Любители на кучета - 139

  • 22 415
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 47
На кучето на съседа така му се поду. От мерак по разгонени и невъзможност да го удовлетвори. Скачаше и се клатеше на всичко живо.
Оправиха го с мазила и инжекции.

Благодаря за отговора, просто нашето куче никога не е имало такива мераци, не е бил разгонен или да се е качал на куче, играчка или друго

# 676
  • Мнения: 897
Някой дава ли храна Рефлекс? Вчера обикалях зоомагазините в търсене на котешката тоалетна, която ползвам/ нещо е изчезнала/ и ей така инцидентно реших да взема 1 кг Рефлекс за кастрирани за Съни. Още не съм й давала от нея ама се зачудих дали е хубава. Беше единствената в магазина за кастрирани.

# 677
  • Мнения: 11 371
patenceto_, и аз реших да сменям храната на Берга от Брит да минем на нещо друго. Бях решила да взема Рефлекс, защото galenaa (ако не се лъжа) я ползват и пишеше, че е доволна, но в магазина като отидох я нямаше и взех на Хилс, имаше доста добра промоция и купих 2 чувала по 15 кг.

# 678
  • Мнения: 168
Привет 🙂Роки си хапва Рефлекс.От доста време сме на нея, предпочита тази със сьомгата😁След кастрацията, изчакваме и ние ако трябва ще я сменяме.Видях, че имат за кастрирани кучета. Лошото, е че е един вид само. Ама каквото такова, и да не е на тази фирма гладен няма да остане 😁На Брит взимаме консерви от време на време, и тях много харесва 🙂

# 679
  • Мнения: 47
Споко. Пуснете му изследвания, но след спиране на антибиотиците. Огледаха ли добре да няма чуждо тяло като осил, треска?
Бебето беше с течаща и възпалена пишка. Трескичка уж беше. Оперираха го, но после пак се появи и се оказа, че е реакция към всякакви алергени. Мина с терапия. Ушите му също се възпаляваха от това.
А бихте ли ми препоръчали ветеринар във Варна?

# 680
  • Мнения: 168
Ние водим Рокото във Вита нова(Варна)Инцидентно и на други места сме го водили, но винаги се връщаме при тях 🙂Малко далеч ни идва, но и животното е спокойно и ние 🙂

# 681
  • Мнения: 2 455
Подредих ЛориТУ на пъзел.Това и е снимка от първата разходка...
Скрит текст:
Помощничка!    

# 682
  • Мнения: 787
Зарка си хапваше Reflex Active, ама вероятно заради високия процент протеини (32%) и мазнини (14%) пръцкаше брутално. Накрая не издържахме на вонята и върнах недоизядения чувал в зоомагазина, да черпи приятелката ми уличните кучаци.

Известно време храних с Bona Cibo, която също е турска, а сега съм й купила чувал Happy Dog, не съм го отворила още.

Отзиви за Happy Dog?

# 683
  • Варна
  • Мнения: 524
Да, нашите ядат Рефлекс от доста време вече. Доволни са, ядат телешката. Преди това бяха на Брит - пилешка, защото решихме, че от сьомгата разреждат "материала" /разбирате ме/. Обаче със сигурност от Брит предизвикваха "парников ефект" - не се стоеше от миризми покрай тях. Опитвахме други разни, по малко, но накрая докторът им се спря на Рефлекс. Сега, след стомашните им проблеми, бяхме решили да я сменяме, но проблемът май се оказа другаде и пак такава взехме.
Ние сме избрали доктор Жеков от клиника Преси Вет. Това е бившата клиника Ултра Вет, на която доктор Венци е починал от Ковид и нашият доктор, стажант при него, я е наследил. Много сме доволни, но то е като при всички други лекари - субективно усещане, доверие.

# 684
  • Мнения: 375
В началото хранихме Макс с Happy Dog, но го хвана вирус разтройство с повръщане и отказа да я яде. Добре му се отразяваше. Не е пръцкал от нея. Сета е на Hills и пръцка много, но и тя май му омръзна, че незнам какво да правя. Другата седмица свършва чувала и трябва да реша.

# 685
  • Мнения: 897
Благодаря за отзивите. Ще я пробваме с този 1 кг и ще видим. Ние проблеми с пръцкането нямаме, тя е навън ама като я вкарвам вътре или сме навън не усещам да пръцка. За сега проблем с яденето на нейния си изходен материал нямаме/дано и така да си остане/, но яде всичко друго. Сложих й едно пале да не спи на цимента, еми палето вече няма 1 дъска и всичко е в трески, трева, боклуци по улицата ужас. Мислех да си правя едни цветарници ама нещо взех да се разубеждавам, че таз ще ми изяде цветята. За градината сега ограда ще слагаме да не я съсипе.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 524
А, patence, нямате ли проблем с консистенцията на изхода? Защото проблемът при нашите, след дълъг размисъл на доктора им, беше, че май в това е проблемът. Съвсем спонтанно докторът попитал синът ми да не би да ядат трески и клечки. Всъщност, особено Рая, по цял ден мъкнат и дъвчат кори от дървата ни за горене. И няма как да премахнем проблема, защото се топлим на камина, и целогодишно има дърва по двора...Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 18:36 от galenaa

# 687
  • София/Перник
  • Мнения: 986
Приятели... ей така да споделя - Чарлито е най-щастлив, защото е у дома, с любимите си деца и мама... защото първите двама са дистанционно обучение... няма такава "простотия"! Това е такова осакатяване у децата, че думи нямам. Ми не само това, ами и госпожицата хванала въшки от уч-ще! 🤣🤣🤣 Питате ли ме как съм? Супер съм, купон на 6! Добре, че е Чарлитко! Ей. Кучета-спасители! Хайде от мен: нагушкайте и почешкайте коремчета, ушички и всичко, което можете по кучаците, и стискайте палци от понеделник да нямаме ДО. Амин!
Уф, оплаках се. Обичаме ви! ❤❤❤❤❤

# 688
  • под тепетата
  • Мнения: 9 336
Поздрави на Чарлитко и компания! Още си спомням една Коледа, която прекарахме с дъщерите с тюрбани на главите. Едната беше донесла за подарък въшки и се бяхме намазали с лечебната смес с газ. И трите с дълги коси! Представям си, ако и кучо хване тия буби какво чудо щеше да е Rage

# 689
  • Някъде там
  • Мнения: 4 835
  Тази сутрин не само малката ми дъщеря се радва на новото си сглобено лего, голям интерес проявява и Макс Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт