Отговори
# 720
  • Мнения: 1 805
Цял цирк направиха от този сериал
Кой ще гледа тази глупост?
И Ферит с пищова е таман...

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Рени, благодаря за светкавичния превод. Мисля, че Ферит позна кой стои зад клоуна и затова посегна да я щипне, но  се спря. Милата Сейран с насълзени очи ги видя.

# 722
  • Мнения: 227
Ренко,много благодаря:hibiscus:
Ха,Сейран плаче..Защо плаче,нали искаше точно това?
Сигурна съм,че Ферит е в този Мол заради нея
А Пелин навсякъде очи има-като ЦРУ е
Ферит и Невра решиха да ходят в магазин на Невра ,който  се намира  в МОЛ  и там  ще ядат шишлик. Пелин  научи за Невра и мола , Сейран  не знае.
Ферит на знаеше за Сейран и според мен не разбра,че е тя

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 21:11 от seungri

# 723
  • Мнения: 1 161
Аз искам паралел ! Искам Феро да види Сейран с някой , който и купува балон-сърце. Ако може и малко снимки в пресата.

В Т се коментира за някакъв доктор. Ще ухажва Сейран и Ферит ще се взриви.
Сигурно в болницата или при Кязим или при майка й.
Ако е истина обаче.

# 724
  • Мнения: 371


Любима сцена 😍❤

# 725
  • Мнения: 2 298
Планът на Ферит може да е най- гениалният, но точно в този момент изглежда като лигльото, когото жена му зрелищно го напусна, любовницата му бременее у дома, а той флиртува с недостъпната по кафета и барове Joy
Авторитетът му сред обществото отново е последна грижа, но иначе щял да им разкаже друга история Smirk

# 726
  • Мнения: 836
Сейран не е такава, нито ще се смее на Пелин, нито ще се върже на ухажването на някой поне на този етап.

# 727
  • Мнения: 230
Тъкмо щях да пиша и аз, сцената която ми е най-емоционална от сезон 1. Такава целувка и взаимност, чудесна сцена е!!!❤️

# 728
  • Мнения: 692
Сейран не е такава, нито ще се смее на Пелин, нито ще се върже на ухажването на някой поне на този етап.
Аз и не очаквам да върже. Просто и нея малко да я ухажват , а Феро да разбере , че и без Корхан е някоя.

# 729
  • Мнения: 22 120
Нищо, има видов ден. Както каза Кая: Бързо бягащия кон... /от турска поговорка/
Ренку, можеш ли да я преведеш цялата?

Феро винаги си е бил егоист, неговите нужди са на първо място. Веднъж каза на Сейран /след втория брак/:
"Първо ще направим каквото искам аз, после каквото искаш ти... Ще видим!"

Сейрошум Broken Heart

# 730
  • Мнения: 2 298
Между нас да си остане, но аз тази Невра я глася за Кая Joy
При положение, че мисли да се заседи Grinning

# 731
  • Мнения: 230
Кая и Ферит да не станаха приятели? Май забравиха за враждата им?
А извън фрага, защо Кая остава да живее при дядо си, като майка му се изнесе, нали бяха екип? Изобщо луди сюжети.

# 732
  • Мнения: 1 098
Афрош беним


Много ме кефи с тези очила

# 733
  • Мнения: 692


За полубившия с любов !

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 849
Айде, и аз да ударя един щрих за края на поредната тема
Пак много се "вкарахме" във филма, но до петък има време - кой знае какво се върти в главата на Онурчо....
Фрага с нищо не ме впечатли и дано е така...обикновено следва качествена серия. Но с това изтичане на кадри и информация, самото гледане, вече губи от стойността си.
Много сладка Афра, интересна ще ми е реакцията на Невра при истерията на Пелин....а наш Феро с пищоФ и фенерче - без коментар!
Ще ми се обожател на Сейран, но пред очите на Ферит - само така ще го върне в действителността!
Хайде...среща в новата къщика Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт