За тези, които четат любовни романи № 46

  • 43 228
  • 586
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 30 208
Скрит текст:
Здравейте, дайте предложения за дарк книги, може нещо с мафията или подобни, по възможност на английски.
Някъде по напред в темата писахме подобни предложения

Да, Ж-Ж. И за петимата братя на една от героинята има книга. Една,обща книга...ако ме разбирате
Разбирам и още как. Мерси.

*******

Скрит текст:
🌴🔥Любовта е отрова, но и спасение в новата страстна история от кралицата на горещите романи Пенелъпи Дъглас – „ИЗКУШЕНИЕТО НА ТРЪСТ СИКС“, която  ще ви разтърси до 🔟 дни!🔥🌴

Скрит текст:
📍Поръчайте предварително с -10% в превод на Карина Горанова и с великолепната корица на Fidelia Kosseva. Линк в коментари⬇

🩵КЛЕЙ🩵

🏫Всички момичета в „Меримаунт“ са невинни, благочестиви и възпитани – а дори някоя да не е точно такава, никой не знае това, защото знаем да държим устите си затворени.💋

👑А аз съм най-добрата, най-благочестивата и най-невинната. Не допускам никого до себе си и управлявам училището със сладка усмивка,🐍 напоена с отрова, а всяка неделя като добро и послушно момиче падам на колене да се изповядам. Знам какво си мислят – че контролът ми е железен и никога не се поддавам на изкушението.

🤫 Но аз имам тайна. И никой не бива да разбира, че ледената кралица се разтапя, когато тя е наоколо…

🩷ОЛИВИЯ🩷

💥💥💥 Ходя в онова снобарско гнездо на пепелянки, което наричат училище, само по една причина – за да завърша и да вляза в добър университет. Не се срамувам откъде идвам или от откаченото ми семейство – петима братя, които са готови на всичко за мен, – нито ми пука, че в „Меримаунт“ считат дрехите и червилото ми за вулгарни.

🙄Особено не ми пука за Клей Колинс и приятелките ѝ. Красива вещица със сияеща кожа, богати родители и отровен език, която си мисли, че може да ме тормози и аз няма да ѝ отвърна.❤🔥Докато не я хванах натясно и не разбрах какво точно се крие под изисканите парцалки.
Връзка Ж-Ж ?
Да. И аз съм пас.
Пас на квадрат и с дебелия флумастер от мен.

**********

Направили са филм по книгите на Мона Кастен -Макстън Хол
    https://www.rulit.me/series/makstn-hol

https://www.facebook.com/PrimeVideoCA/videos/429681406311802
От 09 май започва, ако е сериал. Ще го загледам, че книгите не съм чела.
Някой да има вече отзив за филма или сериала? Колко серии ще е? Изобщо става ли за гледане?

*******
Цитат
Диана Бишоп - Ентусиаст# 3144 апр. 2024, 00:24 ч.
Скрит текст:
Диана Бишоп
Жена
Галифрей
Мнения: 4 192
Здравейте мисля да почна да чета “Офертата от Никол Сноу

Резюмето е ми изглежда забавно,приятно и романтично. Хубава ли е? Като гледам май са трилогия?
Предполагам вече е прочетена. Добра ли е?

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 18:11 от missence

# 496
  • Димитровград
  • Мнения: 24
Хелп, търся под дърво и камък Красив шеф на Кристина Лорен, бих я чела и на инглиш

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 7 398
Хелп, търся под дърво и камък Красив шеф на Кристина Лорен, бих я чела и на инглиш
Виж в ebookhunter и Anna's archive.Там би трябвало да ги има на английски

Никол Сноу ли беше авторката, на която всяка нейна главна героиня е крива през цялото време?

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 5 931
Момичета, приключих  Елизабет О᾿Роарк - "Сделка с дявола ". Slow burn, няма големи драми. Нищо особено не се случва, но книжката е лежерна, забавна и ката цяло много ми хареса.
"Опасна сделка" на Сара Маклейн обаче не ми хареса особено. Досадна ми беше. Първата и книга, която прочетох ми хареса, но от втората леко ме дразни стила с
"той каза"......
"той така ли каза?!",
"аз ли така чух?!",
"да, каза го"

и за всяко нещо ей такива терзания.

