ЯНУАРИ 2024 - СПАМ на пълни тумбаци и празни джобове (01.01-31.01.2024)

  • 8 966
  • 327
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 037
За Данче и Данчовци специално ние сме на див заек и петел.

# 46
  • Мнения: 9 822
Добре, че съм преяла. Вече съм при наще! Весела полет имах, но след една пилешка супа и фрикасе съм нов човек, доволна и щастлива Blush

# 47
  • Мнения: 19 883
Като каза весел полет.
При полета от Париж последния половин час преди кацане в София (два на обяд), едни рускини небрежно се натаралянкаха и в гръмък смях и закачки огласяваха салона. Лошо няма, поне не се караха.
//
Тези именни дни не са ми сила ич.
Вчера поздравих за Ивановден, то било днес.
Ивките да почерпат.

# 48
# 49
  • Мнения: 15 317
Айде и аз да почерпя за здравето на моя именик, да са живи и здрави всички именици и всички празнуващи днес:

# 50
  • Мнения: 35 968
как да не вярваш в зодиите

# 51
  • София
  • Мнения: 2 037
Живи и здрави да са всички именици!
И ММ като такъв вчера доста порядъчно се представи. Забавно караоке и танци се получиха. Grinning

# 52
  • Мнения: 6 383
Честити да сте, именици! Дълъг и щастлив живот да имате! Grinning

Йеденета, почерпки - в снимки ... бравос! Хубуу беши и някоя физиономия или тело да има, ама хайде, опрощавам ви тоз път грешката. Joy

Повалява си тука ... едни хубави локви са се заформили.

# 53
  • Мнения: 11 338
Добро утро, банда!
Норче, добра дошла в БГ.
МенЕ ми се спи надявах се днес като звъня алармата са е грешка и да се окаже, че е събота! Ама нье!

# 54
# 55
  • Мнения: 15 317
Ох, вчера надвечер седя и си мисля как искам сега да е петък надвечер или поне събота сутрин, ма не би, неделя надвечер си беше.
Ни ми съ работи, тия празнични почивни дни много ме разглезиха. А и времето днес хич не спомага да ми се доработи. Sunglasses
И Добро утро, народе. Може да е мързелива, но дано е спорна и успешна новата седмица. Grinning

# 56
  • Мнения: 6 383
Аз фчера започнах с гърло, а към вечерта завърших с хрема. Обаче хакнах едно противоалергично, сложих банбона в устата и спах ... там някак си. Днес, работна нали, стартирах с Нур. стоп колд. Избегвам аз хаповете, ама тоз път си викам - абе, аз в аптека ли работя или що? Joy

Мерси за пожеланието, Джасте. Grinning
Аз скромно ще си пожелая да не съм много болна. Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 2 037
Привет,
и аз така бях с алармата сутринта, ама уви.
Инче, напомни ми за баща ми навремето. Понеже е работил в разни заводи. Кренвирши и кус-кус не ядеше, че бил знаел как и от какво се правят. Sweat Smile
Спорна да е седмицата на всички!

# 58
  • София
  • Мнения: 10 584
Ококорих се преди алармата, спала цели 3 часа! Наспала се Joy .
И закъснях за работа цееели 40 минути, не почна добре тоо понеделник.

Бубе, брой пилците и запазвай при сръбите Joy

# 59
  • Мнения: 17 616
Аз фчера започнах с гърло, а към вечерта завърших с

очите ме заболяха и не дочитам. много мръстнишко

Общи условия

Активация на акаунт