Бачорски и златната ябълка - Тема 9

  • 38 707
  • 1 056
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 787
След четвъртото дете вече са се разделили. А и... както виждате, не са обидени на целия свят.
Една лоша дума не са казали за  Емилия, за леля Марѝ (следващата жена на Йордан), за Атанас, за Георги... Имат си и голям приятелски кръг. Просто хората са различни.
Не знам колко "преувеличават", просто хора, които не са преживели нещо подобно, не знаят за какво иде реч. А травмите остават за цял живот. И както вече е писано в темата: "Мерси от това, че си се кротнал на дърти години, след като си съсипал няколко съдби преди това". Дето се казва, един живот имаш, не два, та единия да го подариш на хора като Йордан. Кротнал се бил...  Има един грозен, но много верен лаф "ела ми на гроба, и ми кажи извинявай", демек.. след дъжд качулка.
Знам, след кое дете са се разделили. Друго имах в предвид. Как така раждаш 4 деца на подобен човек?! Може да си влюбен, заблуден да родиш едно дете, второ дете, но четири.. Едва ли е бил свестен и грижовен мъж и изведнъж е станал насилник след четвъртото дете.

# 16
  • Мнения: 11 015
На село много не ги мислят тези работи. (Да речем, че Абдовица през 80-те си е било село край София), мисленето е такова. Омъжват жената почти насила за някого и айде... хем и тя има дом, хем се предполага, че любовта от първите месеци ще продължи още дълги години.

За тиймбилдинга ... не знам. Помислих, че са пуснали някакъв тийзър към следващия епизод и има кадри от въпросния тиймбилдинг.  Но щом само предполагаме.... не знам. Може и за втория сезон да го оставят. В първия дават още летните снимки.

# 17
  • Мнения: 1 380
Имаме да гледаме един ден с Даниел, откриването на офиса, тийм билдинга и играта в хотела.

# 18
  • Мнения: 3 619
То и тиймбилдинга е от летните дни. Откриването беше на 1.09 и веднага след това заминаха. Имаше пиячка около басейна. Дано е бил празен хотела 😃

# 19
  • Мнения: 8 807
Аз не мога да разбера, защо Розалия продължава да страда заради стари неща. Живее добре в Швеция, пълноценно. Какво й пука за минали неща? И защо трябва непременно да споделя с братята си за връзките си? И още не мога да разбера, защо тя и майка й са се съгласили да участват в тази тъпотия? Ексхибиционизмът е присъщ за Даниел, но как са се навили и другите, не знам…Не вярвам да им плащат, популярни и да станат за кратко, то няма да е полезна популярност. Все още не разбирам смисъла на всичко това. Не разбирам за участниците в това нещо, какви са им ползите.
Розалия няма нужда от популярност в БГ, тя няма да се върне, нито Олга.
Тя обаче има нереализираната детска мечта 'да си върне' старото семество  В името на това е готова на всичко. Това и е липсвало от дете, братята ги е нямало толкова дълго, хубави, лоши, тя си ги обича, дори Георги се е вписал, явно поне от 2018 го виждам с тях на снимки.
Този филм е нужен на Даниел главно, за популярност, усетил е, че това продава, има силно его, иска му се да е пред прожекторите - да го избират за нещо 'на годината", мъж, бизнесмен, инфлуенсър - няма значение, някаква титла да има, печелят от гледането на филма, рекламите, това си е пасивен приход, може и след като отшуми Риалитито, някой случано след време да кликне и да донесе пари, За Атанаска и Емилия, да станат известни, също е мечта, и да им вървят инфлуенсърските профили. 
За Олга има даже полза, че на-накрая след толкова години да изясни глупавите случки със змиите и снахите.
Георги, Атанас и Антон - може тази популярност да им помогне, кой да си намери свястна работа, кой партньор, или някакво осъзнаване, съвети от чужди хора.

# 20
  • Мнения: 11 015
То и тиймбилдинга е от летните дни. Откриването беше на 1.09 и веднага след това заминаха. Имаше пиячка около басейна. Дано е бил празен хотела 😃
Ееееми... значи ще гледаме чалгария и селяния Wink Сефте Grinning Grinning Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз не мога да преценя и така гласувах. Но имат основания със сигурност да са обидени, просто мисля че Розалия е задълбала много.

# 22
  • Мнения: 1 376
Нарече те ме пуритан, ако трябва...
Ама кому е нужно да обсъжда сексуалната част от връзката си с братя и сестри? На тази възраст?
И аз имам брат... Говорим си много и сме близки... Но докато минем през злободневни битовизми, наболял проблем някой, децата, родителите, пътувания, книги и филми, които си препоръчваме... Време не ни стига за всичко, та да се стига до сексуални подвизи.
И като по-малки, че и по-млади сме говорили за гаджета и хора в живота ни, ама потребност да обсъждам с брат ми сексуални ми живот - никога не съм имала, както и той с мен, де✌️

# 23
  • Мнения: 11 015
И аз съм на същото мнение. Но явно го правят за предаването. "За да е интересно". (Не, че на мен ми е интересно). Нали мозъкът на това реалити бил Атанас. Идеята била негова, той е навил останалите да участват. И той като има фикс идея за с**с, тази тема пробутва и в предаването.

# 24
  • Мнения: 5 903
Аз не мисля, че това нещо може да донесе позитиви на когото и да било от семейството. Лошата реклама не е реклама. Знам, знам, че първата мисъл на повечето е онази изтъркана фраза: няма лоша реклама. Но, има! Човечеството помни много компрометирани хора, които спират да работят с големи компании, с влиятелни имена. Добрата репутация все още е най- високо оценена. Каквото и да си говорят някои хорица. А що се отнася до титлите: най-добър тъпоъгълен инфлуенсър, най-влиятелен пишман бизнесмен, най-голям тиквеник… То, тези титли се плащат, така, както си ги плащат всички мис Крокодил.
Но, позитивното е, че с циг..ията си, Бачорски забавляваха българския народ. Както навремето мечкадарите с меченцата забавляваха хората. Бачорски много напомнят на онзи Биг брадър, дето имаше само семейства.

