ЯНУАРИ 2024 - СПАМ на пълни тумбаци и празни джобове (01.01-31.01.2024)

  • 8 957
  • 327
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 822
И на мен не ми се работи вече, ама няма богат мъж Joy чакам да приключа работа и отивам да меся кифлички със сирене за в офиса утре. Хич ме няма по месенето обаче

# 316
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
ЛУД
НИ
ЦА
🤯

# 317
  • Мнения: 9 822
В главата или нещо външно?

# 318
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
И двете, Норе, и двете.

# 319
  • Мнения: 9 822
Положението е сериозно значи.
Трябва да си избирам костюм за немски маскен фестивал и нищо не е с доставка като до другия четвъртък, а такива яки аниме косплек идеи имам Rage
Имам една много дебилна колежка, супер социална, ама странна такава. За първи път покрай нея се отпуснах да танцувам, щото то просто бледнея. Та миналата година на тоя фестивал била маскирана на риба. Сега приемам идеи как да се маскирам, че да се впиша Disappointed Relieved

Последна редакция: чт, 01 фев 2024, 00:36 от noragami

# 320
  • Мнения: 11 338
Ние не ходим на маскенни балове. Какви идеи от нас? Joy

# 321
  • София
  • Мнения: 2 034
Норче, не те ли влече баварска носия например. 
https://www.emag.bg/bavarski-kostjum-za-oktoberfest-smiffys-poli … -x1/pd/DM627MYBM/

# 322
  • Мнения: 9 822
Ох Joy представих си мойте прелести в такова костюмче, ще докарам удар на някого Joy

# 323
  • София
  • Мнения: 2 034
Ами те в Бавария почти всички са си прелестни.

# 324
  • Мнения: 19 883
Маскирай се като бира или вурстче.
Тогава със сигурност ще те приветстват. Smile

# 325
  • София
  • Мнения: 10 584
Ох Joy представих си мойте прелести в такова костюмче, ще докарам удар на някого Joy
Ще ти топ!!

# 326
  • Мнения: 17 616
Положението е сериозно значи.
Трябва да си избирам костюм за немски маскен фестивал и нищо не е с доставка като до другия четвъртък, а такива яки аниме косплек идеи имам Rage
Имам една много дебилна колежка, супер социална, ама странна такава. За първи път покрай нея се отпуснах да танцувам, щото то просто бледнея. Та миналата година на тоя фестивал била маскирана на риба. Сега приемам идеи как да се маскирам, че да се впиша Disappointed Relieved

само сатърчетата за пържоли ги барни на брадви другото го имаш Heart

# 327
  • София
  • Мнения: 10 584
Хайде с бодра крачка, преди да сте се замаяли
 от фалшиви обещания и много алкохол,
В НОВИЯ СПАМ!

Общи условия

Активация на акаунт