнички, пожелавам бързо оздравяване.
Да взема да си легна, цялата къща спи, а аз си слушам музика и гледам компа.  Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Ади, честит Рожден ден! Много късмет, усмивки и щастие!
 newsm38  bigdance2  ura newsm59  Gift

Честит Рожден ден на Иван! Много щастие, късмет и усмивки!

 bdbaloni baloni baloni newsm38 Tada

# 34
  • Мнения: 1 470
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,НА ДВЕТЕ ДЕЧИЦА!!!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,И ДА СЛУШАТЕ И С ДВЕТЕ УШИ!!!  bouquet Peace Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 133
Честит Рожден Ден на Ади и Иван - да са много, много щастливи, весели, усмихнати и да им е топло и удобно в многолюдните им семейства. newsm59  ura  party023 happy bd

Благодаря ви, момичета, за съчуствието. Всичко, което прочетох или чух го прилагам. Не жаля сили. Надявам се скоро да имам подобрение. Мисля, че вече се поуспокоих, макар че все още не мога да спя нощем и все мисля, мисля newsm78 - сякаш че ще измисля кой знае какво, ама на.... Личната лекарка ме посъветва, ако искам да отида на психотерапевт - просто за мое успокоение. Ама ние нали сме си малко предубедени към такива работи....едва ли не си мислим, че тези работи са само за лудите или психически лабилните. А аз определено не съм лабилна, даже по принцип по-скоро обратното. То човек да не се развълнува малко повечко. Така де - малко повишаване на адреналина не е болка за умирачка, даже понякога стимулира. Добре че поне умеем да се шегуваме с неприятностите - така е по-лесно. С мъжът ми дори се смеем: добре че е било това, че и ние да хапнем малко пържоли ( нали месо за кърма).
Сега мисля да се обадя на една комшийка с бебе да пием кафе и да се посмеем за гупости. Кеф! Laughing
Чао! Отивам да погледна и в другата темичка, нищо че не се включвам там - да съм в течение, да не взема да изпусна нещо Mr. Green

# 36
  • Мнения: 524
Честит рожден ден на малката госпожица Ади!  bouquet  bouquet  bouquet[/color][/size]


 
На Деметра-  Честит празник!- Живо и здраво детенце! Радост за всички ви!
  bouquet

Простете семплия вид на пожеланията ми, мили майки. Нещо никак не ми се отдават екстрите. Трябва да ми проведеде компютърен  курс !

# 37
  • София
  • Мнения: 1 677
чрд на ади!
чрд на иван!
Много,много здраве и безгрижно детство! newsm67  bigdance2 Gift Gift Gift

Аз отново ви се учудвам защо продължавате да се впечатлявате от темите в клюкарника!?Там очевидно пишат хора,които имат нужда да си чешат езиците.Не общуват,за да се насърчават,а за да си изкажат мнението,което никой не иска.Аз няма дори да прочета какво са писали,камо ли да пиша ooooh!

# 38
  • Мнения: 11 607
хахахахах  7 мами четем по едно и също време в темата... Сега ако не мога да си пусна мнението, от вас ще е ......

Ади на Goki Mama и Иван на Demetra ЧРД! Здраве, щастие и много подаръци!   bouquet   bouquet

Мами, благодаря за похвалите по мой адрес - с нищо не съм ги заслужила обаче! Не ме карайте да се изчервявам!
Дидке, ти се появи тук... На никаква диета съм, неща ни лунни, ни житни, ни слънчеви, ни пшенични и пр.  Ям си, правя си това-онова, от което си поддържам фигурата на Цоцоланка и не ми пука!

Днес последния ден от първи срок и сега 2 дена ваканция! Да ви кажа честно мислех да идем с децата до Добрич за 1 седмица, ама...... Май ще оставим за пролетната ваканция. И без това картончето за безплатно пътуване не ми е излязло още - вчера ходих - имали много молби и не смогвали да издават удостоверенията!

Ние в петък с мъж май ще идваме до Сф по работа и няма да мога да се видя евентуално с вас, за съжаление! Ама ако има някой в района на Илиенци - може и за малко да се видим!

Мамите с бебоци - как сте? Как са бебоците? Растете, хубавеете.......

# 39
  • Мнения: 3 479
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АДИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАН!

Мили дечица растете здрави, сред радостни игри и много щастливи мигове! Tada

Мило Цвете, честит рожден ден и на теб, макар и със закъснение! smile3525 Бъди все така жизнерадостна, жизнеутвърждаваща и многообичана майка и жена!

Ние сме на оздравяване вече. Още се сополивим по малко, но надявам се скоро и това да отмине.
Цяла седмица не съм излизала от вкъщи и вече взе да ми става тегаво Crazy. В квартала нямам познати, защото сме отскоро. Приятелките са ми все надалече и понякога е доста трудно да се стиковаме за среща. С тези дребни дечурлига все нещо е под условие и нещо трябва да се свърши. Сега съм и без кола, че е на ремонт, защото я ударих  преди 3 седмици по възможно най-глупавия начин. Добре, че последствията са само счупена броня и леко изкривен капак на багажника Embarassed
Добре, че сте вие, че да се разнообразявам с вас. Hug

# 40
  • Мнения: 3 323
На рожденниците - ЧЕСТИТО !!! Щастливи и безгрижни детски дни!
Свате , недей да скромничиш! С тия баници какво очакваш...
Да добавя само... с тия диети да внимавате. Моя комшийка е закъсала много здраво от някакви такива дето ги рекламират по телевизията... На системи е с опасност за живота... направила тромбоцитопения и бъбреците и отказали да функционират, непоправимо увредени няма възможност да се възстановят. В момента се борят за живота и с непрекъснато кръвопреливане, през няколко часа и сменят кръвта...Тя изпада в коматозни състояния - бе направо ужас!

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 10:44 от ClanG

# 41
  • Мнения: 233
      Честит Рожден Ден newsm59 Tada newsm59 Tada На Ади и Иван бъдете здрави, обичани и нека цялото щастие на земята е за вас мили деца!  newsm51 И когато всичко това е споделено с всички дечица представяте ли си...  txtloves newsm76 Two Hearts
     
      Мислете позитивно, мили мами не обръщайте внимание на клюки. Всичко ще си дойде на мястото. newsm10 Не ви познавам още и не мога да схвана още за какво иде реч точно, но се радвам да бъда една от вас! newsm03

# 42
  • Мнения: 3 323
Малко off
Прави ми впечатление из форумите че има мами дето или тяхното мнение или нищо друго! Не знам дали си струва изобщо опита да споделяш мнение там където те са писали - малко загубена кауза , или риск да те нарочат - вече видяхме последствията до къде водят. Кауза пертута ли беше Дидке? Нещо съм го позабравила латинския.

# 43
  • Мнения: 89
ClanG 
Нещо немога да вдяна поста ти.обясни ми като за малоумни . Embarassed

# 44
  • Мнения: 639
Ади и Иван , newsm59  party023, щастливо детство ,здраве и палави игри !

renisa ,разгледах с интерес снимките ,страхотно семейство имаш и невероятен двор.

А малката Ева е направо приказка ,от къде тези великолепни коси?Като жива кукла е .Пиши по -често тук и разкажи повече за себе си и семейството........ Hug

Общи условия

Активация на акаунт