Бачорски и златната ябълка - Тема 9

  • 38 705
  • 1 056
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 617
Значи поне още 2 епизода.

# 46
  • Мнения: 1 081
Дъртият Бачорски е типичен селски тип- жените са родени да раждат и точка. Даниел не е ли същият- имаше един подкаст с Атанасия в която я сочи и казва- ама как я вижте, здрава, права и няма да ражда деца. Нещо от сорта беше. Все пак живеем в 21ви век и жените не са само майки и домакини. Има жени с доста мъжки професии и те не се справят по-зле от мъжете. Тогава и на мен ми направи лошо впечатление. Обаче Атанасия не е жена за инкубатор и като я гледам не мисли да седи вкъщи да сменя памерси. Та и Данко си е намерил майстора дето се вика. Розалия явно има проблеми и с мъжете извън семейството и понеже си е конфликтна и просто не е намерила мъж дето да и е по вкуса явно. Майка й в миналия епизод спомена, че е станала такава, защото са я отхвърляли доста в миналото. Олга също е имала възможност да намери друг и да загърби миналото, но те си страдат и се тровят сами. Аз не мога да знам каква снаха ще имам, но едва ли заради нея няма да си търся детето и да не му звъня. Ако съм успяла да си възпитам детето и то няма да допусне да ме игнорира заради жена си и не е необходимо да застава на някоя страна. Та съвсем не съм сигурна, че само Рени и Наска имат вина в случая.

# 47
  • Мнения: 11 013
Татяна (приятелката на гълъбчетата) ще участва в еп.13. Поне това става ясно от сторито на Гошко. Наистина еп. 12 ще е в Стокхолм, значи ще е интересен. Най-вече защото от него ще липсва кака Наска Grinning



Дъртият Бачорски е типичен селски тип- жените са родени да раждат и точка. Даниел не е ли същият- имаше един подкаст с Атанасия в която я сочи и казва- ама как я вижте, здрава, права и няма да ражда деца.
Така е, мега прости парчета.

# 48
  • Мнения: 891
Запис и мерси за новата тема! Simple Smile
Гледайте последния рийл на Даньо с малкия Дани.. как се казва мама? - Атанаскаааа 😀😀 Ох как обичам детската невинност и чистота пък майките да се кръщават,както си искат ..

# 49
  • Мнения: 4 290
Цялото им семейство е разбито. Състои се от ранени, недолюбени вече възрастни хора. Освен майка и дъщеря, никой не е бизък с никого.  Даже Даниел и Антон, дето са се отделили от майка си заедно не са си близки. На Розалия  близостта с майка и не и е достсъчна. Тя е в постоянно търсене на одобрение от вън, но не само одобрение, а жертва. Постояно трябва да и се доказва, някой да жертва нещо заради нея, но да съответства на мъките  които е истеглила според нея, в този безкрайно тежък живот. Мъките на Розалия никога няма да свършат, защото тя не иска да свършат.
Атанас е няколко обиколки напред, има си неговите си борби, но ми е най-понятен.

Гошко хубавеца не го причислявам към сем. Б. Той е на мама
момченцето. Личи му че е обгрижван и му е треперено. Той живее за радост на мама.

# 50
  • Мнения: 1 380
Запис и мерси за новата тема! Simple Smile
Гледайте последния рийл на Даньо с малкия Дани.. как се казва мама? - Атанаскаааа 😀😀 Ох как обичам детската невинност и чистота пък майките да се кръщават,както си искат ..

Точно това влязох да пиша. Човека е искрен и неподправен- как се казва татко- Баща ти 😁😁

Но малкия си знае името. Става все по сладък като говори така.

# 51
  • Мнения: 11 013
Роза в Португалия





# 52
  • Мнения: 480
Нормално е Олга да е обидена - Антон прекъсва връзка с нея, защото според неговите думи не му била дала няколко хиляди за раждането на детето му и това било причината да прекъсне отношения с нея.

От биологичните й деца никой не й звъни достатъчно често, Даниел все бил зает и затварял, само Георги, който й е никакъв й звъни всеки месец. За мен е супер лицемерно Даньо от години да говори как му било мисия в живота да върне майка си и сестра си в бг, а реално няма време да им звънне по телефона и иска майка му да му пишела във вайбър защо му звъни, за да прецени спешността.

