НАБОР 2004 - студенти - втора тема

  • 49 999
  • 518
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 607
И нашия с превързана ръка, от невнимание я притиска /много силно/ на преса. В петък, той сам, обажда се и вика не могада я измъкна /ръката/, щях да припадна аз в София, той в нас, как съм се почуствала не мога да опиша. Няма счупено, но тъканта е премазана на сгъвката на палеца. Сега има огромен оток и е безчувствен пръста. Като чудо няма отворена рана.

Иначе и аз така, най-малката опитвах да я лекувам като батковците. Е, не стана. В резултат и доста по - склонна към тежки хреми и кашлица, както и алергии.

Имам чувството, че от 21 г. нямам една нормална нощ да съм спала цялата без да мръдна. Все някой, нещо, някъде.

# 496
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Ох, като сте отворили негативните новини…, та и у наше село имаше такива. Имахме опит за влизане с взлом вкъщи. Наборката сама с приятелка, която уж да й пази страх. Аз, баба й и брат й - на село, че трябваше да пътуваме по спешност за три дни. Тя нямаше как да дойде. И в 0:30 почвам да получавам паникьосано есемеси един след друг: някой рови във вратата, опитва да я отвори, стърже, тропа, чуват се стъпки и тихи гласове около вратата… Те, насрали гащите и се заключили в банята. Звъннали на 112, дежурната не ги взела насериозно, казала да звъннат пак, ако някой успее да влезе. А ние на 300 км от София. Звъня аз на съседи и ги вдигам на ура да слязат, звъня и на 112 (този път приемат обаждането и пращат екип). В крайна сметка не бяха успели да влязат, но девойките не са спали от страх. А предния ден ни изчезна едната връзка ключове от входната врата (те са две врати взъщност) и по спешност сменяхме ключалки. Според полицаите не са изгубени, а откраднати (в момента блокът е разграден двор покрай два тежки ремонта и влизат едни мътни). По ключалката се виждаха следи. Та имахме и ние екшън, слава Богу с щастлив край. Същата нощ звъня на баща й, не вдига тел. Не само не вдига, но до този момент не е върнал обаждане, за да попита поне защо аджеба съм звъняла по малките часове 5 или 6 пъти.

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Лелее, Лулу, косата ми настръхна докато те четох. Представих си момичетата, но още по-ясно си представих теб, тревогата, безсилието да си там и да помогнеш. Важното е, че се е  разминало само с уплах.
А за бащата - явно там нещата са приключили окончателно и безвъзвратно дори и с децата, което е жалко...

# 498
  • София
  • Мнения: 9 861
Много неприятно,Лулу, голям стрес за всички ви.
Аз нали пролетно - летния сезон съм сама на село с детето вече няколко години,  мъжът ми си идва само почивните дни, къщата ни е на последна улица,зад нас гора. Смела го играя, засега не ме е страх, но буквално първата седмица като взехме къщата сложихме СОТ. Включвам си го вечер да ми пази страха.

Първата година в университета при наборката е към края си, до 15 май ще е приключила с изпитите , надявам се успешно .
На някакво журналистическо събитие организирано от университета беше спечелила от....тя му казва гивауей, аз си му викам томбола😁, та спечелила ваучер за самолетни билети от Райънеър за 200 евро.
И без това се организираха с приятели за Барселона, дойде и идеално. Да е живот и здраве, след изпитите отиват за пет дни.
С общежитието за догодина също нещата се оправиха, имаше вероятност да се наложи съквартирантката ѝ да излиза на квартира, а те искат пак да са си заедно ,защото се разбират добре и макар и да не станаха някакви близки  приятелки през годината , им е спокойно да са си двете. Но за щастие нещата се подредиха, ще бъдат в същата стая заедно.
Та ми олекна, че като знам какви случки със съквартиранти има....

Последна редакция: вт, 16 апр 2024, 14:16 от Валенцето

# 499
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Вале, супер награда, ще й остави спомен. Hug

Бе на мен сякаш интуицията ми подсказваше да сменим ключалките максимално бързо. Понеже сме и на първия етаж. И цялата върволица от малкото село, наречено блок се изнизва покрай нас. Добре, че се разминаха само с уплах. Същата нощ разбили и една от колите на съседите - това полицаите пък го откриха.

# 500
  • Варна
  • Мнения: 2 074
Лулу, и вашите премеждия не са малко! Добре, че само стрес е било и не успял да влезе крадецът.
Санака , честит професионален празник! Както и на бъдещите ни юристи!

# 501
  • София
  • Мнения: 660
Подкрепям с две ръце мнението "Да сме живи и здрави" и че няма нужда от много сериозни здравни и други премеждия, за да осъзнаем, че 7 клас не е краят на света. Искрено пожелавам на 7-класните мами "по-малко нерви".
А малките деца като че ли се "поучават" от големите в движение. За това се справят сякаш по-лесно с нещата.

# 502
  • Мнения: 52
Здравейте, някой може ли да ми каже коя е групата за набор 2005, защото започнаха вече предварителните изпити за кандидат студентите? Благодаря.

# 503
  • София
  • Мнения: 6 561
А пък Слънчевата току що така се беше заплеснала по набора на Т1, че ‘ич не ме отрази! Sunglasses
Похвалвам се с едно нидерландче дома за следващите 3 дни. Малко, ама от сърце! Heart

# 504
  • София
  • Мнения: 12 018
Здравейте, някой може ли да ми каже коя е групата за набор 2005, защото започнаха вече предварителните изпити за кандидат студентите? Благодаря.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1648202

# 505
  • София
  • Мнения: 7 063
А пък Слънчевата току що така се беше заплеснала по набора на Т1, че ‘ич не ме отрази! Sunglasses
Похвалвам се с едно нидерландче дома за следващите 3 дни. Малко, ама от сърце! Heart
Ахахаха, bibi, що не се обади? 🤩😘
Така е, похвалвам се и аз с нидерладче за една седмица. Бях заплесната по него, приятелчето му и в очакване на гаджето, което закъсня и всъщност посрещнахме всички нея. 😂😂

# 506
  • София
  • Мнения: 6 561
Казах: Добър ден! Добъъър дееен!
Ама тц. 
На стълбите се разминахме.

# 507
  • София
  • Мнения: 7 063
😂
Биби, ако се случи друг път, кажи "Слънчева, добъъър дееннн!" 😂
Съжалявам! Щях да се радвам да се видим, макар и за кратко!

# 508
  • Мнения: 52

sanaka
Много благодаря!

# 509
  • София
  • Мнения: 6 561
😂
Биби, ако се случи друг път, кажи "Слънчева, добъъър дееннн!" 😂
Съжалявам! Щях да се радвам да се видим, макар и за кратко!
Добре, че се прекръсти от Облачна на Слънчева, че ако трябваше Облачна да кажа... Laughing
А моята ме дърпа за ръкава: Познаваме ли ги ? Ние познаваме ли ги? Защо врещиш !? Joy

Общи условия

Активация на акаунт