Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №1 - в очакване на сезона, и начало на сезона

  • 70 695
  • 1 393
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 759
Благодаря за темата!
Ще гледам, но както обикновено поне с час закъснение, за да превъртам рекламите.
За участниците очаквам, че ще са подобни типажи както до сега. Тези гръмки изявления за кого са готвили, къде са работили и подобни, в повечето случаи не означават нищо особено. Всяка година има такива за част от участниците - работил с Гордън Рамзи, бил в заведение със звезда Мишлен и т. н., но далеч не винаги тези участници се справят добре и стигат напред.
Надявам се все пак на хубав сезон и на готин финал - с наистина на високо ниво финалисти.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 876
Точно така тия с гръмките биографии после постоянно гърмят и се представят много слабо.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 700
Ако пак е дуплика на ББ ще си го спестя.

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 1 631
Сутринта гледах Виктор Ангелов по Нова. Пак ще има звездно участие и каза, че били по-добри от миналогодишните.

# 19
  • София
  • Мнения: 27 181
Мери, благодаря за новата тема.
Гласувах с 'колебая се'
Ще видим, доста риалита ще има тази пролет, което е абсурдно, ама това е положението...

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз ще гледам редовно, поне в началото.
Има ли вече дата обявена?

# 21
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
19.02.

# 22
  • Мнения: 221
Пак ли ще са 3-часови маратони?

# 23
  • Мнения: 4 409
Според уикипедия, не

# 24
  • Мнения: 221

Вярно е, сега се разтърсих да им видя програмата.

Hell's Kitchen - понеделник-сряда от 20:00 - 22:00
Един За Друг - четвъртък-петък от 20:00 - 22:00
Любовни Афери - понеделник-четвъртък от 22:00 - 23:00 (това ще е поредната измислена тъпня)
Дяволското Гърло - петък от 22:00 - 23:00
Капките - неделя от 20:00 до когато им скимне

# 25
# 26
  • Мнения: 335
Гатьо Hands Muscle и Кобилкина Gift Heart - GrinningGrinningGrinningGrinningGrinningGrinningGrinningGrinningGrinning
Този сезон сеирът е вързан в кърпа. Дано по-често ги дават, но едва ли.

# 27
  • Мнения: 3 066
Ужас. Тази Изи ми е страшно лигава.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 489
Гатьо го знам от Черешката.
Кобилкина също я знам - кой ли не я знае нея.
А тази Изи каква е, освен че събира лайкове като влогърка? Извастна ли е с нещо?

# 29
  • Мнения: 335
Влогърката на визия го е докарала, като кучкарката от Ергенът 2.
Дано не е и толкова досадна, защото магията на Ганьо, опс Гатьо и Кобилкина ще изчезне.

Общи условия

Активация на акаунт