? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 154 070
  • 3 916
  •   4
Отговори
# 3 600
  • Мнения: 416
Знаете ли някоя реномирана фирма или сервиз откъдето мога да си купя лаптоп втора употреба?Да предлагат поне 1 год гаранция и цените да са поносими.
Моят е от Ардес и го взех за 600 лв преди две години и не е мръднал.

# 3 601
  • Мнения: 2 584
Кое приложение показва кои самолети летят през България?

С flightradar24 знам по всяко време какъв самолет минава над главата ми, откъде и къде отива, на каква височина и с каква скорост, кога е тръгнал и кога ще кацне Smiley

# 3 602
  • Мнения: 659
Кое приложение показва кои самолети летят през България?

С flightradar24 знам по всяко време какъв самолет минава над главата ми, откъде и къде отива, на каква височина и с каква скорост, кога е тръгнал и кога ще кацне Smiley
От чисто нездраво любопитство питам: Защо?

# 3 603
  • Мнения: 2 584
Не го следя Grinning Но ако искам, мога. Преди години ми беше интересно.
Бих избягвала ехидността Mask

# 3 604
  • Мнения: 4 221
Защо пак ще има избори? След тях ситуацията в парламента ще бъде същата? Тези партии една с една не се разбират, не искат да работят заедно, защо само трябва да ходим да гласуваме?
Нищо не се променя след тези избори! Ние вече май всяка година по 3-4 ще ходим само да гласуваме🤦Накрая ще влезем в Гинес

# 3 605
  • Мнения: 130
Знаете ли някоя реномирана фирма или сервиз откъдето мога да си купя лаптоп втора употреба?Да предлагат поне 1 год гаранция и цените да са поносими.
Моят е от Ардес и го взех за 600 лв преди две години и не е мръднал.
Знам,че е относително,но коя марка е и какви са му приблизително параметрите?Харесах си при тях един HP.

# 3 606
  • Мнения: 416
Знаете ли някоя реномирана фирма или сервиз откъдето мога да си купя лаптоп втора употреба?Да предлагат поне 1 год гаранция и цените да са поносими.
Моят е от Ардес и го взех за 600 лв преди две години и не е мръднал.
Знам,че е относително,но коя марка е и какви са му приблизително параметрите?Харесах си при тях един HP.
Dell latitude 7280, много ми харесва, че е малък, лек и удобен. На мен лично не ми трябва за кой знае какви неща, а и при пътуване предпочитам поне той да е една идея по-лек. Иначе съм цъкала игри на него, филми гледам, бях започнала и да програмирам😀

# 3 607
  • Мнения: 2 909
Защо пак ще има избори? След тях ситуацията в парламента ще бъде същата?
Защото едната партия е решила, че точно в момента може да си купи повече контролиран вот от другата.

# 3 608
  • Мнения: 6 195
Ще тръгваме за връх Шипка на разходка и да разглеждаме.Въпросът ми е дали да сме със зимните якета или с пролетните? Не мога да се ориентирам по Синоптик бг .

# 3 609
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Ще тръгваме за връх Шипка на разходка и да разглеждаме.Въпросът ми е дали да сме със зимните якета или с пролетните? Не мога да се ориентирам по Синоптик бг .
В момента там е 7 грд и има вятър 3 км/ч, максимални за деня 13-14 грд Целзий.

# 3 610
  • Мнения: 574
При отваряне на word-овски файл забелязах, че се отваря през служебния ми профил. Как мога да изляза от профила, давам нулиране на Microsoft 365, но при следващото натискане автоматично отново е със служебния профил.
Могат ли от фирмата така да следят какво чета?
И още един въпрос откъде да си изтегля офис пакет за телефона? За компютъра си купих пакет от Емаг, но е 4гб и не става за телефона ми.

# 3 611
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 252
Ще тръгваме за връх Шипка на разходка и да разглеждаме.Въпросът ми е дали да сме със зимните якета или с пролетните? Не мога да се ориентирам по Синоптик бг .
в Балкана - лятно време с дрехи, зимно с храна. основно правило.

# 3 612
  • Мнения: 3 943
Горе винаги е ветровито.  Пролетни дрехи с яке задължително.

# 3 613
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 802
Времето за минути се сменя, когато си нависоко. Дори и май месец съм слагала дебело яке и зимна шапка на Шипка. А в Търново, например, беше за къси ръкави.

# 3 614
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 200
Какво значи "те ти булка, Спасовден" и какво се прави на Спасовден?

Общи условия

Активация на акаунт