Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №1 - в очакване на сезона, и начало на сезона

  • 70 689
  • 1 393
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 478
Аз затова казах вчера, че тия които инфлуенсъри бяха онази вечер уж гости, следващата година ще са от участнниците. Ще видите сто процента 5 6 ще са от тях и айде хоп още известност, още хонорарчета, а хората, които готвят на кого му пука за тях, дали се развиват след предаването тв не мисли

# 1 381
# 1 382
  • Мнения: 59


Синхроните след тази седмица Simple Smile

# 1 383
  • Мнения: 1 765
Аз ли не гледам внимателно, не знам. На мен Чоткин ми е симпатичен. Доводите му изглеждаха основателни във вчерашния спор. Не съм убедена, че играта е отборна. Наградата е само една и е индивидуална. Поводът за скандала между мъжете беше, защото един от тях отнесе порция спагети върху главата си, без да е виновен. По - нормалната реакция беше да се защити.  И когато Чоткин се оправда със соса, на другия му прекипя.(извинете, че не помня имената на всички).

# 1 384
  • Мнения: 335
Аз ли не гледам внимателно, не знам. На мен Чоткин ми е симпатичен. Доводите му изглеждаха основателни във вчерашния спор. Не съм убедена, че играта е отборна. Наградата е само една и е индивидуална. Поводът за скандала между мъжете беше, защото един от тях отнесе порция спагети върху главата си, без да е виновен. По - нормалната реакция беше да се защити.  И когато Чоткин се оправда със соса, на другия му прекипя.(извинете, че не помня имената на всички).
Чоткин БЕШЕ симпатичен. Вече е отвратиткото на сезона. Толкова много си е повярвал, че си позволи поведение, което не подхожда на мъж. Започна да лъже и маже, а това в синия отбор няма да му го простят.
Не си убедена за отборната игра, защото не следиш предаването.
Докато са разделени на сини и червени - играта е ОТБОРНА. Като останат 6 човека с черни куртки, тогава играта става ИНДИВИДУАЛНА.

# 1 385
  • Мнения: 606
Абсолютно! Тези защитаваници и оправдаваници са само загуба на време и напрягат още повече. “С целина е Шеф, ама аз го направих от заготовката … признайте си, момчета пред шефа кой направи заготовката” …. После на разбора за номинации “Аз видях, че има шиб@на целина, но трябваше да му го издам ориза” … Абе мишко, да беше се забавил, а не да го издаваш като знаеш, че не става.

# 1 386
  • Мнения: 4 409
Керан и Поли са на лайв в тикток.

# 1 387
  • Мнения: 1 864
Отвратително е това лайф в ТикТок. Всяка излязла звиздЪ, от което и да е предаване пуска "лайф в тикток", щотоо известност, наЛ знайти? По същия начин Бай Гатьо/башкън Амазонка/, излезе рано-рано от игри на волята и се почнаха 24-часови "лайфове в тикток" с всеки следващ отпаднал.

# 1 388
  • Мнения: 2 499
О, и аз харесвам Чоткин. 😊 И за мене той идеално се вписва в профила "победител в ХК". Огън го гори него, на моменти направо го изгаря. 😁 На паса е фурия. Гласът му се чува. Може да готви, тъй че е перфектен за титлата. Един Галин например няма никакъв шанс. Макар също да го харесвам.

# 1 389
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Билянко, то и Чоткин няма никакъв шанс.
Той не е вкаран там, за да печели, а за да го експлоатират, “любимите“ ни продуценти.
Ще го употребят, за да им направи сеира /което и прави/, и после точно преди финала ще му бият шута за сметка на някой като Сарамандов, или Георги. А за утеха ще му дадат черна куртка.
Готова съм да се обзаложа, че точно това ще се случи с Чоткин.

# 1 390
  • Мнения: 2 499
Може, слънчо, но на мене много ми напомня на Чилева, на онази с немската школа, която много викаше, забравих й името. Дори на Реджеп.

# 1 391
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Може, слънчо, но на мене много ми напомня на Чилева, на онази с немската школа, която много викаше, забравих й името. Дори на Реджеп.
Валентина.
За мен точно Царина е като Валентина, затова съм ѝ предрекла победата още в началото на сезона.
А и е идеалният Тупаревски победител.
Но пък може и да греша.

# 1 392
  • Мнения: 788
Аз се надявам Симона да стане победител.

# 1 393
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
https://www.bg-mamma.com/?topic=1640968.new#new
Нова тема с анкета. Blush

Общи условия

Активация на акаунт