Любители на котки - Тема 191

  • 20 661
  • 772
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 079
Горкият Блеки. Само в беля се вкарват тези калпазани. Тераси, ароматизатори... Господ да ни ги пази!
Едно Мише от мен.


# 16
  • Мнения: 6 714
Ех, тези котанчовци, като малките деца, все нещо да има. Дано да няма повече инциденти. 🙏
Наш Том от вчера има разстройство. Напоследък му давам само паучове, дали не е от това? Преди сутрин и вечер давах пауч, през деня и нощта му оставях суха храна. Недолюбва сухата храна, но почти всичко изяжда. Сутринта ме преследваше, гладен, търси си пауча, но му сипах само гранули. Днес ще ида до вет да питам какво да му дам. Иначе е весел и игрив както преди.

# 17
  • Мнения: 3 900
АnyHr, то кой знае какво има в тези ароматизатори. И е вдишало много Блекито явно.

# 18
  • До морето...
  • Мнения: 266
Таня67,благодаря за темата.
Amy_nka,съгласна съм с lusia, по-често да показваш твоите мъници 😊
AnyHr,големи преживявания сте имали.Поредния пример как белите стават за секунди. Важното е, че всичко завърши добре.
Ето го и Тоби на катерушката, която ползва за спане и не чеше нокти там още 🤦‍♀️


Притеснява ме това,че  след около месец ще дойде новия диван, защото стария вече не върши работа и да не бъде и той издран от котето 😀Защото си точи ноктите на сегашния и го прежалихме,но с новия не знам как ще е. Понеже,   както казах,сегашния диван го е разкъсал и отрязах едно парченце от кожата и я закрепих за катерушката уж там да се сети да точи ноктите,но няма ефект. Да видим с новия как ще е.

# 19
  • Мнения: 1 602
Добро утро.
Да се запиша за да не ви изпусна.
Благодаря за новата тема.

Да покажа гушнатата Бети. Не се задържа много дълго така, но като има гости и търси нас.

П.п. баткото не иска да качвам снимки. 😊

И една предновогодишна снимка от София. Отиваме на гости и на дървото пред блока гледаме едно коте как се опитва да достигне до една мишка. Но не дочакахме развръзката на драмата.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Много хубава стана...
Пу, пу, пу


Любовче...

# 21
  • Мнения: 6 714
Тъкмо се оплаках, че Том е с разстройство (снощи бяха кашави изпражненията, преди това през деня имаше и твърдо. Ходи по два пъти на ден по голяма нужда, вчера три пъти.) и тази сутрин нямаше. Съвсем нормални изпражнения като суджучета. Под мивката имам шкаф, където имам кош за отпадъци. Отстрани има място и той влиза. Уж изхвърлям редовно отпадъците, но явно е хапнал нещо.
Днес ще го оставя на суха храна и ще отида да се консултирам с вет, без друго гранулите са на привършване, та да купя.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 646
Горкият Блеки, бързо да се оправя. Предишната ми котка беше много дива, редовно си причиняваше сама някакви неща.
И това е дивак, но гледам да го разсейвам и изморявам с играчки. Мъжът ми вчера получи един поръчан лазер. Настройва се колко далеч да свети и си мести само лазерчето. Котето полудя вчера 🤣
За диваните съм чувала, че има някакво фолио, което се лепи отстрани и ги отказва.
Нашето още се учи, уж го взимам всеки път и го слагам на драскалката му...но не му действа много Joy Сегашния диван и двете кресла са за смяна от преди него, та ще ги жертваме.

# 23
  • Мнения: 14 079
Сутринта Мишето се изходила в стаята на малкия ми син. Кашаво. За пръв път се изхожда извън тоалетната (изключая, когато имаше цистит и се изпика на леглото на сина ми). Освен да я мина на сурово месо. Няма промяна в храната й, само на гурмета е, не е яла нищо друго.

# 24
  • Мнения: 524
Дара пак нана Аз вчера и хванах лапите и на драскалката и показах как се случват нещата. И понеже наща маца е активна вечер, та цяла нощ драска ли драска....😆

# 25
  • До морето...
  • Мнения: 266
И аз му показвам как ли не да драска на катерушката,но уви 😀Отвреме навреме драска по къщичката или плюшените места,но си ползва дивана предимно .

# 26
  • Мнения: 524
Нашата драскалка съм му я оставила на пода

# 27
# 28
  • Мнения: 6 448
Критичните 24 часа минаха, Чуи е добре. Гушлива и игрива, както е обичайно за нея

# 29
  • Мнения: 534
Браво на Чуи, все да сте добре! 😻
Rox, Лина също не драскаше на катерушките, докато не попаднах на една драскалка, която сложих под масата в кухнята и за по - малко от месец я съсипа. Качвам снимка с отвратително качество, но да добиеш представа.

Търся пак нещо такова, но не открих, харесва и от картон пак по земята, но пада наронено, ама нищо... Да се забавлява детето 😻😆. Като се изучи на тях започна и по стълбчетата на катерушките.
AnyHr, бързо да минава през какво сте минали и вие!🤗

Последна редакция: ср, 10 яну 2024, 14:02 от lusia

Общи условия

Активация на акаунт