Препоръчайте добър имплантолог в София

  • 1 915
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!

Някой би ли ми препоръчал добър имплантолог в София?
Става въпрос за зъбни импланти горна и долна челюст.  

Благодаря предварително!  Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 00:14 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 16 197
Здравейте!

Някой би ли ми препоръчал добър имплантолог в София?
Става въпрос за зъбни импланти горна и долна челюст. 

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  Simple Smile
Моите са правени изцяло в ЕО Дент, преди повече от 10 години. Цялата фамилия сме им клиенти.

# 2
  • Мнения: 18
Здравейте!

Някой би ли ми препоръчал добър имплантолог в София?
Става въпрос за зъбни импланти горна и долна челюст.  

Благодаря предварително!  Simple Smile
Д-р Деян Найденов ЕО Дент , с изключителна прецизност и лекота работи докато се усетя сложи импланта и със сестрата започнаха да шият .Никакви реакции след това .В момента имат отстъпки от цените на имплантите запишете една консултация в клиниката на бул.Черни връх всичко ще ви обяснят до най -малката подробност .

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте!

Някой би ли ми препоръчал добър имплантолог в София?
Става въпрос за зъбни импланти горна и долна челюст.  

Благодаря предварително!  Simple Smile

Здравейте! Дълго време търсех информация за поставяне на зъбни базални импланти, подходящи за моя случай - поставяне на импланти на горна и долна челюст. Преди няколко месеца попаднах на пост на Nesti - потребител във форума, който беше споделил свой личен опит за имплантиране на базални импланти. При него имплантите са поставени през 2015г. В поста си той беше изключително изчерпателен и беше оставил телефонен номер, на който желаещи да получат повече информация да могат да се свържат с него. След телефонния разговор, който проведох с Nesti, взех категорично решение да се доверя на лекаря, който беше поставил неговите импланти. Доктор Александър Лазаров! И така, през месец май 2023г. запазих час за консултация с д-р Лазаров. На консултацията ми беше направен обстоен преглед, панорамна снимка и ми беше определен час за процедура по поставяне на импланти за средата на месец септември 2023г. (първият възможен ден и час). За мое съжаление, не успях да ползвам записания ден и час, поради неотложен ангажимент и ми беше даден друга възможност - краят на месец октомври 2023г. В 13:30ч. бях в кабинета, където след направена венозна седация от лекар-анестезиолог и локална упойка е започнала процедурата по премахване на останалите корени на зъби и поставяне на базални импланти. Под влияние на направената седация не съм усетила никаква болка при проведената интервенция, а към настоящия момент не са останали никакви спомени за това. Интервенцията е продължила около 3 часа, след което с придружител се прибрах в къщи. Не съм имала болка в нито един момент след поставяне на имплантите. След като се прибрах в къщи, поставях лед, на което може би се дължи липсата на оток. Приемах и антибиотик, който ми беше предписан от лекаря. На следващия ден (вторник) почивах и в сряда след обяд отново бях в кабинета за процедура по изпилване на поставените импланти, която беше проведена след поставяне на локална упойка. В четвъртък след обяд направиха  проба, изпратиха керамиката в лабораторията за завършване и в същия ден вечерта си тръгнах от кабинета с холивудска усмивка. Simple Smile След 7 дни бях на първия контролен преглед. През първите 2 седмици се хранех с щадяща храна, предимно крем супи. Към настоящия момент вече се храня нормално с всичко, което харесвам и за което преди не можех да си помисля да консумирам. Следващият преглед е след 2 месеца и така 1,5 година, когато, ще можем да бъдем сигурни в успеха. Всичко това споделям, за да дам кураж на хора, които имат необходимост от този тип лечение. За мен това е "предай нататък". Simple Smile
Оставям снимка на резултата след проведената интервенция.

# 4
  • Мнения: 8 806
Честито. А как я правят холивудската усмивка? На колко импланти се държи?

# 5
  • Мнения: 51
Здравейте, майка ми имаше онкологично заболяване преди години, засега всичко е наред. Налага се да направи импланти и на двете челюсти-всички зъби, и затова ви моля за мнение за проверен имплантолог в София, не искаме да поемаме никакви рискове, доколкото е възможно, пие лекарства за сърце, кръвно и т.н.
Поздрави

# 6
  • Мнения: 3 488
Базални импланти са забранени в САЩ, Канада и по-голямата част от Европа…

Общи условия

Активация на акаунт