Любители на котки - Тема 190

  • 28 141
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 646
И аз с Котка Grinning Два месеца вече не можем да се спогодим за име.
Мъж е, де...но все котката, Коткаааа! Си му викаме, та вероятно ще е Котка Laughing

Трябва да му запиша час за първата ваксина, казаха като мине 1кг и май отдав а го задмина Sweat Smile Но толкова задачи имам, особено този месец, че за нищо нямам време.

# 31
  • Мнения: 4 312
Котка е разкош!❤️

# 32
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Почти 1 година не съм писал в темата.
Беше ми малко болна тема да пиша за котки, бях се разделил не с едно а с две прекрасни създания.
Мишо и Здравко.

Все още обаче имам Рена, Карина и Илиян.

Една снимка на Рена, точно тук изглежда все едно доста често е била на коледна трапеза


Със своите 8 килограма е най-дебелото сладко нещо което имам 😂.


Преди много време се бях оплакал от ветеринар който така кастрира Илиян, че единия тестис остана вътре и той беше много агресивен заради хормонални проблеми. След втора операция за премахването на втория тестис и много дълъг период от време на адаптация, това направо е друго коте. Съвсем по-любвеобилен и търсещ постоянно внимание, но САМО от хора които вижда всекидневно. Бях писал, че скача към непознати да хапе и дере, още е така, но до някъде ми харесва този питбулски нрав.

# 33
  • Мнения: 846
Хора, помощ!
Моят мъж сега е категоричен, че иска да прибере едно коте, което отглежда на работа.
Котето е около 6м., и ще мине през ВЕТ.
Може ли да ми кажете какво трябва да настояваме като тестове и каквито и да е други процедури, просто, за да сме сигурни, че котето е здраво?

Ето я шушулката, страшно мило и гушливо бебе е!
ПП: Снощи почти се зарекох, че няма да вземем друго писе, но явно съдбата е решила друго...

# 34
  • София
  • Мнения: 13 149

Със своите 8 килограма е най-дебелото сладко нещо което имам 😂.
Ама изобщо не ѝ личат килограмите! Heart Явно е доста едра котка.

Радвам се, че Илиян се е успокоил!

Добре дошъл на прекрасния Котка! Heart

На Мъри пожелавам леко пътуване и бързо сприятеляване с другите космати членове на семейството! Hug

Всички снимки са чудесни! Animal Cat

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 23:24 от Таня67

# 35
  • Мнения: 4 212
Ето го Тобчо и бонус към него Манди 😂. Рядко са така 🤭. Може щото са дете и майка🤷.
Бебето е на предните снимки.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Съботен поздрав и от Тео.
Мижав интерес към коледни украси засега.
Обаче огъня го омагьоса и не знам как ще я караме.

# 37
  • Мнения: 764
Да ви покажа котешките деца Simple Smile Сивият е мъж на 5 години, трицветката е женска на 11. Сравнително добре се разбират, без много кютек, но и без гушкане. Имена нямат, по-скоро имат безброй такива Simple Smile



# 38
  • Мнения: 399
Ехааа ...
Не вярвах че е възможно да получа истински коледен подарък. Аз съм човек който е свикнал с малко и нищо не ми трябва - и материално и духовно. Оправям се как мога. Докосват ме само дребни уж жестове - човещина, добра дума, разбиране, подкрепа.
Няма проблем ми подари най - истинския подарък. Не познавам потребителката но съм запомнила че има няколко котки във Варна а Мъри е софиянче. Явно жената снове между двата града. Не ми е работа да знам.
Но все съм си мечтала Мъри да й е в постоянния дом и да спи върху нея.
Сега ще имам половин коледен подарък ама истински - от тия дето докосват сърцето.


Няма проблем, ти във Варна какви котки имаш - пол, кастрация, години? В апартамент или къща си? Може ли снимки на варненците и обозначения кой кой е? Тук пишат хора много различни но обичащи котките. Дават мнения от изживян опит. Не като да отидеш на доктор и той да гледа да ти вземе парите. Тука се пише от изживяно, личен опит.

Ще ни дадеш снимки от събирането, нали?
Това ще ми е най - скъпия коледен подарък щото докосва сърцето.




Моментни снимки:



# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Наш Маслин утре е на док, има рана на тумбака, почти под мишницата. Храни се, пие вода, раната е може би на два дни. Той е черен и където се е близал става лъскаво петно, та затова не се загледах много вчера. Сега обаче като ги храних го загледах и се оказа рана.
Та стиснете по една лапа утре да не е нещо сериозно. На ветовете разчитам на 1000%, но си ми е тревога когато някой от домашния зоопарк (и куче имаме) не е ок.

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 21:33 от Мира Иванова

# 40
  • Мнения: 2 024
Нашият Майки се възстанови от кастрацията и уж очакваме да се поукроти, ама точно обратно- той стана по-щур и отпреди 🤣. ММ преди 2 дни го намерил вечерта на климатика. Научи се по плота да се разхожда и това малко не ми се нрави, но дано му отмине това желание.

# 41
  • Мнения: 631
 
Буда не пропуска какво се готви.

Марси:"Мамо, не бях аз"

# 42
  • София
  • Мнения: 6 076
Много се радвам за Мъри! Чудесни новини! Успех с пътешествието и събирането! Heart

Данък от нас:

# 43
  • София
  • Мнения: 3 479
NoProblems, така се радвам да ви видя! 🤗😻
И да прочета хубавите новини!
Ти май си решила да прекараш една наистина весела Коледа! 🤣 Ще споделиш после, нали?

Страхотни снимки! Страхотни красоти! ❤️
Мира Иванова, стискаме палци и лапички за Маслин!
А тази прелест Късметка не си я показвала мнооого отдавна. Давай я да ѝ се порадваме!
И за Мая съм се затъжила... Джастееее

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 23:34 от AnyHr

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 108
AnyHr, благодаря за подкрепата за Маслин ❤️ Той е голямото перде от тримата, не обича да го гушкаме, идва да се гали много рядко, спи върху Лара (кучето в прайда) и обича само един конкретен начин на милувка докато яде, малко като бизон захожда да го погалим, но ние си го знаем Simple Smile. Не е хулиган като Сивчо, не се катери никъде и се чудя каква е тази рана.
Късметка ето я, все такава бухнала, но поотслабна на кг. защото сменихме храната, без да личи визуално Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт