? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 163 603
  • 4 148
  •   3
Отговори
# 2 775
  • Португалия
  • Мнения: 4 153
прекратяването на смяната на времето няма общо с часовите зони-тях никой, никога не е имал предвид да ги пипа
основният проблем тук, е неспособността на ЕС да се съобрази с гласа на народа

според гласуването в ЕС  мнозинството иска да се прекрати смяната на времето

# 2 776
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 301
Скрит текст:
прекратяването на смяната на времето няма общо с часовите зони-тях никой, никога не е имал предвид да ги пипа
основният проблем тук, е неспособността на ЕС да се съобрази с гласа на народа

според гласуването в ЕС  мнозинството иска да се прекрати смяната на времето
точно така. и да остане зимното както е било от векове насам.

# 2 777
  • Мнения: 39 452
Как се нарича това подскачане, хората са вързани като с ластици. Нещо като въздушна йога. И къде в София има?

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 18:36 от sigma

# 2 778
  • Мнения: 4 020
Къде има такава информация (както някой беше писал в постовете по-горе), че до края на 2026 г. трябва да спре смяната на времето? Искрено се надявам да не се случи. За ширините на Европа най-разумен вариант си е смяната.  Нямам нищо против лятното време, но само за пролетно- летните месеци и ранната есен. Вече в края на октомври започва да ми тежи, а като се върне зимното ми е по-леко, въпреки по - ранното стъмняване. Затова при отпадане, по-леко бих понесла него. Но, каквото - такова. Не зависи от нас.

Скрит текст:
Между другото, ето как изглеждат периодите на полярна нощ през зимата и полярен ден през лятото в един от градовете, където се налюдават тези явления:

# 2 779
  • Португалия
  • Мнения: 4 153
и аз попитах по-горе, от къде е тази информация
посетих сайта на consilium.europa.eu и не намирам нищо подобно

# 2 780
  • Пловдив
  • Мнения: 23 761
Аз няма да имам проблем с което и време да изберат, аз страдам от самата смяна на времето. По 4 до 6 седмици не мога да се настроя и едвам се влача.

# 2 781
  • Португалия
  • Мнения: 4 153
Аз няма да имам проблем с което и време да изберат, аз страдам от самата смяна на времето. По 4 до 6 седмици не мога да се настроя и едвам се влача.
точно!
и аз така...
с когото и да съм говорила,и има против смяната- по същите причини
който не изпитва дискомфорт,не би ни повярвал

# 2 782
  • Мнения: 41 286
Есенната смяна е по-поносима, но пролетната е гадна.

# 2 783
  • Мнения: 721
Къде има такава информация (както някой беше писал в постовете по-горе), че до края на 2026 г. трябва да спре смяната на времето? Искрено се надявам да не се случи. За ширините на Европа най-разумен вариант си е смяната.  Нямам нищо против лятното време, но само за пролетно- летните месеци и ранната есен. Вече в края на октомври започва да ми тежи, а като се върне зимното ми е по-леко, въпреки по - ранното стъмняване. Затова при отпадане, по-леко бих понесла него. Но, каквото - такова. Не зависи от нас.

Скрит текст:
Между другото, ето как изглеждат периодите на полярна нощ през зимата и полярен ден през лятото в един от градовете, където се налюдават тези явления:

Това го слушах днес по немското радио. Има го отдавна в медиите и сега се повдига пак темата заради предстоящото. Не съм търсила източници на български, но може да преведете тази статия https://www.morgenpost.de/politik/article241995952/Neuer-Anlauf- … -abgeschafft.html

# 2 784
  • София
  • Мнения: 11 730
Есенната смяна е по-поносима, но пролетната е гадна.
И двете са ми гадни, искам  нормалното си време, нито по напред, нито по назад.

# 2 785
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
На телефона горе, до часовника за секунда ми се появи буква G, така както се появява, когато плащам на постерминал с телефона си. Но като плащам с телефона ми излиза от къде и за колко пари съм пазарувала. А това беше едно мигновено появяване и изчезване на G.
Притесних се да не ми крадат пари от картата, но засега поне не виждам такова нещо. Не смея да блокирам картата, защото съм направила резервация с нея и очаквам да се изтеглят пари от там.
Актуализациите ми не са автоматични и гледам, че гугъл уолет не е актуализиран скоро. Смених паролата на профила си, пише че е защитен.
Какво ще да е било това G?

# 2 786
  • Мнения: 6 312
Имаше тема за смяна на времето.Защо не продължите дискусията си там?Май не е актуална, тъкмо ще я актуализирате.Бонго със сигурност ще помогне за намирането ѝ 😁

# 2 787
  • Сф
  • Мнения: 4 773
И на мен ми писна 2 пъти годишно да скролвам чаршафи с искрено и лично за смяната на времето.

# 2 788
  • Мнения: 366
Здравейте,купих на дъщеря ми този часовник,но не намирам от къде се сверява дата и час?


# 2 789
  • Мнения: 12 205
Ако е смарт часовник, както пише на опаковката, трябва да инсталираш приложението на телефона, което е на съответния модел/марка, да ги свържеш и от там става синхронизация и съответно сверяване на часа.

Общи условия

Активация на акаунт