Отговори
# 735
  • Мнения: 4 595
Онурчо си е направил сметката, че колкото и да е отлива, все ще има достатъчно гледащи. Неговата си върви.

# 736
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Еве, смисълът е, че ако вършиш нещо набързо, резултатът няма да е добър. Бързата кучка, слепи ги ражда, както каза една приятелка Heart

# 737
  • София
  • Мнения: 1 753
Разбрала съм се с Диди, копирам в момента темата, малко се бавя, че ми е за първи път Stuck Out Tongue Winking Eye

# 738
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Разбрала съм се с Диди, копирам в момента темата, малко се бавя, че ми е за първи път Stuck Out Tongue Winking Eye
Ние сме с теб.. мислено GrinningHeart

# 739
  • Мнения: 4 595
Рени, видя ли какво насосват рускините 😂

# 740
  • Мнения: 1 051
Кога замина и тази тема ,давай Мистери 🍀

# 741
  • Мнения: 224
Айде, и аз да ударя един щрих за края на поредната тема
Пак много се "вкарахме" във филма, но до петък има време - кой знае какво се върти в главата на Онурчо....
Фрага с нищо не ме впечатли и дано е така...обикновено следва качествена серия. Но с това изтичане на кадри и информация, самото гледане, вече губи от стойността си.
Много сладка Афра, интересна ще ми е реакцията на Невра при истерията на Пелин....а наш Феро с пищоФ и фенерче - без коментар!
Ще ми се обожател на Сейран, но пред очите на Ферит - само така ще го върне в действителността!
Хайде...среща в новата къщика Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:
Ферит е много ревнив ,но ако  ревността му към Сейран е бясна , като към Пело,ще се разочароват Сайфер .Трябва да по-специална

Не съм дочула правилно:диалога на Фери с Невра преди злополучната среща:
 Целият МОЛ е собственост на  Невра и ще видят един от  магазините, за който са говорили.В МОЛа ще ядат и шишлик

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 21:57 от seungri

# 742
  • Мнения: 102
Гледах пак фрага…..Пелин от началото на сериала върви след Ферит и не го оставя на спокойствие  да изневери на Сейран….това представяте ли си в реалния живот толкова да те гонят и да не те искат,обаче ти да се натискаш…..

# 743
  • Мнения: 2 219
Сейрошум е много сладичка Heart Eyes
Ох къде видяхте че Ферит искал да и щипне бузите на Сейран?? 100000 пъти гледах фрага и не го видях 😂
Феро какъв татко ти е Кязъм?? Охх бе глупаво момче...
Погледа на Невра в колата ми заприлича не на любовен а на поглед, който съжалява и му е жал за отсрещния човек...
Фрага г/д става.. силни фрагове слаби серии.. накрая ни сервират манджа с грозде..
Да видим тази Невра как така се съгласи на игрите на Феро Бей...

Този коментар ми хареса 😂

# 744
  • Мнения: 4 595
Кирилова, на мен в колата така ми се струва, че се опитва да щипне и се отказа.

# 745
  • Мнения: 1 051
Не е Сейран в колата,а Невра

# 746
  • Мнения: 2 219
Кирилова, на мен в колата така ми се струва, че се опитва да щипне и се отказа.
Ааааа в колата, аз гледам  сцената с клоуна 😄

# 747
  • Мнения: 4 595
Не е Сейран в колата,а Невра

Тъй де, на мен затова ми се струва, че се отказа, усети се кой седи до него.

# 748
  • Мнения: 224
Гледах пак фрага…..Пелин от началото на сериала върви след Ферит и не го оставя на спокойствие  да изневери на Сейран….това представяте ли си в реалния живот толкова да те гонят и да не те искат,обаче ти да се натискаш…..

Скрит текст:
Това поведение на Пелин не е разумно.Ако беше коварна ,каквато я представяха ,тя щеше да е  идеалната уравновесена бременна ,която, ако "не забелязва" похожденията на  Ферит ,можеше да стане законна госпожа Корхан.
Пелин се държи ,като обезумяла влюбена жена /като Сейран /,която иска да дресира плейбой със скандали

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 22:35 от seungri

# 749
  • София
  • Мнения: 1 753
Новата тема, не съм включила всички гифове на Диди, за което се извинявам

https://www.bg-mamma.com/?topic=1621293

Общи условия

Активация на акаунт