# 53
  • Мнения: 38
Най-големият проблем на Олга и Розалия е, че за тях няма “парче от пая” и затова целият им негативизъм е насочен към Даниел и Антон.Играят си ролята на жертви  ,но като видят,че нищо не постигат стават агресивни и избухливи.Нямат проблеми с Емилия, Атанас и Кака Мари защото ги приемат слагат наравно със самите тях като потърпевши жертви от поведението на  братята и Йордан.Неколкократно натъртват ,че искат подкрепа и да могат да разчитат на двамата си братя,както и страшно си личи завистта към Атанаска,която е породена единствено от финансовите облаги,с които тя се ползва.(което е логично и нормално,абстрахирайки се от историята кой на кого е развалил семейството и т.н).
Просто тези двете жени не могат да приемат факта,че и Антон и Даниел си живуркат,имат си семейства,харчат си пари,ама ги и изкарват.В крайна сметка никой на никой не е длъжен.И да цялото семейство са шантави, всеки по своему,но и в живота кой не е!?

# 54
  • Мнения: 11 013
но като видят,че нищо не постигат стават агресивни и избухливи
Как "нищо не постигат"? Имат си къща в Швеция, идеално си живеят, в уредена държава, Розалия си има хубава работа. Айде, плс... Нищо не били постигнали.
И защо да са агресивни и избухливи? Къде видяхте агресия в Олга? Или избухване?

# 55
  • Мнения: 7 573
Аз пак да кажа , че както не мисля , че Даниел и Антон са отишли само заради пари при баща си , така и не мисля , че само заради материалното страдат двете , а  се чувстват отхвърлени , че материалното им е много важно е ясно -пак всичко се върти около това.

# 56
  • Мнения: 8 807
Цялото им семейство е разбито. Състои се от ранени, недолюбени вече възрастни хора. Освен майка и дъщеря, никой не е бизък с никого.  Даже Даниел и Антон, дето са се отделили от майка си заедно не са си близки.ю

Гошко хубавеца не го причислявам към сем. Б. Той е на мама
момченцето. Личи му че е обгрижван и му е треперено. Той живее за радост на мама.
Как никой не е близък на никого? Най-странното, че Георги е близък с Олга! И в семеството с много хора е близък - с Атанас - спят в една квартира, с Даниел, сигурно и с Бачора е в най-добри отношения, май Бачора каза, че го обича в един стар епизод. Георги, вместо мамин син, се е превърнал в обединител на семеството Бачорски.

 Антон, сам се е отделил от света, изживява си своята си травма, Рени е поела роля на майка на Антон.

Наска и Емилия също го раздават близки...

А тия Златните ябълки защо са 4? Не е по приказката за Змея? Някой ще остане ли без ябълка накрая? Ябълката трябва да ражда, да ражда...

Последна редакция: пн, 08 яну 2024, 23:58 от Pepina_n3

# 57
  • Мнения: 20
На Кралицата ѝ омръзнало да живее с мишки и Бачорски я пита, него ли има предвид 🤔. Тези си имат някакъв сериозен бъг.

# 58
  • Мнения: 217
Следя Розалия в Инстаграм и виждам,че си живее живота прекрасно. Не се е спряла. Работа, екскурзии и забавления.  Даже ми се струва  да живее много по смислено отколкото братята ѝ и жените им. В шоуто явно имат набелязани теми по които да говорят, а не че не могат двете да превъзмогнат предишният си живот. Може би са огорчени, но не вярвам да са закотвени в миналото. Относно връзките в днешно време много хора са недоверчиви и без да имат травми.
Колкото и да не харесвам Рени, добре се е справила с Антон. В един от епизодите казаха и имаше един коментар в Инстаграм от детската им учителка, че Антон е бил агресивен и не са очаквали,че ще излезе човек от него. Впоследствие Рени го е опитомила.

Последна редакция: вт, 09 яну 2024, 00:19 от Anvelope

# 59
  • София
  • Мнения: 11 571
Георги наистина е интересен образ, обвилявали го, че искал да се хареса на всички в семейството, ами по-добре така, отколкото другите, които не си говорят. Понякога човек трябва да си замълчи.

Той и със семейството на Антон поддържа връзка, бяха казали, че е любимият им чичо и наистина имаше връзка с децата.

Общи условия

Активация на акаунт