# 499
  • София
  • Мнения: 30 208
Скрит текст:
Хелп, търся под дърво и камък Красив шеф на Кристина Лорен, бих я чела и на инглиш
Виж в ebookhunter и Anna's archive.Там би трябвало да ги има на английски

Никол Сноу ли беше авторката, на която всяка нейна главна героиня е крива през цялото време?
О, дано не! Ще чакам още отзиви.

# 500
  • Мнения: 125
Скрит текст:
Хелп, търся под дърво и камък Красив шеф на Кристина Лорен, бих я чела и на инглиш
Виж в ebookhunter и Anna's archive.Там би трябвало да ги има на английски

Никол Сноу ли беше авторката, на която всяка нейна главна героиня е крива през цялото време?
О, дано не! Ще чакам още отзиви.
Да, тя е. Всичките й главни героини са еднотипни-дребнави, сръдливи, държат се нелепо на моменти. Но въпреки това " омагьосват" по един богаташ безвъзвратно.

# 501
  • София
  • Мнения: 30 208
Скрит текст:
Скрит текст:
Хелп, търся под дърво и камък Красив шеф на Кристина Лорен, бих я чела и на инглиш
Виж в ebookhunter и Anna's archive.Там би трябвало да ги има на английски

Никол Сноу ли беше авторката, на която всяка нейна главна героиня е крива през цялото време?
О, дано не! Ще чакам още отзиви.
Да, тя е. Всичките й главни героини са еднотипни-дребнави, сръдливи, държат се нелепо на моменти. Но въпреки това " омагьосват" по един богаташ безвъзвратно.
Ох!

# 502
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
Хелп, търся под дърво и камък Красив шеф на Кристина Лорен, бих я чела и на инглиш
Това има качено в рулит:
https://www.rulit.me/series/krasiv-negodnik

# 503
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
ЗДравейте ! не мога да се сетя за авторката и името на една поредица - става въпрос за деца останали сираци, настанени в дом и после разделени. Мисля, че бяха 3 момичета - най-голямата е първата книга, става икономка/прислужница в заможен дом и милионерът първоначално и се подиграва. Другата сестра май се казваше Пайпър/Пипа и беше на всяко нещо наопаки, бунтарка. Отгледана от жена в дом, където е имало и много други деца сираци. И Третата май беше за бебето на фамилията, но не помня момче/момиче. Дано някой се сети, благодаря Simple Smile

# 504
# 505
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Хелп, търся под дърво и камък Красив шеф на Кристина Лорен, бих я чела и на инглиш

https://libgen.is/fiction/506D8D3D71A04234EB0B91CA6F734801
Тук винаги намирам всичко, ако във vk ги няма Grinning

Препоръчайте, моля, любовен роман, където главните герои са професор в университет и студентка. Да има разлика във възрастта поне 20 години.
Класиката Gabriel's inferno? Pam Godwin - Dark notes.
Не е тази тематика, но бих препоръчала Jana Aston - Wrong. И като цяло поредицата Cafe Blush според мен добре ѝ се е получило да преплете еротиката със забавното.

П.Дъглас ми е една от любимките, но пропуснах тази ѝ книга, както и Credence... нещо не са моите.
С нетърпение чакам Рина Кент, броя дните и се чудя с какво да запълнят времето Thinking
Започнах няколко книги, но никоя не е нещо wow. Wallflower+ Wildflower на J.L.Beck съм подкарала засега.
Започнах и My dark desire - L.J. Shen, обаче такива дълги книги ми убиват желанието от самото начало, но ще я довърша скоро (преди да съм забравила за какво се разказва Grin )

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 00:36 от magito1986

# 506
# 507
  • Мнения: 388
Реших леко да завия, към любовните романи. Някак така съм настроена в момента.
Бихте ли ми препоръчали 3-4 романа, които спират дъха, които са динамични и интересни, така че да не ме откажат от жанра, а напротив?
Благодаря ви!

# 508
  • София
  • Мнения: 9 341
Реших леко да завия, към любовните романи. Някак така съм настроена в момента.
Бихте ли ми препоръчали 3-4 романа, които спират дъха, които са динамични и интересни, така че да не ме откажат от жанра, а напротив?
Благодаря ви!
Какво точно искате от един любовен роман, да има или да няма много spicy сцени, да бъде dark (мафия, банди, престъпления, булинг), спортен, колежански роман? Какво да бъде...

# 509
  • Бургас
  • Мнения: 7 398
И на какъв език ?

Общи условия

Активация на акаунт