Февруарчета 2024 - Тема 9

  • 21 410
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
аз с предната бременност просто едвам се движех и охках но нямах такава хронична умора защото сега имам едно цял ден виещо чаве 😀

# 16
  • Мнения: 535
Факторът Тодлър у дома определено допринася за умората 😄 Годините също  - кой каквото ще да ми говори. Едно е да си бременна на 25г, друго е на 34г примерно.  Вчера на гости ни бяха приятели от София, които ми обясняваха колко сладка съм била така пухкава в лицето. Знам, че с хубаво го казаха, но на мен ми стана тъпо. Бая съм се окръглила последните седмици, макар и да не съм качила повече килограми.

# 17
  • Мнения: X
как ще ти кажат такова нещо бе 🤣тия луди ли са . Мале за бой са

# 18
  • Мнения: 122
И на мен ми казаха колко ми било отивало с бузи... А аз толкова да не се харесвам с такова кръгло като питка лице.🤣

# 19
  • Мнения: 1 005
Аз пък съм точно обратното. В лицето имам чувството, че съм като изпита... освен това имам тъмни кръгове под очите, а си спя като пич по 10 часа 😂
Please don't hate me 😂

# 20
  • София
  • Мнения: 474
ToniShu, благодаря за темичката ☺️
За спането - и аз не спя от доста време вече....наваксвам някой друг час през деня. Умората е на лице от два месеца вече, сякаш рязко ми падат батериите. От последния път на преглед си меря кръвното, че беше леко високо и с учудване поддържам 115/70, което за мен си е много - винаги съм била с ниско кръвно, но все пак не е болка за умиране. Пулса ми варира - 70...80...90. Задух имам, но днес забелязах, че сякаш дишам по-спокойно и заглеждайки се в огледалото виждам как корема започва да пада надолу 😳 а съм 34+6г.с. Струва ми се рано, ама нямам думата. Утре съм за първи път на тонове и после при моето си АГ да ги разчете и ще й споделя.
За коментарите за това, че сме пухкави и бузести...аз ги приемам с насмешка...важно е на бебето да му е ок, а пък кой какво казал....все тая.

# 21
  • Мнения: 125
KrissSsstina олее не остана 😍😍Дето се вика след 2седмици си в очакване 😌

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 20:49 от Йонс

# 22
  • Мнения: 53
Охх, момичета малко ни остана .. и аз съм така със съня,ако спя, спя 2-3 ч. най-много 4 като си легна, а докато заспа такова наместване няма.. задух, кашлицаа, запушен нос вече може би 2месец,че и повече .. киселините даже не ги споменавам, че се появяват точно посред нощ на сладкия сън😅

# 23
  • Мнения: 514
Факторът Тодлър у дома определено допринася за умората 😄 Годините също  - кой каквото ще да ми говори. Едно е да си бременна на 25г, друго е на 34г примерно.  Вчера на гости ни бяха приятели от София, които ми обясняваха колко сладка съм била така пухкава в лицето. Знам, че с хубаво го казаха, но на мен ми стана тъпо. Бая съм се окръглила последните седмици, макар и да не съм качила повече килограми.

Ох, много мразя такива коментари и аз. Качила съм си нормално килограми, но като се видя на снимки една такава пухкава в лице и с този голям корем, изобщо не се харесвам, въпреки че повечето хора около мен ми казват, че съм много добре. Само на снимките от фотосесията се харесвам. Свекърва ми още в 6-ти месец уж на шега ми каза: “о, вече си дебеланка”, направо щях да полудея, а като си гледам снимки от този период съм била като фиданка. Та вярно е, че трябва да приемаме промените във външния вид, но просто и мен такива коментари много ме изкарват от кожата.

# 24
  • Мнения: 1 005
Хората са много несъобразителни... аз в 6я месец се видях с един познат, но като цяло бях доста фит, в това число и на корем, но все пак се виждаше и той ми вика: "ама много ти е малък корема, сигурна ли си, че всичко е наред?"
....

# 25
  • Мнения: 3 640
А на мене майка ми ми прави път като за петима като мина покрай нея. И се ми повтаря, че коремът ми е дебел.
Аз с нея изобщо не се разбирам. Колкото и грубо да звучи, тя е невъзможно токсична. Няма да влизам в подробности, но повярвайте, има защо да го пиша и мисля.

Дали ме дразни?! Да, но не и повече от "Ще видиш като родиш", "Това няма да стане точно така" и т.н.

# 26
  • Мнения: 1 005
Като ти е голям корема - много си дебела. Като е малък - значи нещо ти има.
Няма угодия за хорската простотия и това си е.

# 27
  • Мнения: 514
Именно. Осъзнах, че както и да изглеждаш все ще се намери някой да ти каже нещо несъобразително. Явно изводът е, че не трябва да се впрягаме толкова.

# 28
  • Мнения: 3 640
Моят наистина е голям. Той е изцяло напред. В гръб не ми личи, настрани изобщо не е разширен, но е много напред и изглежда огромен.
И още 4 месец имах обратната ситуация на твоята. Колежка ме пита дали не съм болна от гигантизъм, че ми е толкова голям корема. И после пита дали пък бебето не е със синдром.. Представи си просто колко са прости!

# 29
  • Мнения: 1 005
Хахаха, аз ако бях, щях да я питам да не би тя да е със синдром 🤣🤣 те затова хората не смеят много да ме закачат за някакви неща 🤣

Общи условия

Активация на акаунт