Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Февруарска вещерска и спортна

  • 73 950
  • 2 360
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 786
Уми,нищо нетипично не ти се случва. Покрещи, повикай, и не съжалявай много за шамара. Приятелката ми,която работи като психолог в институция, хиляди пъти ми е казвала,че ако някой съсед подаде оплакване ,ще ми вземат децата.Така съм викала и крещяла. Ма да ги вземат бе, да им търпят пуберските простотии. Сама ще им стегна багажа.
  Но и това мина, сега са друга бира. И аз не викам, вече няма за какво и по кого.Само тихичко си мърморя,като една свекърва.
   И това ще мине!

# 46
  • France
  • Мнения: 12 577
Ако това може да те успокои и аз нашамарих моите тази седмица. На всички ни се случва.

# 47
  • София
  • Мнения: 10 331
Не че подкрепям боя, но почти всеки е плясвал детето си в един или друг момент. Та не е драма особена. Безсилието до там води, а шамарът (ако е прецедент) действа доста добре да се освести самозабравилото се дете. Иначе после родителят изгаря в самообвинения, ясно е.

Боли ме главата. Поне ММ е добре вече. Изпратихме детето, ще пътуват с отбора. Смятам да се отдам на половин ден мързел.

# 48
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 771
Тренировка по биатлон на Химгау Арена, Руполдинг:


# 49
  • Мнения: 806
Брутр.

Дайте съвети моля ви, как да правя инхалации на дете, което бяга от инхалатора? Пускането на клипчета не помага. Показването първо на мен също. 😑

# 50
  • София
  • Мнения: 13 701
Лав, пробвай с дифузер, който да овлажнява въздуха, или запарка от лайка и сода на котлона.
На сила, трудно ще стане, особено, когато е и без друго изнервено, защото му е зле.

# 51
  • Мнения: 806
Пуснала съм дифузер, ще пробвам запарката. Благодаря, Ре.
За протокола и аз си изпуснах нервите преди малко. 😔

# 52
  • Мнения: 2 785
Ще се върже ли на версия за супер герой, който като диша на инхалатора става много силен, със здрави мускули?
На малкия пусках детско, големите битки бяха с големият, по негово време като сме лежали в болница са му правили инхалация. Иначе в домашни условия, с кърпа над тенджерата и ти се иска да му врътнеш вратлето, щото пищи, дърпа се и ти се бориш хем кърпата да е над главата му, хем да не обърне горещата тенджера...

# 53
  • Мнения: 5 707
Майка ми така и не успя да ми направи инхалация никога! Аз до сега не съм опитвала да правя на Беболина, но дифузера редовно го пускам!

Загубих битката с гръцката образователна система! Ще се наложи да си седна на д-то и да се примиря! Бог ми е свидетел , че ми е много трудно това нещо 😓
Успокоявам се , че ще е само за следващите две години!

# 54
  • София
  • Мнения: 13 701
Ако искаш да ти мине, ела се сбори със софийската 🤣.

# 55
  • Мнения: 6 299
Кандидат тийновете са абсолютно непоносими.Тези,които са станали вече такива-също.Щото ти му говориш едно,то после идва със страдална физиономия да ти мрънка,колко му бил запушен носа.Абе ей,аз на стените ли говоря,заминавай на друг да мърмориш,предупредила съм те!Теее и тодлърите на падат по-далеч от тях.Спри да ядеш,стига ти толкова,чуваш лииии!И после-боли ме коремчето.Да бе,знам,там вече аз съм си виновна 😂.Или баба му,и аз да слушам мрънкане.Същото е и с бг образо(у)вателната система.Само дето в малко населено място,и "пуснеш" някоя връзка,нещата стоят по малко по-различен начин Trollface .На съседката внучето не се класира за детската градина зад блока им,щото едни  роднини са връзкари,и записки детето си там.Нищо,че живеят в съвсем различен квартал."Връзки" имали хората,там искали да градинатва детето им.А другите в района, кучета ги яли,кво им дреме.Ей такива, дребни на вид неща,обаче ме изкарват извън нерви,без да ме засягат пряко.Щото ако сме повече тези като мен(нас),някак по-леко ще се минава през образо(у)вателната система.
Няма,спирам,обещавам!
Сирос,чудно е това брашно,налиии 🤩.Обаче аз унищожих остатъка от моето 😭.Щях да правя козунаци,но нещо прецаках,станаха тухлички,и заминаха на боклука 😭. Всъщност,имам още един пакет,но трябва да не бързам за никъде и нищо,и тогава ще му се отдам.
Хайде,и по-малко да ви духа.Вятъра.И по-малко съседи като нас ви желая! Щотоооо,наем нерви вече.

