Февруарчета 2024 - Тема 9

  • 21 719
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Water виж аз с първото дете сънувах датата на раждането , сънувах как отивам при Вецев и той ми казва «Ще раждаш на 7 ми , трябва ба родиш по рано » на другия ден станах , отидох на преглед и той ми каза дума по дума точно същото нещо.
Сега , имах час при нумеролог , Деня преди срещата с нумеролог сънувах датата че нумеролога ще ми каже нея. И да той ми каза точно нея 😀
Така че нямкм грам съмнения в това че това е правилната дата и че нумеролога е направил правилния избор зашото се припокрива с моя сън. Как то и избора на Вецев с предното дете

# 721
  • Мнения: 1 324
И аз точно за 7-ми си мисля. Мислех, че днес докторът ще ме накара да определим дата и докато пътувахме към болницата, пред нас имаше една кола, в чиито номер се загледах и ми се наби в очите. Сборът от цифрите беше  7 и някак си си казах, това ще е. 😂 И друг път ми се случва да почна да пресмятам наум някой номер на кола, който просто мозъкът ми си е избрал виждайки го.
Ще ви споделя една история с раждането на първото ми дете. В същата година и същия месец, в който забременях с него(случайно и непланирано), си купихме нова кола. Тя си беше регистрирана и не сме сменяли номера.  Горе долу 2 седмици сме я взели преди да забременея. Номерът на колата беше 2408. На 24.08 се роди и синът ни 2 месеца преди термин. И това го установихме сигурно половин година след раждането му. Все се чудех защо ми е познат и толкова “близък” този номер, докато един ден не се плеснах по челото. 😂

# 722
  • Мнения: 3 640
Кога си родена, че си рибка?
Аз съм на 20.02, първа рибка съм и само не исках бебето да е тогава. 😀 И на 14.02 не искам, че цял живот ще го бъзикат ще е роден на този тъп "празник" на любовта. 🤣

# 723
  • Мнения: 1 324
Кога си родена, че си рибка?
Аз съм на 20.02, първа рибка съм и само не исках бебето да е тогава. 😀 И на 14.02 не искам, че цял живот ще го бъзикат ще е роден на този тъп "празник" на любовта. 🤣

Аз съм на 18.03. И мъжът ми е риба, роден е на 07.03. Можеше и бебето да е риба, но за мъж по-добре не. 😃 Иначе докторът се пошегува с мен да раждаме на 14.02, но и аз не искам като теб, поради същата причина. И сега трябва трябва да избираме между 07.02-до 12,13,14.

# 724
  • Мнения: 20
Какви лекарства приемахте за остра болка в гърло - Инфлуцид…? Нищооо не ми помага от домашните рецепти със сода, мед и тн. Цяла бременност се опазих и сега точно на финалната права се подредих.

# 725
  • Мнения: 1 984
Аз, ако правя консултация с нумеролог/астролог, би било за да каже кога е най- благоприятно за бебе и "най - здравословно" за мама.
Иначе съм си харесала дата, по усет Sweat Smile Но като цяло не вярвам да ми дадат избор, който да я включва. Малко е ранна сякаш.
И за мен е малко странно това, че аз трябва да реша, но в крайна сметка както го усетя на момента ще бъде.

# 726
  • София
  • Мнения: 8 579
Анастасия, баща ми е роден на 20.02 и няма толкова благ човек като него просто Simple Smile
water nymph, щом това е в което вярваш, вече песента е съвсем друга Simple Smile Консултирай си се с когото на теб ти е комфортно и изберете най-чудната дата! За мен 7 е щастливо число, но аз едва ли съм релевантна, след като не споделяме еднакви разбирания Simple Smile Всичко ще е наред - щом теб питат, така е трябвало да бъде и ти си човекът, който да избере най-добрата дата!

За гърло ми беше изписан Апипро манго и имаше няккаъв ефект, за разлика от Тантум верде-то. Но аз бях с ковид и общо-взето нищо не помогна, докато просто не преборих вируса.

