Отговори
# 60
  • Мнения: 6 614
На сичко слагаме, на СИЧ-КО.
Начи представяш си класическа английска закуска - пържени яйца с наденички, бейкън, картофи, боб и шунка. Това - първо Simple Smile
Тук се сервира с една каничка кленов сироп, поливаш обилно всичко и ядеш.
Може и на десертите, да Simple Smile
Кленовата захар си е обикновена фруктоза, положителното е в получаването ѝ. Нито се хвърлят торове по полета с цвекло, нито пестициди и инсектициди по полетата със захарна тръстика, нито кленовете са генно-модифицирани като царевицата. Но не им излиза на сметка на империалистите Simple Smile, щото от 40 л кленова вода излиза 1 литър сироп (след изпаряване на печката) и ако продължиш - ще изкараш едно кубче суха захар към 200-300 грама. Едно дърво дава до 2-3 литра вода в периода средата на февруари до края на март. После почва да се качва сока на дървото и край с добива до догодина. Но ако ти се обикаля из гората - дървета има много. Като мъжете в България са Simple Smile
Или както разказва стария виц - спал съм с една гора жени, ама все дървета...

# 61
  • Мнения: 9 943
На сичко слагаме, на СИЧ-КО.
Начи представяш си класическа английска закуска - пържени яйца с наденички, бейкън, картофи, боб и шунка. Това - първо Simple Smile
Тук се сервира с една каничка кленов сироп, поливаш обилно всичко и ядеш.
Леле, кулинарен Содом и Гомор Flushed

Идва празник, от мен един предпразничен съвет Stuck Out Tongue Winking Eye
Мили дами, целунете мъжа си, нека се чуди какво става.

Събудих ли ви? Или съм голям оптимист? От понеделника е Simple Smile))

# 62
  • Мнения: 20 017
Не мога да ги ям тези твърде сладки неща. Накъртват ми – ни мед, ни кленов сироп, ни топинги, ни конфитюри / мармалади / сладка.
Ако ми се дояде сладко - кит кат с фъстъчено масло, че е сладко-солено и ме кефи.
//
Цял ден лежеж и кефене на Матю Макконъхи в True Detective (Истински детектив). Препоръчвам - добър сюжет и игра на Уди Харелсън и Матю.
//
Елиф, то ако не ти се ще да го целуваш нон стоп мъжа, що ти е мъж тогаз? :>

# 63
  • Мнения: 9 943
Елиф, то ако не ти се ще да го целуваш нон стоп мъжа, що ти е мъж тогаз? :>
Колкото хора, толкова отговори Wink Те, вицовете, повечето са по действителен случай. Ся, някой да не рипне - не агитирам за нецелуване. Точно обратно.

Някой за тези нещо?

# 64
  • Мнения: 6 403
Тези са интересни и пеят танцувални песни. Как да не ги харесаш? Grinning

Елифче, ето китки: и градински, и диви. Grinning





Последна редакция: пн, 12 фев 2024, 18:46 от ina.ina

# 65
  • Мнения: 457
Ще се счупиш Иче Joy

# 66
  • Мнения: 6 403
Аз ли, бре? Виж кви яки крака имам. Щот ги мятам по планината. Joy

Не качвам и не свалям кг /1-2  кг не ги броя/. Ген, явно. Всъщност - здрави да сме. Grinning

# 67
  • Мнения: 15 366
Инче, по добре слабичка като тебе, отколкото стройна табуретка като мене. Мноо си си добре. И да, най важното е да сме живи и здрави. Сичко друго е приказка на пазар.
Днес макар и пандрелник къф сън му ударих, ней истина. Спах като пън и Мая в краката ми като малко котешко космато пънче. Тъй са наспахме двете, дружинка голяма ми е тя. Ядем, спим, готвим, оправяме спалнята, се двете, душичката на мама тя.

# 68
  • Мнения: 9 943
Елифче, ето китки: и градински, и диви.
Hug
Ама разбирам от Екстрата, че съм изпуснала едно цвете, градско-горско. Следващия път да свиркаш, ей Simple Smile

Джасте, ти пък кога спа?! Или и ти като Бази, понеделник е неделя?

Слушах новините ... всеки път си викам по-зле не може. И все може. Пикла с жип, с 260 по магистралата преди месец. Предупредила я била полицията. Предупредила!!! Днес с наркотици, пък с фалшив стикер на НС. Абеее ...

# 69
  • Мнения: 6 403
Понеделнишко много работите, Елифче. Grinning Друг път - пак. Grinning

Другото направо не ми се и коментира - това ли им е важното в живота, на това ли се радват ... не знам.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Айде честит празник, Валентинки и Трифоновци!

# 71
  • Мнения: 336
Айде честито - зарязани и валентинки Wink

# 72
  • Мнения: 20 017
СВети ВАлентинът почна снощи след 12 и продължи до 12 днес на обяд.
ТАзи вечер почетохме Зарезан и без свян смятам да скоча след малко в обятията на Морфей.
За всичко си има безредие и време.

# 73
  • Мнения: 6 614
А, моят още не е свършил.
На валентинките от спама пожелавам приятно валентинене до следващия Валентин, бил той светия или не.

# 74
  • Мнения: 15 366
Спите, ей?!
Айде една полусънена Мая, да ви разсъни:

Разкошно животно е тая Мая. Разкошно. Heart

Общи условия

Активация на акаунт