Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Януарска вещерска и спортна

  • 86 362
  • 2 652
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 700
За много години, хлъц 🤣.

Здраве, спокойствие и късмет на всички ни.

# 16
  • Мнения: 12 014
Честита 2024, обществото! Кло каза четвърта година завъртаме, пожелавам и петата да завъртим здрави и в пълен състав с все тегобите, радостите и манджите!

# 17
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
За много години, общество! Най-вече здрави да сме, останалото все ще се нареди.
Веселинкова, честита да си!
Ако има и други именици, да се споменава с добро името им!

# 18
  • Мнения: 497


Честита Нова година!
На всички желая здраве! ❤️

# 19
  • France
  • Мнения: 12 576
Айдеееее, ЧНГ и от мен. За мноооо години.
Да имате късмет, да сте щастливи и най-вече здрави. Цункам ви сичките по ред и по двете бузки.

# 20
  • Мнения: 12 014
Весе, със здраве да си носиш името! ❤️

# 21
  • София
  • Мнения: 13 700
Вярно бе, честито на именниците.
МН спи, кучето повръща, ама така е като му дадохме 100 неща.

# 22
  • Мнения: 4 239
Четвърта година...? Сякаш беше вчера разцеплението от другата тема...
Кло, шапка ти свалям! Как успя, бре момиче, толкова нови теми да пуснеш навреме и старателно подредени!? Специално наздраве за теб!
Наздраве на всички! Да имате мечти, които да се сбъднат с лекота през новата година! 🍀
Честито и на именяците!

Помните ли, че миналата година с голям кеф взех билети за концерта на Лепа Брена и Драгана Миркович, но с МН не можахме да отидем. Казвам ви, че много ме беше яд, защото някои от песните им са били "в десятката" на емоционалния ми живот. Е, Новата година по Нова телевизия започна с този концерт. Аз доволен! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 750
Честита нова година!
Да е спокойна и мирна, здраве и късмет да донесе,
Благодаря за темата.

# 24
  • Мнения: 8 785
ЧНГ и от мен!Здраве, любов,благоденствие във всеки дом желая!
   Трети, гледах концерта, голяма е Лепа!
Лягам си, Кате -пате кротко си смуче бибката и спи, кучешка и той се намърда в краката ми.
  Честито на именниците!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 740
ЧНГ! Да е здрава и спокойна.
Добро утро.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Добро утро и за много години!

Весе, честита да си!

# 27
  • Мнения: 2 170
Не, че се фукам, но в малките часове на новото утро се прибирах от най-великото парти на Балканите! Имахме вино, узо, воТка, вино,узо, воТкаа, вино,споменах ли Вотка???? Няколко счупени чаши, лично от мен, а музиката, ах, музиката! Дори се добрах до микрофона и изпях, знаменитата балада на Камелия и Сакис Кукос, с което хвърлих в див възторг, моите приятели елини... ох просто няма толкова удивителни и занимателни индивиди, вервайте ми! Компромати от епицентъра на събитието няма да показвам, защото съм си дала обещание да бъда по-обрана и скучна в електронната си самоличност. Сега имам нужда от литри шкембе чорба и алказалцер...НО, чорбата е мираж. Да би мирно седяло... не би Хомеовокс пило!!! Вместо да приемам перорално воТка, сега приемам препарати срещу умора на гласните връзки и си общувам с навалицата посреЦвом клавиатура и пръсти. Съветът на специалистите е да МЪЛЧА, а аз страдам от логорея и това е убийствено за мен! Зад розЕвите ми очила се търкалят пораженчески сълзи. ИСКАМ ДА КРЕЩЯ БЕЕЕЕЕ! НО МОГА САМО ДА ПОВИШАВАМ ШРИФТ ...
Дано не натоварвам настъпващата 2024 година с прекалено големи очаквания!
Въпреки всичко пристъпвам прага й с надежда за по - светли дни!
И специално за дамите - Честита Нова Година, момичета!
Бъдете щастливи!
Женското щастие е много странно нещо, то включва всички близки да са здрави, добре, наблизо, обгрижени и доволни, включва да е спокоен животът като цяло, че даже и икономиката и политиката относително стабилна, да има любов и споделеност в сърцето и достатъчно парички за да се вържат добре двата края . Женското щастие включва даже дреболии като - да няма опасни вируси, връхлитащи метеорити, растящи озонови дупки и болни котки по улиците.
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Веселинче, любима моя, честит имен ден! Heart

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 156
За много години! Да сте живи и здрави! Много щастие и късмет!
От баницата ми се паднаха пари и пътуване. 😆
Разходих кучо и пия кафе със зомбитата от сериала. Днес няма да готвя, ще ядем каквото има. Ако не ме домързи, ще се замъкна на кино следобяд. Забравила съм да си купя календар 😱

# 29
  • France
  • Мнения: 12 576
ДобрЮтро на раннобудниците. Да са честити именниците.

При нас биваше. Разядките и мезетата бяха ок, но пържолите и баницата бяха провал. Чак ми домъчня за хората, които ги готвиха. Настроението беше приятно. Само в един момент имаше някакво изнервяне и вдигане на децибели, но бързо затихна, дори не разбрах причината. Като цяло беше позитивно, но твърде уморително. Не съм сигурна, че бих повторила. Не и по този начин.

Общи условия

Активация на акаунт