# 25
  • Мнения: 1 695
На мен шоуто ми обясни защо Антон и Даниел (избрали да отидат при бащата) са толкова различни от Роза и Атанас (останали с майката).
Изборите им за партньори в последствие също отразяват това ранно решение за разделяне на децата.
Общо взето по-чувствителните и [умни] деца са си носили кръста и са се пробвали през повечето време да си намерят своето място под небето, докато прагматичните са карали напред, да се реализират измеримо в пари.

Атанаска и Емилия са пикантната част от историята и двете ми харесват, тоя триъгълник е от малкото успешни в бг/ доколкото триъгълник може изобщо да е ефективен формат. Разбират се, децата им са бонбони.

Дано само наистина следващите истории не са чалга и васко милионера, но разчитам на Курвоазието да направи извода със Златната ябълка и да осмисли финала

Директни позитиви от шоуто няма да се видят сега, но на сцената определено излязоха интересни фигури, които хората ще следват, ще са търсени от рекламисти и ще монетизират успешно славата си.

# 26
  • Мнения: 8 807
Пепина, дори само от видяното и от конкретните примери не можеш ли да прецениш? Дори за трите случки, които Олга разказа, за родилното, за прощъпулника и за снимката със змиите? Ти на нейно място ще се обидиш ли за това?
А видяхме и как дъртия Бачор говори на дъщеря си в еп.7, нонстоп натяква, че няма деца, бавна била, бла бла бла.. това си е нейна работа дали и кога ще има деца. Даниел също натяква "когато имаш деца, тогава ще знаеш". Точно "бащичко" (с фикс идеята за 1000 деца и с натякването на тези, които нямат деца, че са бездетни, нереализирани и непълнонеценни). От тези няколко момента в предаването не можеш ли да прецениш за какви хора иде реч? В последния епизод Даниел каза "к**оездачка" по адрес на собствената си майка. Смятай за какъв човек изобщо говорим!
Иначе всичките ти други въпроси са основателни, няма как да знаем всичко.
Според оскъдните факти, не трябва Олга да се сърди на 5 и  8 годишни деца, че са искали при баща си. То ако са били деца, някой друг е отговорен за решението, на него да се сърди или на себе си. Но тя подсъзнателно е обидена от тях като майка и у нея цял живот стои въпроса "Аз добра майка ли съм или не?"

Случката с букета е повод за сръдня с тъщата, тя обвинява Рени, че не е реагирала, следователно, е приела обидите на майка и с щемпела "и аз така мисля".  Да има повод за обида, но тъщата е искала най-доброто за младите - да имат хубави снимки, не би трябвало Олга да се сърди, че на Антон букета е по-голям, все пак баща!  Не мисля, че са го направили умишлено, но може и така да е било, ако с тъщата са си имали зъб за нещо отпреди.
Не може Рени да знае кой колко дълбоко се е обидил на нещо, един би се обидил, друг  - не би се обидил. Няма как Рени да вземе да я пита, "Ама Олга, ти да не си се обидила за малкия ти букет?", маката през това време е имала гости, снимки и съвсем букета не и е бил на фокус, и аз ако съм на мястото на майката,  сигурно няма да съм чула кой гост какво е казал, отивам да се снимам, държа си бебето и не знам кой букет на кой е, дори и да ми дадат букет, ще го взема. ще се снимам и толкова.

Случката с погачата на бебето, аз лично знам, че на погача разчупва питката млада жена, гледа се да е здрава, неомъжена,  да е от добро семество, да няма починали примерно родители и  т.н. Нещо като 'орисница' на бебето. Есествено Рози и Олга са си мислели, че Роза ще разчупи погачата, но тъщата е избала друго момиче. Ами Рози, много лъчезана леля, но това е положението, не искат бебчето да изживее, това, което тя е преживяла. И няма как да кажат тази причина (ако това е било) без да обидят, я Рози, я Олга. Това е, в това вярват Рени и тъщата.
Но след тези случки, се вижда, че Олга е присъствала в живота и на отхвърлилия я син Антон - раждане, питка, после им дала някаква селска къща, дето се разиграла случка със змии, а Рени можеше да бъде благодарна. Нямала е пари, но пък ги е уважила. И Рози.
За мен Олга трябва да им прости, тези дребни обиди, да не таи злоба, да не прекратява отношения и да гушка още 2 малки внученца. Розалия, да ходи на гости у Антон, да намери общ език с Рени и Андреа, има и други празници с питка и без питка.
Рени - не е честен човек. Можеше да вникне малко, че някой се е засегнал, обиден от нея, а тя сякаш го изкара куку.
Случката със змиите  си е умишлено сложена от Рени, щом е единствено тагване на Олга. Явно тъп намек. Да и звънне и да и каже к'вото има, какви са тия простотии с тагвания във ФБ. Явно Рени не харесва Олга, брътвежите на Антон, че не знаел, не чул, не видял, не ги признавам.

# 27
  • Мнения: 3 846
Големият букет не е от Антон, а от Йордан. Доста пъти стана ясно, че той ги е примамвал с пари.

# 28
  • Мнения: 1 695
Тълкуванията защо Розалия не разчупила питката отидоха в категория Фантастика

# 29
  • Мнения: 8 807
Тълкуванията защо Розалия не разчупила питката отидоха в категория Фантастика
a  ти как го тълкуваш?

Общи условия

Активация на акаунт