Препоръчайте астролог - 5 тема

  • 10 880
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 262
При малко отклонение в часа /няколко минути/ астрологът прави ректификация по свое усмотрение.
Зависи дали работи с по-чувствителни методи за натален анализ и прогностика.
Колкото по-чувствителен е методът, точкова по-точен час изисква.

# 136
  • Мнения: 34
Кой е астролога, моля ?
Следя един колега  – човек с изключителни познания по древна астрология и метафизика.
В канала му има 99 последователи – на фона на по 10-15 хиляди в каналите на новоизлюпени астропсихолози и астропсихоложки, които бълват клиширан и повърхностен контент и зарибяват с общи приказки хора с ниско ниво на осведоменост. Но това е положението.
Погледнах в страницата на астролога и канала колко лайка има. Срам! В канала около 200 преглеждания но 13 лайка.
Българина е неблагодарен, той гледа, чете, може би се възползва от материалите му, но не благодари. Това говори за възпитанието на тези които са се информирали от материалите, които е споделил, при това напълно безплатно.  Извода е , че нивото на интересуващите се от астрология  в нашата страна е такова-неблагодарно. Но в посредствени видеа, където се говори предимно за зодии и коя планета къде се намира, или пък за ретроградния Меркурий:yum: има безброй лайкове и сърчица.

# 137
  • Мнения: 3 262
Кой е астролога, моля ?

С псевдоним Загата (Zagata) е известен, Александър Андреев от Русе.

Имайте предвид обаче, че графикът му за консултации е много натоварен – оттук нататък, ако желаете консултация, ще си чакате реда за октомври най-вероятно.

# 138
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Здравейте, бих искала да направя хороскоп на дъщеря ми, която е на 15г.
Бихте ли ми дали прпоръка за човек, но по възможност да не чакам до октомври.
Благодаря!

Последна редакция: пн, 15 апр 2024, 16:23 от koon

# 139
  • Мнения: 3 262
Изберете си някой астролог от препоръчваните в темата.
При мен за детски хороскоп също повече се чака, тъй като работя приоритетно с проблемни казуси и прогнози за възрастни клиенти. И само когато остане време.

Общи условия

Активация на акаунт