Препоръчайте астролог - 5 тема

  • 11 479
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Aз си чакам хороскопа си от Загата до края на месеца.

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Aз си чакам хороскопа си от Загата до края на месеца.
Моля, когато го получиш, да пишеш тук как си го почувствала, да споделиш каквото прецениш! ❤️

# 122
  • Мнения: 38
Аз също бих желала да направя консултация със Загата, но понеже до сега съм правила консултации само с И. Магерова и не ми е ясно коя от услугите трябва да използвам, понеже не съм толкова запозната с различните видове. Надявам се въпросът ми да не изглежда глупав. Също така, ако може да ме ориентирате как става записването при него.

# 123
  • София
  • Мнения: 560
Всичко, което не ти е ясно можеш да го попиташ на вайбър или да проведете разговор по телефона. Аз поне така направих,защото аз също не съм запозната.
Записването става по същият начин - по вайбър или по имейл. Вайбъра го чете и отговоря късният следобед .

# 124
  • Мнения: 369
Зависи каква информация търсите - анализ на натала, прогнози за бъдещето?

# 125
  • Мнения: 3 276
Аз също бих желала да направя консултация със Загата, но понеже до сега съм правила консултации само с И. Магерова и не ми е ясно коя от услугите трябва да използвам, понеже не съм толкова запозната с различните видове.

Това се уточнява по време на предварителен разговор с астролога.
Може сама да изберете услуга или той да Ви препоръча какво би било подходящо за Вас.
Доколкото знам, при него няма практика на нов клиент директно да се прави прогноза (както повечето желаят), първо се препоръчва да се направи натален анализ. И така отивате на две отделни консултации.

# 126
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Aз си чакам хороскопа си от Загата до края на месеца.
Моля, когато го получиш, да пишеш тук как си го почувствала, да споделиш каквото прецениш! ❤️
Получен
Уточнихме точния час на раждане.
Всичко което ми е написал подробно мога да дам обратна връзка след март месец.
Засега няма какво да кажа ,защото ми е годишен подробен.
Ин/ян съм много боса и трябва да почна да чета.
Доволна съм .

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Браво, Деси! 😊 Дано хубавото да се сбъдне, а ако има друго - да не се случи!
"Ин/ян съм много боса и трябва да почна да чета." - това изречение не го разбрах. Защо трябва да четеш? Интересуваш се или за да разбереш по-добре хороскопа?
Аз все още не съм си поръчала хороскоп. Хем искам, хем не ми се отделя една заплата, хем много искам и чакам да дойде подходящия момент.

# 128
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте, включвам се с питане за астролог, от който сте доволни за хорарна астрология, засега съм се насочила към Загата. Някой да се е обръщал към него за конкретен въпрос? Може да споделите и опит с други астролози, специално за това.

# 129
  • Мнения: 369
Здравейте, включвам се с питане за астролог, от който сте доволни за хорарна астрология, засега съм се насочила към Загата. Някой да се е обръщал към него за конкретен въпрос? Може да споделите и опит с други астролози, специално за това.


В темата четохте ли?

# 130
  • Мнения: 10 650
Аз се консултирах по въпрос за смяна на работа с Кожухаров. Много е ерудиран и подробен. Около десет дни отне да ми направи консултацията.
Загата е свободен чак в края на април и не отговаря на хорарни въпроси без да е разгледал цялата карта.

# 131
  • София
  • Мнения: 3 951
Да, четох, и от толкова четене за този и онзи и от предните теми, вече си създадох впечатление към кои съм се ориентирала. Не запомних кой в кое е по-добър, затова сверявам пак с днешна дата.

# 132
  • Мнения: 43
Здравейте!

Въпросът ми може да е малко наивен и новобрански, но съм се чудила има ли нужда от ретификация на часа, ако колебанието е в рамките на 5 минути? Тоест преди да отида за изготвяне на карта/хороскоп, нуждно ли е за този диапазон предварително да отида на ратификация?

Също така дали все още се свързвате по имейл с Димитър Кожухаров?

Благодаря предварително и слънчев ден!

# 133
  • Мнения: 3 276
Ако Асцендентът, Медиум Цели или нещо друго е гранично, има нужда.
Но за 5 минути надали ще Ви таксуват на пълна стойност, ако Асцендентът не е граничен.
Ако е към анализ или прогноза, ректификацията е компонент на поръчката, не се извършва като отделна услуга.
По ведическа астрология може да има гранични производни карти, така че обикновено има нужда от ректификация.
По западна астрология, ако астрологът е от малкото, които работят с метода Примарни дирекции, и 1 минута може да бъде от значение, дава отклонения в тайминга на събитията.
Зависи на какъв астролог ще попаднете. Някои и в по-големи интервали не извършват проверка, разчитат на късмета си. Други извършват рутинна проверка, която е повърхностна.
Но най-голямата хамалогия е именно при малки отклонения, когато трябва да заковеш часа с точност до половин-една минута. Някои си мислят, че е бърза и лесна работа, а реално може да отнеме 2-3 дни. Ако се прави качествено, разбира се. Така че при отклонения от по няколко минути всеки астролог преценява доколко за него е важно да прецизира часа. Някои така "ректифицират", че по-добре да не пипат часа. )))

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 14:39 от Sotis

# 134
  • Мнения: 43
Ако Асцендентът, Медиум Цели или нещо друго е гранично, има нужда.
Но за 5 минути надали ще Ви таксуват на пълна стойност, ако Асцендентът не е граничен.
Ако е към анализ или прогноза, ректификацията е компонент на поръчката, не се извършва като отделна услуга.
По ведическа астрология може да има гранични производни карти, така че обикновено има нужда от ректификация.
По западна астрология, ако астрологът е от малкото, които работят с метода Примарни дирекции, и 1 минута може да бъде от значение, дава отклонения в тайминга на събитията.
Зависи на какъв астролог ще попаднете. Някои и в по-големи интервали не извършват проверка, разчитат на късмета си. Други извършват рутинна проверка, която е повърхностна.
Но най-голямата хамалогия е именно при малки отклонения, когато трябва да заковеш часа с точност до половин-една минута. Някои си мислят, че е бърза и лесна работа, а реално може да отнеме 2-3 дни. Ако се прави качествено, разбира се. Така че при отклонения от по няколко минути всеки астролог преценява доколко за него е важно да прецизира часа. Някои така "ректифицират", че по-добре да не пипат часа. )))

Благодаря много за изчерпателния отговор! 🙏

Общи условия

Активация на акаунт