Февруарчета 2024 - Тема 9

  • 21 387
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 474
Пускам нова тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1619616.msg47453697#msg47453697
че да не изпуснем нещата пак Simple Smile ToniShu, благодаря отново Relaxed

# 736
  • Мнения: 27
Здравейте! Има ли някоя мама при д-р Тончев с нисък феритин и вливка с Феринджект. Интересува ме за колко време става вливката и нужен ли е прием в отделение. Следя се при него в Света София. Изобщо всякаква информация ще ми бъде полезна..

# 737
  • Мнения: 220
Проверката за разкритие не беше ли неприятна ?
Момичета идвам да Ви разваля приказката за датите 😅 изстрелвам бърз съвет към тези които още не са си гласили чантите за болницата- нагласете си ги! Днес за пръв път ходих на запис на тонове и успях да стресна доктора с контракции на 6 минутки. Викам му, че аз съм си с тея контракции ехе от четвърти месец, той се чумери насреща, не му харесвали. Та след кратки размисли и страсти, ме приеха в болницата за задържане. Слава богу нямам разкритие (между другото изобщо не боля проверката, както аз се бях настроила) и след вливането на една система  контракциите спряха. Доктора изрази мнение, че всичко ще е наред и ще устискам още две седмици.
Но добре че чантата ми беше готова, че ако трябваше сега да я събирам или ММ да го прави, щяхме да се видим в чудо.

# 738
  • София
  • Мнения: 8 564
Пишете в новата тема!!!

Общи условия

Активация на акаунт