Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Януарска вещерска и спортна

  • 86 362
  • 2 652
  •   2
Отговори
# 45
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
За много години, другарки ! Да е здрава, щастлива и благодатна Новата Година за всички ни!
Аз пък изкарах най-тъпата  Нова Година до сега.

Весе, жива и здрава да си и само с хубаво да се чува името ти!

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 12:05 от Кайсия

# 46
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 771
За много години и от мен. Нека тази година да се оплакваме по-малко от болести и други лоши неща, и късмета, здравето и финансите да са винаги с нас. Аз на 06.01 отново потеглям по пътищата на Германия. Тази година за първи път откакто почнах работа през декември 2020 съм си у нас.

Floren, пил съм Бейлис и много ми хареса. Не знам защо, но на мен много ми харесват дамските питиета.

И поздрави за именния ден на Veselina Ivanova.

# 47
  • София
  • Мнения: 18 704
Весе, честит имен ден.
Всичко хубаво, късмет и любов.

# 48
  • Мнения: 6 299
Здрава да си,Веселинкова! По-малко работа, повече едене,пиене и тия три неща 😁
Бива ми главата.Предвид колко изпихме със Скъпия 🫣.Само ненаспиването ме тормози,както обикновено.Камара палачинки направих, кафето отдавна изпих,а сега поливам обедния ритуал,с червеното вино 😁.Само свекъра липсва,че с него си правим мохабет по това време.

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Честит имен ден на празнуващите днес.
Моята кученка става на 10 години, поне по паспорт. Да ми е здравичка!
Няма сила на света да ме накара на 1 януари сутринта да правя палачинки. Изобщо да готвя на 1 януари. Остана ни баничка, малко мръвка и Снежанка, днес ще оцелеем. От утре пак започва въртележката.
Днес сме планували следобеден маратон с Берлин, спиноф на La casa de papel. Както каза моя племенник, не съм го гледал още, ама накрая Берлин умира Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 12:15 от Тарталета

# 50
  • Мнения: 7 243
Добрутру Head Band
Весинко, честит имен ден, да си жива и здрава! Kissing Heart

Преди малко се излюпих аз. Не беше зле снощи, очаквах да е по-зле Grinning По някое време към два часа се сдобихме с неочаквани гости - звъни се на вратата, отвън съсед, с който свекини са на “здравей-здрасти”. Прибрал се от гости, чул, че при нас се говори и дошъл с една чаша да честити новата година. Извикахме и жена му, настанихме ги, нашите гости се изнесоха един по един, свекитата заспаха и останахме ние с МУ. Човекът едва говори вече, но не му се тръгва Joy Накрая жена му успя да го подкара и си заминаха. Докато раздигаме и си легнем, стана пет часа.

И аз много харесвам шапката с козичките.

# 51
  • Мнения: 497
Честит имен ден на Веселинкова ! Да си жива и здрава !
Хубав и лежерен ден на всички ! Хубаво си изкарах и аз тази Нова година ,отдавна не беше се случвало . Пожелавам здраве ,здраве и пак здраве !

# 52
  • Мнения: 2 785
Веселинкова, честит имен ден! Всите хубавини да ти се стоварят  - здраве, щастие, любов, късмет, купони, работата да е лека, портмонето тежко...
Вчера се сетих за шапката с козите, но не посмях да ви я предложа да я сложим отново. Мен ме кефи.

# 53
  • Мнения: 5 707
Ре, свинска плешка с бира на слоу куук, картофено пюре, баница и баклава 🫡! Всичко се хареса и изяде без пюрето 😉

Беболина още спи 😇

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Нищо не ми подсказахте за подаръка ма юбилярката Thinking Има време, ама...
Утре сме на друга козичка и скъпа дружка на РД Simple Smile
Дойдохме до свеки да хапнем, че не сме Stuck Out Tongue Winking Eye  Ама за довечера ще тряя мисля нещо...и за утре на синкото.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 17:32 от mystic woman

# 55
  • София
  • Мнения: 9 552
Мисте, аз за подарък съвет не дадох, защото ме няма по тази част. Обикновено подарявам ваучер за книжарница или друг магазин. Ако знам какво би зарадвало рожденикът, купувам въпросната радост, в противен случай - ваучер.
При изписване в гугъл на "оригинални идеи за подърк" излизат доста предложения. Може някое от тях да ти даде идея.

# 56
  • Мнения: 6 470
Честита Нова Година 🥳

Всички ви искам здрави, нахилЯни, наспортени, готвещи, по- малко изнервени, обичани и обичащи 🤗

Мааалллее, голям купон стана сношка докъм сабалян 😁 Много весело, много танци...ся ближем рани 🤣 Възстановяваме 😄 Опасявам се, че от леглото няма станем днес..🤣
Шапката е тамън, точно на място сиЙ. Кло, благодаря за новата къщурка 🤗 Инвазията на козите предстои 👉

Весей, здраво да ти е името, гугутке 🤗

# 57
  • Мнения: 6 450
За много години, дами и господа. Здраве, здраве и пак здраве пожелавам на вас, нас и всички!

Мистик, на близък юбиляр - голям любител на пътешествията, подарихме дървена карта на света за стена. В Амазон се предлагат различни размери, десени и аксесоари към тях , аз взех пинчета с флаговете на държавите. Има и българска фирма - производител на такива неща, но не знам коя е, може да поровиш.
Личния ми юбиляр най-много се впечатли от вестника издаден в деня, в който е роден, както и от книгата - хроника за годината му на раждане. Билети за хубав концерт получи от близки приятели, също много хареса този подарък.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 13:40 от Mößbauer-Effekt

# 58
  • София
  • Мнения: 5 740
Мисти, ти си я знаеш приятелката какво харесва. Какъв е юбилеят? Обича ли бижута. Едно златно или оргинално сребърно бижу остава за спомен.

# 59
  • Мнения: 5 707
Мисти, и аз на бижу бих заложила! Ще остане за спомен!

Общи условия

Активация на акаунт