Отговори
# 60
  • Мнения: 2 361
За съжаление с посещението на детската градина и детето ми боледува често,покрай него и аз.Използваме витамини и имуностимуланти.Интерсувам се от продуктите Ви за имунитет

# 61
  • Варна
  • Мнения: 522
Смятам ,че големия ми син има слаба имунна система и лепва абсолютно всичко. Често заразява и малкия и мен. Аз боледувам 2-3 пъти в месеца, но синът ми хваща абсолютно всичко. Само Декември кара 3 различни неща, очаквам и грипа да не ни подмине, поради тази причина и брат му изостава с ваксините. Често опитвам с хомеопатия и витамини уж да предпазя заразяване.
Категорията имунитет и тонус ми е най- интригуваща.

# 62
  • Мнения: 5 728
Да , детето ми определено има слаба имунна система. Случвало се е и два пъти в месеца да боледува.
Интересувам се от вашите продукти , които са предназначени за деца и юнуши.
Синът ми е на 11.

❤️

# 63
  • Мнения: 573
Здравейте,
забелязваме вкъщи, че последната година няколко пъти вече минахме през настинки и вируси. Имунитетът ни ли отслабна и/или непрекъснато циркулира коктейл от вируси, но отидем ли на почивка/екскурзия, почти винаги лепваме нещо.

Интересувам се от продукта Ви Иновирон.

# 64
  • Мнения: 544
Да, детето ми има слаба имунна система, още е малко. Боледуваме веднъж в месеца и давам хомеопатия.
Интересувам се от бронховитал кидс имуно ❤🍀Бъдете здрави!

# 65
  • Мнения: 1 463
Според мен децата ми боледуват нормално - един два пъти зимния сезон и още един два пъти някой от другите сезони. Поне досега. Затова рядко се сещам за имуностимулатор, обикновено търся при първи симптоми, а май трябва преди това. Интересувам се най- вече от продукти за децата, но оглеждам и тези за възрастни, когато стигна до там.

# 66
  • Мнения: 13 588
Не мога да кажа, че вкъщи сме болнави, но се случва за щастие рядко да боледуваме и тогава обвиняваме естественно имунитета си.
Предлаганите продукти събудиха интереса ми и определено ще купя.

# 67
  • Мнения: 3 550
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Аз се считат с по-силна, но децата са с по-слаба.
 Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип? Аз почти не боледувам, децата ми по 1-2 пъти, при първи признаци им давам високи дози витамин С.
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате? От пробиотиците Simple Smile

# 68
  • Мнения: 201
Децата ми боледуват поне 2 пъти в годината. Едната ми дъщеря в момента е болна.
Давам витамини и имуностимуланти.
Интерсувам се от продуктите ви за имунитет.

# 69
  • Nesebar
  • Мнения: 564
Моя имунитет е сравнително силен, боледувам 1-2 пъти годишно. Децата ми обаче още не са изградили имунитет и боледуват по-често. През зимните месеци се старая да ги пазя повече и давам профилактично витамини. Интересувам се най-много от продуктите, подходящи за деца

# 70
  • Мнения: 110
Стремя се всички в къщи да имат добър имунитет. През зимните месеци им давам мултивитамини, а когато се разболеят, предпочитам да ги лекувам с хомеопатия и природни продукти. Интересувам се от всички продукти на Мирта Медикус, защото в къщи сме много хора на различни възрасти и с различни проблеми.

# 71
  • Мнения: 1 972
Аз съм със силен имунитет и рядко боледувам. Но малката е със слаба имунна система все още и често боледува. През зимата не спирам да давам витамини и различни имуностимулиращи, но пак няма голям ефект. Интересувам се от продукти за деца, за повишаване на имунитета.

# 72
  • Мнения: 1 360
Най-често боледуваме през есенно-зимния период. Ядем сезонни пресни плодове и зеленчуци, билков чай с мед.
Бих желала да засилим имунитета на цялото семейство. Интересувам се от добри и ефикасни имуностимулатори за деца, и за възрастни.

# 73
  • Мнения: 910
Малкото ми дете всеки месец вдига температура. Голямото по се държи, но много лесно започва да кашля и зимата я прекарваме на сиропи. Интересувам се от детски сиропи против кашлица.

# 74
  • Мнения: 333
Не боледуваме много често. Ако боледуваме минава бързо с леки симптоми. Подсилвам имунната система на децата. Интересувам се именно от продуктите за деца.

Общи условия

Активация на акаунт