# 727
  • Мнения: 1 007
Какви лекарства приемахте за остра болка в гърло - Инфлуцид…? Нищооо не ми помага от домашните рецепти със сода, мед и тн. Цяла бременност се опазих и сега точно на финалната права се подредих.

Може да пръскаш Тантум Верде

# 728
  • Мнения: X
нумеролога бром датите , и как те се съчетават в събраност заедно , примерно на мен ми каза че всички актьори и певици ( масово де не баш всички ) са родени на нумерологично число 1 , примерно за момче сбора е един за момиче друг. Отделно той гледа примерно нашите сборове какви са , и какво дете би било по подходящо под нашите цифри. Аз например избра дата в която според него децата ще са си подкрепа един за друг което ща мен е доста важно умирайки някога те да са си партия , евентуално разбирасе Simple Smile
Но например понеже е и астролог знае кое кога що , да речем змията приключва на 20.01 и почва дракона, и за наща комбинация дракона е по приятее от змията.
На мен например ми каза че здравословната астрология при мен показва един много съществен проблем и той е проблеми с червата на нервна почва ( помните нали за ПА то ща което си говорихме ) това аз не съм му го споменала бтв , сам ми го каза.
И реално много хора виждат само зодим типо водолей , риби , стрелци но реално е важно и в коя година си роден защото аз съм козел стрелец 🤣което ме прави по упорита от всякога , майка ми и баща ми са риби с 1 година разлика тя на 13 той на 11 март и няма такива различни риби просто нищо общо едно с друго

# 729
  • Мнения: 4
Здравейте, при кой нумеролог правихте консултацията.
И аз тази или другата седмица трябва да реша дата за секциото и ми се иска да се консултирам с астролог или нумеролог.

# 730
  • Мнения: 198
Аз също ще избера дата, която усещам с душа и сърце. Мисля, че по-правилен инстикт или усет от този на майката към детето си няма. Дори избора на дата ако си я дочака го смятам за съдба, а не за направен от просто някакъв избор на число, но и аз имам свръхчувствителен усет и интуиция хаха

# 731
  • Мнения: X
Аз дълбоко вярвам в астрологията , не веднъж в живота ми съм имала разни пророчески сънища или пък съм предвтждала неща. Човек с доста отворено подсъзнание и връзка с космоса ( сега някой се смее тихично и клати пръст около главата ) но това нее за всеки като цяо не всички го разбират Simple Smile Аз съм на ти , ето че сега сънувах датата която и нумеролога каза . Това е достатъчно подтвърждение за мен .Живи и здрави само да донося до тогава де 😀

# 732
  • Мнения: 481
Аз така сънувах името на бебето още преди няколко години,явно Вселената ми е давала знак,че ще имам още едно момиче Simple Smile

# 733
  • Мнения: 224
Аз така сънувах името на бебето още преди няколко години,явно Вселената ми е давала знак,че ще имам още едно момиче Simple Smile

И аз сънувах името на г-цата преди 2г 😳
Та въобще не сме имали колебания.
Знам също, че ще дойде и 2ро... 🙄

# 734
  • Мнения: 339
Момичета идвам да Ви разваля приказката за датите 😅 изстрелвам бърз съвет към тези които още не са си гласили чантите за болницата- нагласете си ги! Днес за пръв път ходих на запис на тонове и успях да стресна доктора с контракции на 6 минутки. Викам му, че аз съм си с тея контракции ехе от четвърти месец, той се чумери насреща, не му харесвали. Та след кратки размисли и страсти, ме приеха в болницата за задържане. Слава богу нямам разкритие (между другото изобщо не боля проверката, както аз се бях настроила) и след вливането на една система  контракциите спряха. Доктора изрази мнение, че всичко ще е наред и ще устискам още две седмици.
Но добре че чантата ми беше готова, че ако трябваше сега да я събирам или ММ да го прави, щяхме да се видим в чудо.

Общи условия

Активация на акаунт