Отговори
# 15
  • Мнения: 2 280
От утрешния епизод очаквам да ни даде храна поне за 3 теми до следващия Smirk

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
От утрешния епизод очаквам глупости без никакъв смисъл и посока т.е. последния вариант.

# 17
  • Мнения: 8 963
Понеже ме е срам да го кажа какво очаквам ще го напиша с точки :
От трите най-дългия....

Радвам се ,че ви харесва
Афра изглежда чудесно! Не желая да коментирам какво е казала относно другия въпрос този въпрос съм го и затварям от уважение към тях двамата.
А снимките с Буче и Афра направо ми напълниха душата и Бирсен там ха-ха-ха.Много сладко!
Честито на Шахмаран!

# 18
  • Манчестър
  • Мнения: 459
Благодаря за новата тема ⭐

# 19
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Благодаря за новата тема, Диди 🌺

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 849
Диди пак ни приюти в уютна къщичка и по примера на единия ни патрон, нека запазим добрия тон! По-малко да се "филмираме", и да не забравяме, че любимците ни си увеличават банковите сметки, а ние вместо да се наслаждаваме на таланта им -"трошим" нерви и трупаме отрицателни емоции.
И както в розово беше тази вечер за Афра, да сложим розовите очила и за новия епизод! Аз специално, нищо особено не очаквам / ще ми се всичко да е игра на Ферит, но.... надали/ И все пак ще гледам! WinkТова вече е ясно....




И понеже скоро няма да видим тези усмивки в тандем, да си ги гледаме поне тук......

Последна редакция: пт, 12 яну 2024, 01:19 от Аniksi

# 21
  • Мнения: 224
Благодаря за новата тема! Simple Smile

https://www.youtube.com/shorts/bBGCdDO5SXQ

Последна редакция: пт, 12 яну 2024, 00:59 от seungri

# 22
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816

# 23
  • Мнения: 8 963
Понеже се върнах да чета назад ,че ме нямаше ще го напиша тук за пръв и последен път съм длъжна и да го кажа.
След всички мили думи и постове които прочетох тук се надявам всичко да е НА ЧИСТО за всички ни...
Мистери , Heart ! Знаеш колко те уважавам ,но ще отговоря на това което си писала със следното :
- Докато аз поддържам темата това е темата за двамата когато свърши сериала НЕ  ,а когато аз предам щафетата след време тогава вече всеки да си мисли колая за сега нещата са такива.
Сеунгри и аз съм на мнение ,че Мерт е много талантлив направи ме бърлива не един път. Но е хубаво да кажа ,че и Афра си има нейни попадения какво не ми харесва у нея си е мой проблем не съм била тъпани и гласност затова никъде. Няма и да го направя!
Поста ми е специално към теб - Обичай Мерт аз го обожавам понеже играта му ме спечели не външния вид и един момент който свързвам със себе си. Свържа ли нещо със себе си - край. Ферит има много от човек който обичам и вече не е в живота ми...
Държа всеки да уважава всеки и хората най-вече заради които сме тук... Никой не държим насила ако някой не му понася някой в темата може да си направи тема няма да е разлика от поредните дубликати за теми по 5 бр за даден актьор/актриса. Аз съм на мнение ,че може и петима да пишат в тема ,но да има мир и разбирателство.Прегръщам ви така както Афра и Буче са го направили направо ми напълниха душата тази вечер като ги видях
Ферит е .. може Сейран е , Пелю,Халю и тн герои може ,но стига вече сме плюли, актьори и каквото и да е било.Грозно и не красиво го намирам. Дори да става въпрос за най-голямата трагедия даже аз самата миналата тема не се стърпях и показах лошите си емоции към друг човек не касаещ темата и се - извинявам!
А искам да кажа колко ми хареса ,че половината екип на конкуренцията - Шербета е на Лансамана ,но Ийит вече се познават от преди все пак той си е един вид колега.

ПП:Съветвам всички анти фенки на Пело - йогурт и някоя песничка минава бързо много е хубаво и работи Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 яну 2024, 01:05 от x BlackRose x

# 24
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816

# 25
  • Мнения: 113
Благодаря за темата!
Аз съм за дозата нерви. Тъй като не бях гледала целият филм сега имам време и гледам по няколко серии на ден. Знам как се развиват събитията, но въпреки това гледам серия след серия. След всяка изгледана серия си казвам, че не съм чак такъв мазохист да гледам още една... И след половин час пускам следващата.

# 26
  • Мнения: 8 963
12 еп









Тези съм ги пропуснала да ги пусна към архивите Simple Smile








Последна редакция: пт, 12 яну 2024, 01:39 от x BlackRose x

# 27
  • Мнения: 5 450
И...фраг нямаше тази вечер.

# 28
  • Мнения: 3 278
Благодаря за новата тема

https://www.youtube.com/shorts/mvQAW2S6xg0




# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 170
Добро утро, момичета!
Честит ни Чапкънов ден! Да започнем деня с чаша ароматно кафе и позитивно настроение!
В анкетата гласувах с Доза нерви,  защото не очаквам нищо хубаво да се случи.
Благодаря за новата тема,  както винаги е прекрасна!
И една прекрасна Афра
Хубав ден от мен и до довечера!

Общи условия

Активация на акаунт