# 56
  • Мнения: 6 470
Ден.
Идно такова ми е издуто...пусти хормони ли, кво...полудявам като се чувствам кат балон 😏
Протеинови палачинки за наследниците спретнах..единият в залата се замъкна, другият на тренировка ще ходи.
Аз на тръстиката после...
Затишие откъм брокер и банка...чакам с клепнали уши..да видим.
Дано мина метър и стане, че като чета за вдигане на лихви и засилване на банковия контрол и лошо ми става...
Друго ново при мен няма. Не ви изпускам иначе, 'сведомяям се междувременно.
На работа част от екипа ...който бая набъбна ще отиват в чистак- бърсак нова бакалия. Ще ги изпращаме другата седмица. Кофти ми е за някои колеги, всъщност двама 😁 Читави са, но няма как. Пък и все си повтарям, че много не ми остава още в бакалията.

АбитЮринтента 🤣 ич му не е. Хайде да ходим да мериш, да пробваш..,Аааа утре, ааа сега съм на тренировки....аааа ся ме мързи. Ще му лупна един тиган вече...Иначе екскурзия до Кушадасъ..900 лЪва...Слънчака 200...абе...всичко по план 🧐 Тя майка му, от градинката отзад блока ги бере 😏 И кой ги измисли тез екскурзии..бял ден да не види.

На момента, на мига..съм пляскала и двамата епизодично..да им дойде като гръм. Помнят 😁 и има ефект  Та...Уми, всичко е наред. Важното е да се осъзнае госпоицата и да проявява нужното уважение. Другото- не коментирай пред нея с други./ ако го правиш/..какъв тийн билА, ма тва тийновете, онова тийновете..Ако не го чуват, едва ли осъзнават в каква трудна възраст са и по- леко се преминава. Но ако чуват коментари, как било нормално за тийнове...и бла, бла приказки от този сорт..приемат го като позволение и нали...тийнове са- може. Еми не, не може 😏😁

Последна редакция: пт, 02 фев 2024, 13:01 от Thirteen#

# 57
  • Мнения: 7 243
Кажете и на мен за брашното, моляяя.
Аз пък съм в потрес от някои представители на образо(у)вателната система и разказите им как си подбират първокласниците.
И докато сме на темата, пловдивският чичко кмет дал два дни грипна ваканция - 6 и 7 февруари.

Мен ме одуха вятъра, минах през пазара, отбих се и в К. Мале, БСП беше положението там - демек бесни страшни пенсии. Разбирам, че са с ограничени финансови възможности, че дебнат промоции и т.н., обаче откъде вадят тия сили да се блъскат и бутат, направо недоумявам. Страшна работа.

Сутринта се борих с едни неграмотни писания, но ги преборих, де.
Нервно ми е някакво, а МУ не е спрял да налива масло в огъня и не отговарям за действията си. Цяла сутрин се опитва да се регистрира в АЮ и да пусне поръчка - комедия с елементи на трагедия е положението.

# 58
  • Мнения: 6 299
Бърд,в К винаги е така.Затова го избягвам,само в много краен случай.А ако случиш и голямото междучасие на близките училища 🤐
Брашно Мливо.Има го в Био и маслинка,до автогарата.Имат и сайт с онлайн магазин,с доста по-добра цена на брашното 🙄.Като цяло, магазина за маслини май си е скъпичък.Но пък пусто,удобен ми е,и този продукт само там го има в околията.Ако искаш допълнително инфо за брашното,после ще ти "драсна".

# 59
  • Мнения: 4 239
Не ми станаха папучките от Стил-99. Няма по-голям номер от 41. Туй то.
Отивам след малко да ми пилят зъбите. И нервите ми са изпилени, та... Уффф

Общи условия

Активация на акаунт