Бачорски и златната ябълка - Тема 9

  • 38 837
  • 1 056
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 190
Йоанна и Елеонор правят реакция на "Бачорски и златната ябълка", обсъждат как натъртваме на името АтанасКа, за да я уязвим. Grinning Grinning Grinning



От 38.20 мин. нататък

# 61
  • София
  • Мнения: 6 376
На Кралицата ѝ омръзнало да живее с мишки и Бачорски я пита, него ли има предвид 🤔. Тези си имат някакъв сериозен бъг.
С малко чувство за хумор ако се подходи от време на време…

# 62
  • Мнения: 20
На Кралицата ѝ омръзнало да живее с мишки и Бачорски я пита, него ли има предвид 🤔. Тези си имат някакъв сериозен бъг.
С малко чувство за хумор ако се подходи от време на време…
Подхождайте си както решите, но аз не виждам хумор в съжителството с мишки. И в пряк, и в преносен смисъл.

# 63
  • Мнения: 11 190
От този момент нататък Йоанна яко нарежда Розалия и Доня Олга, как се правели на жертви... Същата обаче симпатизира на Даниел и АтанасИя (както я нарича). Що ли имам чувството, че тази девойка е регистрирана тук и пише в тази тема. Grinning

# 64
  • Мнения: 7 643
Aз не съм ги пускала двете сестри , предполагам Йоана говори , другата си мъччи и се съгласява .

# 65
  • Мнения: 11 190
Елеонор не е гледала и само се съгласява на всичко, казано от Йоанна. Само импонира, вика "Да, да... ами така е, да.. точно... да" Grinning Grinning Grinning Но мисленето на Йоанна направо ме втрещи. И как го изкара ... "Розалия и Олга обикаляли света, търсейки работа", глупости. Били са в Швеция, не са обикаляли света. И не са се "жалвали с години, че са бедни"... И доста грешно описа ситуацията с тагването на снимката със змиите. Тоест говори от името на Рени, че е тагнала Олга, само за да види снимката... а самата Рени доста половинчато го каза и си личеше, че е имала и друго предвид. Обаче и Елеонор каза, че първото, което би си помислила, ако я тагнат върху снимка със змии е, че и тя самата е змия. Просто намекът веднага се усеща.

# 66
  • Мнения: 7 643
Мерси за преразказа , ще ги пропусна .😀
Не са отишли в Швеция веднага след като са се махнали от бащата , такъв спомен имам и аз .

# 67
  • Мнения: 217
Йоана е фурнаджийска лопата. Забелязала съм , че тя винаги защитава силните на деня. Понеже Даниел и Атанаска са по- известни и затова ги харесва.

# 68
  • София
  • Мнения: 11 641
Тя и в коментарите на видеото избухва как знаела какво им е, защото баща ѝ бил много строг с нея и тя се бунтувала. Тя е отгледана в любящо семейство, това дали един родител е строг няма нищо общо с това в семейство Бачорски, в което някои от децата не усещат обичта на баща си, споменават се мутри, калашници, живяли са бедно, после и майката заминала в чужбина и децата останали. Нормално е тези хора да имат травми, вмрнявания на сериозни вини  нищо общо няма с тийн глупостите ѝ.

# 69
  • София
  • Мнения: 23 102
Розовото Йоанче е толкова тъпо и лигаво същество, че не бих си я причинила за нищо на света. Точно пък тя тръгнала да размахва пръст и да дава наклон на хорското мнение.

# 70
  • Мнения: 11 190
Наска в Сицилия, 2021

# 71
  • Мнения: 1 387
Тази снимка е от преди да срещне Даниел и това вероятни е годеника

# 72
  • Мнения: 8 872
Хахахаха, това Даниел ли е ? А Насето прилича на Алба от Новите съседи на тая снимка.
   Едва вчера изгледах епизода. Посмях се с тях, не навлизам в дълбочина на драмите им. Хареса ми как на края на двора се шегуваха един с друг, смяха се , Рози как непрекъснато прегръщаше Антон и Атанас. Хубаво е на 4ма братя една сестра, като принцеса трябва да я гледат. Ама това в идеален свят, не в Бачорския.
   Много се пали Рози, много огън има в нея. На тези години би трябвало да се е научила да го насочва в правилната посока, не за всяко нещо да гори.

# 73
  • Мнения: 5 121
Тази снимка е от преди да срещне Даниел и това вероятни е годеника

Това е Даниел, не го ли познахте по татуировката и кривите крака.

# 74
  • Мнения: 910
Как е Даниел, бре? Освен да е под прикритие с любовницата Grinning
Дизи, откъде ги вадиш тия снимки? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт