Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №1 - в очакване на сезона, и начало на сезона

  • 71 845
  • 1 393
  •   2
Отговори
# 60
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 456
Артист, участваше в Скъпи наследници, Домашен арест, рекламата на Ариана с Филип Аврамов.

# 61
  • Другата България
  • Мнения: 37 591
Ясно, точно тези сериали не съм ги следила.
Благодаря ти. Hug

# 62
  • Мнения: 335
Ясно, точно тези сериали не съм ги следила.
Благодаря ти. Hug
Само си спечелила, че не си ги гледала. Двата сериала не струват - лично мнение. Рекламата също.
Китодар е странен актьор, ще видим какво ще покаже. Възлагам големи надежди на Гатьо и Кобилкина.
Не виждам ролята на Бони и Роксана. Скучни са на екран.
Коцето Калки може да покаже умения с тиганите. Simple Smile

# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 591
Да, и за мен Бони и Роксана са скучни, изчерпани са, Роксана вече тотално втръсна на аудиторията.
Но тя май няма да участва сега, нали беше в миналия сезон?

# 64
  • Мнения: 9 570
Много е свеж Китодар, но заради останалата част от навалицата вероятно няма да гледам. Аман от нахалство, чалга и простотия.

# 65
  • София
  • Мнения: 11 504
Ясно, точно тези сериали не съм ги следила.
Благодаря ти. Hug
Само си спечелила, че не си ги гледала. Двата сериала не струват - лично мнение. Рекламата също.
Китодар е странен актьор, ще видим какво ще покаже. Възлагам големи надежди на Гатьо и Кобилкина.
Не виждам ролята на Бони и Роксана. Скучни са на екран.
Коцето Калки може да покаже умения с тиганите. Simple Smile
Сигурно се шегуваш. Гледах Гатьо в Черешката - пълна скръб. Но пък може да се нахъса и да се развие.
За Кобилкина - изобщо не си я представям да готви. Пълна лиготия. Дано да бъркам.

Добавям - Китодар ми харесва. Не знам как ще се впише в чалгата, но определено ще го гледам с интерес.

# 66
  • Мнения: 4 334
Гледах Кобилкина в Черешата.Готви всичко с майонеза и яйца.
Тези хора не са да готвят там,а да правят сейр.

# 67
  • Мнения: 4 242
Кобилкина каза в инстаграм, че ще участва в предаване, което било извън зоната и на комфорт, но тя обичала предизвикателствата. После почна да качва чинии с ястия и да пише, че тя ги е сготвила и много обичала. Намекваше, но кой ли се е сетил. На мен и през ум не ми е минало, че ще е в кулинарно предаване. Според мен бързо ще отпадне. Тя самата може да иска бързо да приключи този ангажимент, защото каза, че всеки ден ще пътува след снимки. Сама каза, че ще е много изтощително и трудно.

# 68
  • Мнения: 2 600
От всички известни, дето ще влизат само Бонка не мога да я трая. Даже Гатьо ми става симпатичен на фона на нейната логорея и нахалство

# 69
  • Мнения: 1 166
Явно Роксана си е дошла в България и са гледали да й уплътнят времето. И двете с Бони са страшно прости и противни, но пък със самочувствие. А оная откакто се обезобрази, ми е още по-неприятна.

# 70
  • Мнения: 915
За мен като цяло участието на "Звезден отбор" е напълно излишно. Миналият сезон освен лиготия и превъзнасяне нищо друго не видях. Предаването така или иначе си е цирк последните 2-3 сезона, няма нужда да се пресолява манджата допълнително.

# 71
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Да, и за мен Бони и Роксана са скучни, изчерпани са, Роксана вече тотално втръсна на аудиторията.
Но тя май няма да участва сега, нали беше в миналия сезон?

Роксана участва в Черешката на тортата тази седмица.

# 72
  • Мнения: 335
Ясно, точно тези сериали не съм ги следила.
Благодаря ти. Hug
Само си спечелила, че не си ги гледала. Двата сериала не струват - лично мнение. Рекламата също.
Китодар е странен актьор, ще видим какво ще покаже. Възлагам големи надежди на Гатьо и Кобилкина.
Не виждам ролята на Бони и Роксана. Скучни са на екран.
Коцето Калки може да покаже умения с тиганите. Simple Smile
Сигурно се шегуваш. Гледах Гатьо в Черешката - пълна скръб. Но пък може да се нахъса и да се развие.
За Кобилкина - изобщо не си я представям да готви. Пълна лиготия. Дано да бъркам.

Добавям - Китодар ми харесва. Не знам как ще се впише в чалгата, но определено ще го гледам с интерес.
Ако има някой, който да се шегува, не съм аз, а продукцията.
Не мога във всеки пост да повтарям едно и също. Тук съм написал какво очаквам от Гатьо и Кобилкина:
https://bg-mam.ma/p/1624281/47552229
Не съм толкова наивен, за да очаквам от "звездите" да готвят. Публична тайна е, че голяма част от тях са част от инвентара на ресторантите, защото НЕ МОГАТ да готвят.

# 73
  • Мнения: 4 334
Да,бе не могат да готвят.От масата на мама,директно на ресторанската.
Всеки си готви.Друг е въороса,пе тия измислени звезди,смятат че е много куул да разправят,че не могат да готвят.И че е много престижно да са по ресторантите.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 26 487
“Звездният” отбор е напълно излишен.
Много неприятни особи са събрани в него.
Никой не ми допада 🤨

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт